nasiona marihuany

3 lampy led.

Wyszukiwarka Forumowa:

Negativ

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
42
Buchów
16
Mam nadzieję że bedzie z tych 20 krążków chociaż 300 gieta. Ph caly czas mierzone. Woda odstana ze źródła. Adanced nitrients starter kit pluz senzim grow mickr bloom, shogun. Smród na mieszkaniu nie przeszkadza. Jest croko maly. Ale jeden woatrak miesza w srodku drugi wtłacza pokojowy przy ptwrtym boxie. Temp od 24 do max 30. Wilgotność 45 do max 60 przez moment po podlaniu.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja tam bym się przejmował zapachem. Zawsze jakiś przypadkowy gość może trafić na konopną woń. Nie powie nic dla Ciebie, ale puści dalej o Tobie famę i do przypalu blisko. Wróci do Ciebie fama z czarnymi panami o smutnych twarzach o 6.00.
Bez urazy, każdy ma swoją wolność, ja po prostu nie chciałbym stracić swojej.
Duży box, duże te mieszaki masz? Ja bym mimo wszystko dał 2 Mieszaki w środku i wylotowy z filtrem, ale zrobisz jak uważasz.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,040
Odznaki
3
FIltr weglowy majster to podstawa , pchasz sie na przypał .YO
 

Negativ

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
42
Buchów
16
Nowa lampa juz jest mars hydro 2000. Dzisiaj tez drugi filtr weglowy i wiatrak 230m³. Laczny przewiew jakies 350 m³. Laczne lampy 900W

 

Negativ

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
42
Buchów
16
Czy z takich obcinek popcornu mogę coś zrobić. Tzn klony.
 

Negativ

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
42
Buchów
16
A więc tak. Z 16 krzaków było ponad 700 g. Całego materiału. Tego lepsze go koło 500. 3 krzaki przejrzały czekałem aż się pojawia brązowe a nigdy to nie nadeszło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół