nasiona marihuany

3x automat 5x polautomat Sezon 2022 Pierwszy wysad w polowie Kwietnia!!

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 23746

Guest
Też bym nie zwlekał z opryskiem przeciw insektom. Ja to nawet profilaktycznie karate stosuję czy są problemy z owadami czy nie :p Różne są spoty, mniej inwazyjne i bardziej. Na niektórych trochę popodgryzają owady i nic więcej a na innych jak nie zareagujesz szybko to liście jak sito będą wyglądały po jakimś czasie. Czasem k***iska tak siedzą, że kilka razy trzeba pryskać bo i tak nawracają szybko.
 

DzikiGrower

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2022
Postów
12
Buchów
42
widziales kiedys dziłanie przędziorków?

na pewno nie są to przędziorki , widać że mu liść nie smakował i zostawił je w spokoju , poszukaj owadów w sród nich , wieczorem sprawdź albo wcześnie rano , tak czy sia może pryskac czymś na owady ale po co? tragedii nie ma , inwazji nie ma , mi na out w tamtym roku dużo taki dziurkowanych liści wyszło i jakoś nie bylo zle
Czyli mam się nie przejmować tym ? Czy może profilaktycznie spryskać?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,336
Odznaki
13
Czyli mam się nie przejmować tym ? Czy może profilaktycznie spryskać?
niczym , ale jak chcesz tak bardzo ... tylko szkoda niektórych owadów , idz do ogrodniczego i kup coś co będzie mało szkodliwe a pomoże , może byc te karate , chociaż z jego małą szkodliwoscią to róznie bywa , jedyny sensowny chyba to też empular
 

DzikiGrower

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2022
Postów
12
Buchów
42
niczym , ale jak chcesz tak bardzo ... tylko szkoda niektórych owadów , idz do ogrodniczego i kup coś co będzie mało szkodliwe a pomoże , może byc te karate , chociaż z jego małą szkodliwoscią to róznie bywa , jedyny sensowny chyba to też empular
Dobra, jak mówisz o owadach to odpuszczę bo mam pszczoly i może im zaszkodzić.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,336
Odznaki
13
Dobra, jak mówisz o owadach to odpuszczę bo mam pszczoly i może im zaszkodzić.
o te mi najbardziej chodziło z takich chociażby względów że , jeszcze jakiś czas temu mieliśy 2.5 milona rodzin pszczelich obecnie koło 900tys
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Ja również na tym etapie jeszcze bym się wstrzymał z opryskami i tak koledzy wyżej piszą w ogole sie tym nie przejmował.Lecz proponuje to dość dobrze kontrolować i działać jak się pojawią większe szkody.Możliwe ze to jakiś chrząszcz ssąco-gryzący.Mi w tamtym sezonie upodobały sobie automaty.

 

DzikiGrower

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2022
Postów
12
Buchów
42
Ja również na tym etapie jeszcze bym się wstrzymał z opryskami i tak koledzy wyżej piszą w ogole sie tym nie przejmował.Lecz proponuje to dość dobrze kontrolować i działać jak się pojawią większe szkody.Możliwe ze to jakiś chrząszcz ssąco-gryzący.Mi w tamtym sezonie upodobały sobie automaty.

O kurde.. grubo. Wstrzymałem się z opryskami. Zauważyłem że tylko gdy panny stoją w szklarni to coś je zjadła, 3 dni trzymałem na zewnątrz bo nie miałem czasu ich schować lecz dały sobie wspaniałe radę w nocy i nic ich nie zjadało.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ja również na tym etapie jeszcze bym się wstrzymał z opryskami i tak koledzy wyżej piszą w ogole sie tym nie przejmował.Lecz proponuje to dość dobrze kontrolować i działać jak się pojawią większe szkody.Możliwe ze to jakiś chrząszcz ssąco-gryzący.Mi w tamtym sezonie upodobały sobie automaty.

Jak widać zioło nie tylko ludzie lubią ? aczkolwiek ja nie lubię się dzielić z tymi stworzeniami.
 

DzikiGrower

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2022
Postów
12
Buchów
42
Pany!! Szybką odpowiedź proszę.. czy to zaczyna kwitnąć? Dodam że za***iscie zaczyna pachnieć. Jest to automat

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół