nasiona marihuany

3rd OUTDOOR [bebook/ggs/orion/warr/inne/automaty]

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Siema!:jocolor:
chcialbym sie podzielic pierwsza fotorelacja na tym forum <coolpalacz> Jest to moja 6 uprawa a 3 pod sloneczkiem...zapraszam!

NASIONA

SEZONY i POLAUTOMATY

bebook
5xAKxGG
1xJAMAJKAxGG
5xSPECIAL BEBOOK

ggs
12xPURPLE MAROCxDIESELBERRY
12xAK47xHINDU KUSH
2xANDROMAEDAxDURBAN PIOSON
1xAMBROSIAxGG
1xMASTER SATIVA

orion
2xEASY SATIVA

warr
2xSDOGNESIA x CDG x HASH KUSH
1xGOLD MOUTH
1xHASH KUSH
1xPROJECT 9
1xPROJECT 7
1xPROJECT 3
1xPROJECT 4

1xMAROC female seeds

2xEASY POLISH polish grow

AUTOMATY
12xBEBOOK SPECIAL
2xORION
2xWARR
4xCHOCOLOPE tanie sianie
4xPURPLE KUSH tanie sianie
4xMOBY DICK tanie sianie
3xMAZAR green hay
1xMAZAR dutch passion
2xWHITE WIDOW green hay
2xTHINK DIFFERENT x MAZAR la diva
3xVIKING THOR norden seeds
2xVIKING LOKE norden seeds
1xAK472 ak seeds
1xSUPER SKUNK life seeds
1xJACK THE RIPPER zambeza seeds
1xBIG BUD victory seeds


NAWOZY

na wegetacje:biohomus,gnojowka z pokrzyw,
na kwitnienie:burza kwiatow,pk 13/14,finisher,skorki bananow
dodatki:asahi sl,take root,snacol,topsin i cos na owady

GLEBA

95% spotowa.Wykopana przebrana recznie zmieszana z trzcina i dolomitem.Wczesniej porozrzucane golebie odchody.Kupna gleba poszla do sadzonek i przesadzania

TRENING


na sezonach LST/FIM/HST/SC
na auto brak

Tegoroczny outdoor podzielilem na 4 rzuty 3 juz rosna na spocie <coolpalacz> sezony i pafy 1 rzut nastepnie pafy i afy 2 rzut kolejny 3 rzut to afy i pafy oraz w boxie weguje 4 rzut

FOTY <coolpalacz>

początki










<coolpalacz> teraz fotki z 01.06 1rzut 50dzien 2 rzut 29 dzien 3 rzut 10 dzien




ggsy
z 1 rzutu 2 lub 3 roslinki sie okreslily















z 2 rzutu












bebooki
z 1rzutu









z 2 rzutu



z 3 rzutu



warry
2 rzutem poszly...








inne











auto

tu auto z 2 rzutu jest ich 10 w dolku jednym 0,5x5x0,5...3 co byly w najslabszej kondycji powoli zakwitaja







auto z 3 rzutu

z 3 rzutu sa po 2 w dolku a w jednym 3.W 4 rzucie tez po 2 w dolku beda






auto z 4 rzutu




Czesc plantow potrenowanych kolejne w trakcie inne czekaja na treningi.Na nastepnej wizycie na spocie dam oprysk na mszyce bo co raz mocniejszy nalot trwa...roslinki z 1 i 2 rzutu ostatnio dostaly pierwsza dawke gnojowki z porzyw.Wczesniej po raz i dwa biohomus <lol> 3 rzut poki co na wodzie jeszcze.Zobacze jak sie beda rozwijaly to moze cos zaaplikuje.Wszystko wokol posypane snacolem.Na spocie rosnie okolo 80 krzakow.Niebawem swieze fotki.pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
5 DZIEŃ-4rzut​


Za jakiś tydzień planuje przesadzać ale to zależne od pogody.15 auto Purple,Chocolope,white widow,super skunk,mazar z gh,mazar z dp,big bud... :jocolor:


 

BEZ CENZURY

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
118
Buchów
1
A ten znowu coś wysadza haha Też się muszę wziąć za automaty bo już mi sterczą w oknie przypałowo hyhy ps wiesz co z tamtym forum ?
 
U

Usunięty 59382

Guest
A ten znowu coś wysadza haha Też się muszę wziąć za automaty bo już mi sterczą w oknie przypałowo hyhy ps wiesz co z tamtym forum ?

To już ostatni rzut ziomus...nie wiem nic ogólnie w tam tym temacie dlatego tu sobie też założyłem fr...twoja również widziałem
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
57 DZIEŃ-1rzut 36 DZIEŃ-2rzut 17 DZIEŃ-3rzut​

Dzisiaj zdjęcia na hurra.Podoginalem parę sezonowek niektóre fim dostaly a jedna sc.Podlane gnojówka...te co kwitna gnojówka plus burza kwiatów.Ogólnie wszystko spoko tylko strasznie zarasta i trzeba pielic...Za kilka dni idę dać oprysk bo teraz padało i przekopac kilka dziur na auto.pozdRo!







url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-814043]
normal_DSC_0413.JPG
[/url]
































 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
Kolego na flo nie podawaj gnojówki.rośliny nie potrzebują azotu do kwitnienie,wręcz przeciwnie
 
U

Usunięty 59382

Guest
Kolego na flo nie podawaj gnojówki.rośliny nie potrzebują azotu do kwitnienie,wręcz przeciwnie

Wiem ale to początek flo więc nie zaszkodzi w małej dawce a wręcz wskazane na początek dać jeszcze azotu by później z liści za dużo nie ciągnęło...
 
U

Usunięty 59382

Guest
Sorry za nieobecność niebawem zgram coś ciekwego

---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 20:16 ----------

Sorry za nieobecność niebawem zgram coś ciekwego

siema małe podsumowanko!z całego outa wyszło około 8kg.Jestem bardzo zadowolony jak na 3 uprawe outdoor.Myśle ze za rok pokaze w pełni fotorelacje i na bieżaco bedziecie mogli śledzić poczynania...

pare fotek


bebook


































ggs














warr











troche plonu i takie tam














































































pozdRo!!!
 

PanZiolko

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
342
Buchów
0
Co to za odmiany te z ostatnich zdjec ogolnie wszystkie jasne zbite top przy topie ? :) Z Fartem
 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
naprawde kozak topy wygladają zbite .Które odmiany wg ciebie takie topki dają?jak spisały sie warrowe?nie miałes problemów z plesnią?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Co to za odmiany te z ostatnich zdjec ogolnie wszystkie jasne zbite top przy topie ? :) Z Fartem

Wszystkie az tak zbite nie były ale większość dobra... Topy to różne z af i paf bebooka,ggs i warr.Odmian wszystkich nie znam...

---------- Post Zaktualizowany 11:46 ---------- Data pierwszego postu 11:42 ----------

naprawde kozak topy wygladają zbite .Które odmiany wg ciebie takie topki dają?jak spisały sie warrowe?nie miałes problemów z plesnią?

Najlepsze w tegorocznym oucie wyszły bebooki.Chodzi tu o af bebook special i paf ak x gg zbite topy i moc dobra. Ggs tez dobre chyba jedna odmiana najmocniejsza ak x hk z tym ze topy mniej zbite.Warry to różnie u mnie niestety ekstremalne warunki i niektórym ten tydzień dwa brakło by popuchlo lepiej.Ambrosia x hk bez problemu doszła inne tez lub troche mniej. Ogólnie wszystko na plus czy to bebook ggs lub warr.Plesni bylo minimalnie bo mam dobry przewiew na spocie i lalem doglebowo previcur oraz opryski previcur/topsin
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
dam bucha za prace , tylko nie jaraj go z lufy pozdro hehe
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ile lejesz wody do Dysku? Nie chlapie do japy? :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół