nasiona marihuany

2x watermelon 2x orange 1x quick one Pan pestka 250 hps

Wyszukiwarka Forumowa:

WstajeBuchem

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
36
Buchów
82
Dzień 61.

Lecą kobitki całkiem dobrze, podlewam obficie wodą i już nie dokarmiam. Quick one i watermelon miały być w 8-9 tyg które właśnie się kończą. O ile na outdoor nigdy nie wierzyłem danym od producenta tak myślałem ze tutaj na indoor się to sprawdzi. Ściąłem sampelki jakieś i będę testował. Mam już sionka regularne które czekają na start, automaty miały przetrzeć szlaki.


 

WstajeBuchem

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
36
Buchów
82
Siemano! Wieksza część została scieta około 2,5 tygodnia. Popcorn sobie puchnie i tez zapelni słoiczek. Wynik póki co to około 120g suchego, myślę że do 200 nie dojdzie a szkoda bo taki był cel.
Póki się swieci 20/4 ruszam z krótkim wegiem 3 następczyń czyli tropicana banana, strawberry lemonade i coś brandowego od panpestka mandarine x cream czy coś takiego zgubiłem paczuszkę ;)
Nie wiem czy będę tu wrzucał up z ścinka popcornu wiec będzie można zamykać.
I tak nikt się tu nie udziela :salut:
Za wszystkie rady dziękuję!
 

Marley9101

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2022
Postów
35
Buchów
6
Siema. Gdzie Ty trzymasz tego boxa, na dworze? ? U mnie przy 250hps nie mogę ogarnąć temperatury :/ wyłączający pasywny, wentylacja 180-220
 

WstajeBuchem

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
36
Buchów
82
Siema. Gdzie Ty trzymasz tego boxa, na dworze? ? U mnie przy 250hps nie mogę ogarnąć temperatury :/ wyłączający pasywny, wentylacja 180-220
Tez miałem problemy z temperaturą, szczególnie na początku gdy lampa wisiala nisko.
Zrezygnowałem z wentylatora wciągającego świeże powietrze i otworzyłem kratki wentylacyjne, wylot podłączyłem na suficie (160cm) wiec nagrzane powietrze szybciutko uciekało.
Po miesiącu zakurzyły mi się kratki wentylacyjne i nie miały przelotu, box się mocno zassał a temperatura skakała 36°C.
Oczywiście grzejniki wyłączone a pomieszczenie wietrzone codziennie. W pokoju od 19°c rano do 25°c przed wietrzeniem więc to tez wpływało mocno na temprature w szafie.
 

Marley9101

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2022
Postów
35
Buchów
6
Tez miałem problemy z temperaturą, szczególnie na początku gdy lampa wisiala nisko.
Zrezygnowałem z wentylatora wciągającego świeże powietrze i otworzyłem kratki wentylacyjne, wylot podłączyłem na suficie (160cm) wiec nagrzane powietrze szybciutko uciekało.
Po miesiącu zakurzyły mi się kratki wentylacyjne i nie miały przelotu, box się mocno zassał a temperatura skakała 36°C.
Oczywiście grzejniki wyłączone a pomieszczenie wietrzone codziennie. W pokoju od 19°c rano do 25°c przed wietrzeniem więc to tez wpływało mocno na temprature w szafie.
A gdzie mierzysz temperaturę ? Pod lampą mam 29/30 a powyżej lampy w cieniu 26. I nie wiem gdzie jest poprawnie ;) u mnie wyciąga bezpośrednio przez wentylację na dwór.
 

WstajeBuchem

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
36
Buchów
82
Termometr pod sufitem, sonda na wysokości czubków roślin. Różnicę między nimi były nieznaczne, zazwyczaj 1°C.
 

Marley9101

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2022
Postów
35
Buchów
6
No czas pokaże co mi wyjdzie ale chciałbym chociaż w połowie takie jak Twoje ? dobra robota, jest co palić ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół