nasiona marihuany

3x Bubba Kush Dinafem / Tarasowy outdoor Hiszpania (Bio)

Wyszukiwarka Forumowa:

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
O to mi chodzi ze te planty maja 1,5miesiaca ,ciezko mi sie doliczyc dokladnie bo troche niezrozumiane to,zobacz jak wygladaja...takie male planty wogole nie potrzebuja nawozow,jedynie pol dawki ukorzeniacza

Leje według tabeli biobizz, rośliny nie sa popalono wiec ok.
Wiem ze wyglądały złe ale patrz na 1 post( przelane, mało słońca, duże donice itd).
Jak widać rośliny dzięki radom z forum przetrwały i idą w góre. Jak na 1 uprawę jestem zadowolony dużo się uczę.
Czas liczyć najlepiej jak pisze na zdjęciach (26 dzień od 1 fota) bo nie pamiętam dokładnie kiedy wysiane. Na razie maja sporo czasu na weg przed :harvest:. Na moje oko nie jest źle maja 6 pieter liści właściwych 5 palców).
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Ale sa przyblokowane ,liscie zwiniete od nawozow,dlatego tak wolno rosna,prosze Cie nie wyjezdzaj z tymi wielkimi donicami ,w takich donicach w 10dni powninna sie uformowac bryla korzeniowa
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam, kolejny up.
Na starcie chcem napisac ze choci miał racje.
Ale sa przyblokowane ,liscie zwiniete od nawozow,dlatego tak wolno rosna,prosze Cie nie wyjezdzaj z tymi wielkimi donicami ,w takich donicach w 10dni powninna sie uformowac bryla korzeniowa
Ostatni okazało sie to przenawozeniem widocznym na liśćiach, rosliny sa bardzo małe nawyższa ok 22 cm.
Nie spodziewan sie już nic ciekawego (ze urosną duze i w za dobry plon). Planuje trzymać je do konca i dokonczyć fotoleracje.
38 Dzień od 1 zdjęćia:





Widoczne przenawożenie:



Ostatnio podlane 2x woda i przez najbliższym czas bez nawozów będą podlewane.
Jak wida początki bywają trudne. Pozdrawiam i do następnego upa
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Jeszcze nic straconego ziomus,moga Ci jeszcze ladne krzaki z tego porosnac,pod wrunikiem ze nie bedzisz ich juz katowal.
pozdro i glowa do gory
 
Ostatnia edycja:

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Chyba kolega za bardzo chce żeby wyszło mu jak najlepiej...i skutki są zupełnie odwrotne...
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Najwidoczniej Lucky...Wez to przesadz jak najszybciej do duzej donicy z dobra ziemia i podlewaj przez dwa ,trzy tygodnie sama woda z biorizotonic,na poczatku pol dawki ,powinny ruszyc
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Chyba kolega za bardzo chce żeby wyszło mu jak najlepiej...i skutki są zupełnie odwrotne...
Na to wygląda, kiedyś miałem out ale tam bylo mi zdecydowanie łatwiej.


Najwidoczniej Lucky...Wez to przesadz jak najszybciej do duzej donicy z dobra ziemia i podlewaj przez dwa ,trzy tygodnie sama woda z biorizotonic,na poczatku pol dawki ,powinny ruszyc

Szukać odrazu donic 20-30 l czy na start 17 l wystarczy?
Jaką ziemie dobrać, przykładowo mam: Tierra Atami Janecomix, all mix , soilmix od bio nova i wiele innych profesjonalnych. Czy moze byc zwykła ziemia ogrodnicza ph 5.5-6.5???
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Wez jakas dedykowana dla marii,lepiej odrazu 30l bo 17l. Do 30l ciezko bedzie przesadzic
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
30.06
Dziś przesadziłem rośliny. Podlałem wodą z 2ml rizotonica. Donice 20l tylko bo nie maialem mozliwośći z wiekszych kupić. :(
Ziemia:

Bryła korzeniowa:


Po przesadzeniu:
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
podejrzewam że bedą potrzebować czasu ... podlej je wieczorem sporą dawką wody...
 

cannabiseedscom

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
90
Buchów
1
Ruszą, najważniejsze teraz żeby dobrze zlać je wodą. Zasiadam oglądać jak rosną bobasy.
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Obloz te doniczki jakims styropanem ,albo takie folie gabkowe sa biale,zeby korzeni nie gotowac,od gory tez ziemie mozesz czyms nakryc bialym
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Obloz te doniczki jakims styropanem ,albo takie folie gabkowe sa biale,zeby korzeni nie gotowac,od gory tez ziemie mozesz czyms nakryc bialym

Postaram sie cos z tym zrobić bo słonce ostro tu daje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół