nasiona marihuany

[3xAF, 7xOUTMIX] Irish Trip 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam ludzie!
Po nauce i zebranej ponad stówce w zeszłym sezonie , w tym troche więcej roślinek na spocie.
Dzięki LosMenelos za pestki !
Spot 1 - 2 - AK47xBM AF Fem(Od Los Menelos)
- 1 - Cheese Auto AF Fem
- 2 - OutMix (Los Menelos)

Spot 2 - 5 x OutMix (Los Menelos)
Mam jeszcze kilka Automatów, pewnie pójda do ziemi koła czerwca..

Ale jak na razie, pierwsze pestki wykiełkowały miesiąc temu, kilka innych wrzucanych co tydzien..
Ziemia sklepowa, automaty w donicach 10l, sezonówki w dołkach, koło 30-40l sklepowej, wymieszanej z gnojówką..
Nawozy z zeszłego roku (na Weg 7-3-5), Flo (10-10-21) i będe coś jeszcze szukał..
Środek na pleśń - przywiozłem topsin z Polski, powinno dać rade :)
Na spocie będe bywał co tydzien czasem co 2, zalezy od pogody i czasu :)

Kilka fotej z 9 maja ::


SPOT 1
2 AK47xBM AF (Tydzień 4)





Cheese Auto (Tydzień 1)

2 x OutMix (Tydzień 1)







SPOT 2

Tutaj mały problem z jedną poobgryzaną roślinką, akurat była najwyższa..

OUTMIX (Tydzien 2)








OUTMIX (Tydzien 1)






Na razie to by było na tyle, nie ma za bardzo co jeszce oglądać ale ważne że większość mi sie przyjęła.. Tak wgl od początku 3 nie wykiełkowały, 2 nie wyszły z ziemi..

Zapraszam do komentowania i z fartem wszystkim
 

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
nie martw się o tą pogryzioną u nas też tak było i urosły w ujj
:D
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Minęły 2 tygodnie i najlepiej ruszył sezonówki :D
Wogole od 2 dni wyszło słońce, powinno coś ruszyć, chociaż ogólnie nie ma tragedii.

SPOT 1 - byłem tydzień temu , automaty bez problemu, 2 sezonówki pomalutku..

2xAKxBM (Tydzien 5) i Cheese AF (Tydzien 3)








SPOT 2 - Niedawno wróciłem ze spota, miło mnie zaskoczyły karzełki bo fajnie do góry poszły.. Jedna sezonówka troche poturbowana i pogryziona i ciężko z nią może być, reszta OK :)

OUTMIX - Tydzień 4








OUTMIX - Tydzień 3







To na razie na tyle, za bardzoe nie ma jezcze na co patrzeć, ale mam nadzieje że w przyszłym tygodniu automaty pomału ruszą sie z kwitnięciem, na spocie będe poniedziałek lub wtorek i jakaś fota będzie :)
Z fartem <peace>
 
Ostatnia edycja:

Pandemonium

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2014
Postów
96
Buchów
0
Ladne panienki, zasiadam i podziwiam, :jaraczz:

A bedziesz je jakos trenowal, czy po prostu niech sobie rosna ?
 

sunny25

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
417
Buchów
1
Ładna pogoda na wyspie, chyba gdzieś koło Killarney sadzisz. Mi pierwszy out w Eire nie wyszedł :/
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Bardzo ładne roślinki tylko dlaczego na pierwszym spocie wszystko się tak rzuca w oczy ?
Zamaskować to wszystko by się przydało .
Jak ktoś tam w okolice trafi to od razu wypatrzy że tam się coś dzieje .
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Dzięki dzięki, pogoda dopiero sie na wyspie zaczyna, mam nadzieję ze coraz lepsza :)
Co do Spota 1, jest z zeszłego roku, bezpieczny (na ile sie da).. Mała polanka, z jednej strony bez dojścia, z drugiej błoto i chwasty, jak już ktoś jakimś cudem w tą polane wejdzie to i tak nic sie nie ukryje ;)
Sunny - Do Killarney mam ze 400km :freak:

---------- Post Zaktualizowany 23:32 ---------- Data pierwszego postu 23:31 ----------

Co do treningu, przy następnej wizycie naginam Auto, sezonówki na kilku fim i troche naginania (wszstko zależy jak sie będzie rozrastać).. Jedną może zostawie wolno z ciekawości :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam !
Mały up z wizyty na 1ym Spocie..
Automaty poszły w góre ale słabo z nabieraniem liści itd, troche sie wyciągają, pewnie mało słońca..
Kilka fotek

2: AK47xBM AF (Tydzien 6/7) + Cheese AF (Tydzien 4/5)










OUTMIX (Tydzień 4/5)




2 AFy pokazały preflowery, jeszce troche i sie zabiorą do kwitnienia, oby słońce przywalilo...
Jeden z Outmixów pogryziony, ale mam nadzieje ze sie jeszcze odbije do góry :)

Z fartem <peace>
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
no ladnie ci ida te roslinki.. ja jutro ide na swojego spota ale raczej nie spodziewam sie zobaczyc takich ladnych..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Szczerze to miałem nadzieje że troche szybciej sie zbiorą za kwitniecie jak to automaty, ale dopiero teraz jedna zaczyna.. Liczyłem na jakiś mały zbiór pod koniec lipca, a tu pewnie do sierpnia będe czekał .
Wczoraj były odwiedziny na Spocie 1, jeden AF fajnie zaczyna kwitnąć, drugi po zerwanym szczycie wypuścił dwa nowe, auto chesse pomału do góry... + zostal 1 OutMix.. :)

Kilka fotek:

2: AK47xBM AF (Tydzien 8 )









Auto Chesse (Tydzien 6)





OutMix (Tydzien 6)



TO by było na tyle, na drugim spocie będe cos na weekend, zobaczymy jak tam sobie radzą...
Z fartem <peace>
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
ja dzis bylem u siebie na spocie i odkrylem ze chyba zajace zasmakowaly w moich roslinkach :/ masz na to jakis sposob?
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ja kupiłem najtanszy proszek do prania i rozsypałem wokół plantów.. na razie oprócz ślimaków nic mi sie do plantów nie zbliżyło..
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Po wizycie na 2im spocie i kilka problemów.. :/
2 krzaków nie ma.. nie wiem teraz czy wygryzione cz co.. nie zostalo zadnego listka ani łodyzki ale w tym gąszczu to i tak bym pewnie nie zobaczył nic.. Na jednym dziwnie podziurawione liscie, wie ktos moze co to moze byc i czym pryskac ?

OUTMIX ( Tydzien 7-8 )
















Ogólnie rośnie w miare okey, dzisiaj podlane nawozami, pozaginane, FIM na jednej.. problem na jednym krzaku z tymi dziurawymi liścmi..
Jeśli ktoś wie to pomocy :)
Z farrtem <peace>
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
twoj post tak mnie natchnol ze az sam pojechalem na swojego spota. i w sumie problemy te same :) dwie rosliny zjedzone a na reszcie podobne dziurki. tak sie zastanawiam czy naginac swoje bo malo sie rozrastaaja.. miales kiedys shamana i holand hope?
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
I nie wiesz od czego te dziurki mogą być ? Ja jeszcze jutro wpadam na drugiego spota z auto.. :)
Nie, nie miałem, mozesz naginac albo FIM na przykład, mi tak w zeszłym roku Noname wystrzlił w boki bo FIMie i malym naginaniu ;)
PS. Nie maz relacji swoich krzaków ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół