• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

3 odmiany Indoor

Meneliush

Well-known member
Buchów
33
Odznaki
1
Siema,

Jako, że niedługo zbieram plony, to będę szykował się do kolejnej uprawy.
Szukam konkretnych odmian, w czym potrzebuję Waszej pomocy.

Zawsze wybierałem automaty, ze zwykłymi odmianami nie mam doświadczenia. Czy ciężko jest z uprawą nieautomatów? Teraz mam lampę ustawioną na 18/6 i wszystko bangla. Skąd wiedzieć kiedy przełączyć lampę ze zwykłymi odmianami?

Ogólnie szukam roślin, które będą miały wysokość max 1m. Aktualnie mam Auto White Widow Xtreme od Bulk, mają metr w 11L donicach i są idealnie pod lampą, wyżej nie dam rady ustawić.

Mam bardzo niską tolerancję na THC i szukam czegoś lekkiego, co mnie nie zmiecie z planszy.
Druga sprawa to wręcz odwrotnie, coś mocnego.
I najważniejsze, co potrzebuję to nacisk na euforię. Wszystko, co paliłem wciskało w kanapę. Raz ziomek skołował coś, gdzie paląc jednego jointa w 5 osób po chwili dusiliśmy się ze śmiechu z byle czego. I ciekawi mnie co to mogło być.

Z fartem

Góra Dół