• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

3x Chemdog 3xCritical Orange Punch, 1.44m2, Led QB

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
1,053
Odznaki
2
Siema zqjebiste panie :hip:
Mozesz powiedziec cos wiecej o tym systemie wifi z wentylatorami? Czego uzywasz?
Już wcześniej opisywalem to. Mam termometr który działa i inteligentne gniazdko które działają w aplikacji tuya. Ustawiam sobie scenę żeby wentylator zalaczal się np przy 30 st a wyłączył przy 28. Działa to jak termostat tylko dodatkowo mogę ustawić sobie harmonogramy np u mnie wentylator zalaczal się o 9 i wyłączał o 21 kiedy zapalaly się światła. Dodatkowo możesz w każdej chwili sprawdzić temp czy zdalnie sterować wentylatorem czy innymi urzadzeniami. W samej tuyi są jeszcze opcje insights które na podstawie twojej lokalizacji podaja temp zewn. wilgotnosc czy wschód i zachód słońca i na tym możesz sobie ustawiać różne scenariusze np załączyć urządzenie o wschodzie słońca. Szczerze polecam bo można sobie znacznie ułatwić życie tymbardziej że takie gniazdko to koszt około 40 zł a dodatkowo działa jak watomierz. Termometry z higrometrami też kupisz do 100 pln polecam ten zasilany przez usb bo mam jeden na baterie to szybciutko je zjada. Mam 3 różne termometry działające na tuya i jedynym minusem jest to że każdy pokazuje inna wilgotnosc.... Różnice nawet 20% ale temp jest ok. Nie da się też zalaczac urządzeń w zależności od wilgotności, tylko od temperatury.

Góra Dół