nasiona marihuany

3 rosliny 3 samce??

Wyszukiwarka Forumowa:

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
Mam 3 rosliny od Siyo (niby LR) i 2 zakwityły są to samce te dwie co zakwitły szły bardziej w gore i prawie wogole sie nie rozkrzewiały a trzecia roslina rosła bardziej na boki spod kolejnej parti wyrastały nowe łodygi i ona jeszcze nie zakwitła czy bedzią to sensimila czy moze to być tak samo jak poprzednicy osobnik meski. (to moj pierwszy indoor i odrazu 3/3 ssamce :( )
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
samce naogoł sa bardziej wyciagniete i rzadkie wiec mozliwe ze ta 3 to bedzie samica , czas wszystko pokaze ;)
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
Te LR od syio to nie ustabilizowana krzyzowka LR z Purple Star. Ja mam od niego kilka pestek to kazda roslina miala inne cechy, jedne miały autoflow, drugie nie. Były wyzsze i nizsze. Wiec sie nie dziw jesli ci nie zakwitnie, bedziesz musiał zmienic oswietenie na 12/12. Jeszcze nie jest przesadzone ze to samiec. Pozdro powodzenia :thumright:
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
tylko ze mi zadna nie zakwitła na 24/0 musiałem zrobic 12/12 i juz tak mam okło 10 dni ten 3 to chyba tez samiec :/ Niedługo sie na 100& okaze ale narazie sadze ze to samiec bo ma w niektorych miejscach takie same kuleczki jak 2 tamte
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Furi napisał:
Niedługo sie na 100& okaze ale narazie sadze ze to samiec bo ma w niektorych miejscach takie same kuleczki jak 2 tamte

jesli ma takie kuleczki to takze jest samiec
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
no własnie nie wiem na 100% bo ona nie pokazała takich samych kulek poczekam jeszcze kilka dni i sie dowiem
 
B

blancik

Guest
Ten trzeci może być hermą-niby się często nie zdarza ale jednak, ja mam też takiego jednego pendrola, jajca mu caly czas na bierząco obrywalem i teraz ladne topki się tylko tworzą.
Elooo
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
ten trzeci to panienka :) naszczescie
 
H

haszyszekk

Guest
hehe ale miałbyś pecha niesamowitego jak wszystkie były by male ;/ okropne ^ ^
Będziesz ją jakoś chyba po królewsku traktował :) hehe pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół