nasiona marihuany

{4,2m2} -->{1400W LED} -->OS {Bortek, BuzzAstral-Reg},{Gajowy, GnomesGarden-Fem}--> Organicznie

Wyszukiwarka Forumowa:

NH1410

Member
Buchów
53
pozno ale medluje sie na pokladzie, fajnie ze zasadziles cos odemnie, og kush to jeden z moich ulubiencow sadze to juz od poczatkow dinafem - zawsze fajnie widziec ze nie ma zadnych problemow z hermami itp. troche tych pestek wyslalem i narazie chyba tylko ty pokazales co z nich uroslo - reszta moze sie krepuje, lub nie widzialem bo rzadko zagladam na forum ostatnio. tak czy siak , szacunek za projekt na taka skale - napewno nie jest latwo z taka roznorodnoscia genow na pokladzie

pozdr 1410

moskit

Well-known member
Weteran
Buchów
846
Odznaki
2
Kiedyś już miałem OG kush od dinafem ale ten zayebiscie daje po nozdrzach. Mam ich trzy sztuk, wszystkie fajnie oblane i za***iecie pachną. Jedna wywaliła jajca na wczesnym flow. Oberwałem i cisza.

LukexOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Buchów
8,999
Odznaki
3
Kiedy raport i jakies foty ?

moskit

Well-known member
Weteran
Buchów
846
Odznaki
2
Sory wszystkich za obsuwe:fishh: oczywiście grow zakończone wszystko suche i zważone. Wyszło 1572g. Kilka fotek topów na dniach jeszcze coś wrzucę. Oczywiśćie forumowe geny zawsze na probsie szron wygląd smak i zapach na najwyższym poziomie. Dzięki @Bortek, @Gajowy! @Buzz Astral i @LukexOG. Oczywiście lece już z nową uprawą w której takżę geny forumowe miedzy innymi Cassaba od Bortka coś od @Ż**l Buzza a takżę KingSherb od gajowego.

Apple Friter x Oranganade (Zapach zielonego jabłka, coś wspaniałego)

(GarlicenexJMO)x Tropicana Cookies

Gelato x Face OFF od Gnoma

Mimosa EVO x Tropicana Cookies (zapach mandarynki, za***iste palenie)

Masscrak x Overkill (Ostry zapach czuć go ze 100metrów, dobrze wchodzi na beret)

Purple Punch

Runtz od Gnoma

S6

S6 x DFG

Ostatnia edycja:

moskit

Well-known member
Weteran
Buchów
846
Odznaki
2
Jak jeszcze coś zostało to zrobię fotkę. Nie wiem jak u ciebie to rosło ale plon mały, zapach bardzo mocny aż gryzie w nozdrza coś jak koci mocz.

LukexOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Buchów
8,999
Odznaki
3
Plon nie za duzy choc zdarzały sie bardziej plenne feno . u mnie w fr masz

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Buchów
401
Odznaki
1
Gratulacje, piękne kwiatki powychodziły aż slinka cieknie na sam widok :)

Pozdro :tiphat:

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Buchów
721
Topki piękne Prima Sort! Niemniej szkoda, że nie było zdjęć z końcówki grow - tak apetycznie wyglądały jeszcze za życia 🤤
Powodzenia w następnych projektach bo widać masz smykałkę.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół