nasiona marihuany

3 lata za skręta

Wyszukiwarka Forumowa:

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Chory kraj chorych ku**a ludzi...ale za to pismaki mają co robić,szkoda tylko że ich w gimnazjum nawet podstaw gramatyki nikt nie nauczył.
Żal..ech....
 
M

Manto

Guest
Wiele hałasu o nic , pójdą do sądu by wysłuchac śmiechu sędziego i pójdą do domu palić dalej , tylko niepotrzebne koszty rozprawy i zajmowanie czasu sędziego , mam nadzieje że PiS uzdrowi w końcu ten sektor , a ci co protestują przeciw to komuchy co trzymają sie starego systemu .
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
Wiele hałasu o nic , pójdą do sądu by wysłuchac śmiechu sędziego i pójdą do domu palić dalej , tylko niepotrzebne koszty rozprawy i zajmowanie czasu sędziego , mam nadzieje że PiS uzdrowi w końcu ten sektor , a ci co protestują przeciw to komuchy co trzymają sie starego systemu .
Daj spokoj! Caly rzad to stare komuchy, a wladza POZORNIE zmienia sie od 28lat.
Juz z ziomkami dawne kadencje pisu wspominalismy, kazdy zauwazyl ze zawsze montowali bardzo policyjne i opresyjne panstwo- czyt.ustroj...

To smutne ale dopiero gdzies za 20-30lat wyginie mentalna komuna, lub zrodzi sie zdroworozsadkowe spoleczenstwo.
Peace ;)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Wiele hałasu o nic , pójdą do sądu by wysłuchac śmiechu sędziego i pójdą do domu palić dalej , tylko niepotrzebne koszty rozprawy i zajmowanie czasu sędziego , mam nadzieje że PiS uzdrowi w końcu ten sektor , a ci co protestują przeciw to komuchy co trzymają sie starego systemu .


JA pie***le... mam nadzieje że PiS uzdrowi ....... To gratuluje twojego myślenia stary nie wiedziałem że nawet na forum mają elektorat... ee szkoda gadać nawet.. aaa i wrócą do domu z z***anymi papierami znając jak to jest.
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Pomijając to, że czepili się ich, chociaż nic zlego w sumie nie zrobili, to jednak kłaść temat na stole w knajpie? Trochę przypałowo. Jeszcze powiedzieli: tak, to nasze - oboje. Ja bym rozsypala, kichnela w to, nie wiem. Jak cie zlapia za ręke, to mów, że to nie twoja reka!
 
M

Manto

Guest
JA pie***le... mam nadzieje że PiS uzdrowi ....... To gratuluje twojego myślenia stary nie wiedziałem że nawet na forum mają elektorat... ee szkoda gadać nawet.. aaa i wrócą do domu z z***anymi papierami znając jak to jest.

Wiadomo ze władza śmierdzi ta czy tamta , ale ja miałem sprawe która toczyła sie 12 lat , obłęd w ch*j , więc jak słyszę uzdrowienie to jestem za , głosowac nie głosuje bo nie ma na kogo , ale jestem wk***iony sądami i tyle .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół