nasiona marihuany

3 boxy, jeden wentylator - prosba o poradę.

Wyszukiwarka Forumowa:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Problem mam następujący: w jednym dość małym pomieszczeniu mam 3 boxy - 1,44m2, 1m2 i 0,6m2, każdy ma własna wentylację jednak brak jest wylotu bezpośrednio na zewnątrz - co zimą nie stanowi problemu, kaloryfer dostatecznie wysusza powietrze, za to tego lata walczyłam z wilgocią wszystkimi możliwymi sposobami. Jednak średnio to szło, nic za bardzo nie pomagało, zdaje się, że jedynym sposobem będzie wyciąg prosto na zewnątrz - co jest do zrobienia, pytanie tylko czy:

-zostawić jak jest i podłączyć do wspólnego wylotu
-połączyć tylko kanały wentylacyjne każdego boxa z jednym, mocnym wentylatorem i filtrem na zewnątrz.

Sugestie, pomysły itp mile widziane ;-)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Myślę że pierwsza opcja lepsza, zwłaszcza gdy masz filtry różnej przepustowości w każdym z namiotów, większy filtr będzie stawiał większy opór od tego mniejszego, przy zastosowaniu jednego dużego wentylatora w jednym z namiotów możesz mieć np. za duży przeciąg i się będzie zbytnio wychładzać, albo i też podciśnienie będzie ssać większość powietrza z tych mniejszych namiotów bo tam po prostu będzie mniejszy opór, a przez duży będzie szło niewiele i zrobi się sauna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół