- Rejestracja
- Paź 29, 2013
- Postów
- 7,917
- Rozwiązań
- 1
- Buchów
- 9,584
- Odznaki
- 5
Nic nie sugeruję, ale jest to jakieś rozwiązanie. Ja bym zmienił przy okazji proporcje nawozów.




Fajne pytanie. W początkowej fazie wzrostu gdy roślina jest mała i nie posiada jeszcze zbyt dużo liści światło z lampy potrafi znacznie nagrzać wieko zbiornika. Dlatego zastosowałem odblask (folia). Działa bardzo dobrzete biale na dole odbija swiatlo? czy jaki jest tego zamysl? przepraszam, jestem nowy w temacie...
chcialem napisac ze ziemia tak szybko nie wysycha, zerknalem, hydro.... przepraszam juz wiem ze odbicie swiatla
za rok lub dwa chyba tez chce hydro sprobowac![]()
![]()



