nasiona marihuany

+30 stopni a ziemia mokra.

Wyszukiwarka Forumowa:

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Mam problem, wczoraj na wieczór podlałem małą, dzisiaj cały dzień temperatura około 30 stopni a mimo tego ziemia nie wysycha, ostatnio miałem to samo, co jest źle zrobione?


1902.jpg
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Co to za pytanie?
Ziemia mokra = nie podlewam
Słońce świeci, ciepło = cieszę się.

Taka rada. Panne w tym wieku można podlewać przez oprysk gleby. Tylko nie ku**a litrą odrazu a 30-50 ml. Dziecko też nie wpie****i kilo schabu tylko parę gryzów. Identycznie jest z panną.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Co to za pytanie?
Ziemia mokra = nie podlewam
Słońce świeci, ciepło = cieszę się.

Taka rada. Panne w tym wieku można podlewać przez oprysk gleby. Tylko nie ku**a litrą odrazu a 30-50 ml. Dziecko też nie wpie****i kilo schabu tylko parę gryzów. Identycznie jest z panną.
Dobrze, więc czekam aż ziemia wyschnie, a trochę mi się wydaje że mogłem zrobić bagno, ostatnie dni codziennie podlewalem po szklance wody, możliwe że na dole jest bagno.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Dobrze jeśli masz otwory w spodzie doniczki, jeśli nie to je zrób. Nadmiar wody zleci i po kłopocie
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Dobrze jeśli masz otwory w spodzie doniczki, jeśli nie to je zrób. Nadmiar wody zleci i po kłopocie
Wiesz co mam, ale ta doniczka była przezroczysta, wyjąłem delikatnie siewke i przełożyłem do innej doniczki do nowej ziemi, mam nadzieję że się przyjmie.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
To nie storczyk żeby się nie przyjęła hehe
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
1916.jpg
Niestety dzisiaj opadły te pierwsze listki które miała, czy da się to jeszcze uratować ?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
One zawsze odpadają
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół