nasiona marihuany

3x Bubba Kush Dinafem / Tarasowy outdoor Hiszpania (Bio)

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cabino

Guest
spoko po przesadzeniu takim jak im zapodałes, tydzien do dwóch i poczują sie jak nowo nrardzonone
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witam ładnie idą teraz odbija u mnie temperatura jest 38/36 też Hiszpania ale na dole blisko morza a dokładniej Calabardina do murci mam nie całe 80/ 90 km ale tu to dopiero smarzy ale panienki rosną jak trzeba na spocie .. pozdro i z fartem amigo
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam. 04.07 od przesadzenia mineło 4 dni a po roslinach widać zmiane na lepsze.
Obloz te doniczki jakims styropanem ,albo takie folie gabkowe sa biale,zeby korzeni nie gotowac,od gory tez ziemie możesz czyms nakryc bialym
Niestety nie zdążyłem nic z tym jeszcze zrobić (praca w delegacji) ale mam zamiar sie poprawić! :)
Robię up bo za 2-3 dni wyjedz am do PL a do roślin już nie będę miał okazji zajrzeć, o podlewanie maja dbać ws-pul lokatorzy. Mam nadzieje ze przez miesiąc nie zasuszą plantów :D
A teraz foty:




Do zobaczenia za około miesiąc:)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Ładnie idą oby tak dalej powodzenia i myślę że bd wszystko ok z fartem
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam, wakacje mijają mi na spokojnie w PL a tu miła niespodzianka i lokator wysyła mi zdjęcia bo rośliny ruszyły. Przed zapaleniem skręta stwierdziłem ze z wami sie podzielę co tam u mnie.
P.S co do okrycia donic niestety nie zdążyłem przed wyjazdem i tak zostało jak było.
Zdjecia z dnia 17.07




Lokator dodał im raz pół dawki Bioheaven na wzmocnienie. To na tyle narazie, cos sie zacznie dziać dam kolejnego upa.
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
WItam, kolejny up dzis dostałem zdjęcie od lokatora. Słaba jakość niestety ale mam wiec sie podzielę,
Rosliny dostały w ostatnim podlaniu 100% alga mix, bio heaven, fisch mix.
01.08


Niestety zdjęcie z ok godz 23 ( wrócił z pracy). Do nastepnego, wakacje przedłużone do września wiec up od mnie we wrześniu, pozdrawiam odwiedzających.
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam dostałem kolejne zdjęcia i cieszą one moje oko, mam nadzieje ze się spodobają także i wam!
Zdjęcia 07.08



Co 2-3 podlanie dostaja nawozy. Pozdrawiam zainteresowanych i do nastepnego upa.
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam.
Dziś przedstawie wam dwa zdjęcia bo na listkach mam przebarwienia. Ja mysle po tych zdjęciach ze nie duże przenawożenie ale wole spytać was co to może być. Z roślinami nie będę miał jeszcze ok 2-3 tygodni kontaktu wiec zdjęcia są jakie są.
Podlewane co 2-3podlanie mixem nawozów jak wcześniej.
Zauważyłem małe sample, chyba weszły w kwitnienie (a przynajmniej na 1 widzę włoski), wczoraj było juz za późno żeby mi kolega wysłał zdjęcie ale postaram żeby zrobił w najbliższym czasie. Jeśli zaczęły kwitnąc czas na top max i bio bloom. Poza tym wszystko rozwija się bardzo dobrze.
Zdjęcia z liśćmi:


A na tym zdjęciu widzę ze zaczęła kwitnąć dziś/jutro postaram się o lepsza fote to będzie widać na pewno.

Poprawie posta jak tylko dostane lepsze zdjęcia. Pozdrawiam do usłyszenia.
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Szybki up
Obiecane zdjęcia, tak jak myślałem zaczęły kwitnąć.


Te najsłabszej jakości:
 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Witam. Rośliny kwitną, ja niestety jeszcze przez 5-6 dni nie będę mógł do nich zajrzeć a przydało by się dać na flo nawoź.
Dziś up na szybko a jak będę dam lepsze zdjęcia, do usłyszenia. Ostatnie podlania 0 nawozów.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół