nasiona marihuany

40 panienek pod wschodzącym słońcem / thefekt Out 2014, part #3

Wyszukiwarka Forumowa:

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Andalusian Dog x Early Skunk fem (BOOM) - u mnie ma dale wega więc chyba masz rację
4 x Orange Bud reg - w zeszłym roku u mnie zakwitł w połowie lipca

Z fotorelacji zaobserwowałem, że early jak i andalusian lubiły zakwitać w połowie sierpnia :)
Jak orange takie wczesne będą, to Ci podeślę na jesień trochę seedów, żebyś i na przyszły rok coś wcześnie zebrał (na wegu mam sezonówke od 2 tyg w boksie, za 2 tyg przełączam na 12/12 więc akurat trafi na flo orengów) ;)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Taka poryta pogoda, że u mnie HolandHope puścił już preflowery heh. Ten sezon raczej nie będzie dobry do orzekania co jest wczesne a co porypane :)
Devil Creamy prześliczne! Zaglądam z zachwytem :)
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
4 x AK47 AF



Z prawej Orange Bud, lewa Early Skunk x Andalusian dog (lecą za chwilę do doniczek i na przyszły tydzień out ;))



Myślę, że te odmiany polecą jako ostatnie na out - chyba, że najdzie mnie ochota jeszcze na jakieś af :)

Pozdro!
 
S

Statysta

Guest
Ale węże :D Ciekaw jestem jak dadzą sobie radę te OB. Powodzenia.
 

mrD

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
29
Buchów
0
Cudny ten auto z ciemna lodyga :D fajnie wszystko ciekawy jestem tych rewegow..pozdro
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Ogólnie postaram się wyselekcjonować te pheno dark, to będą ogólnodostępne w sklepie za kilka miechów :)

AK47 <już w plenerze>



Jamaican Haze <u***ałem w ziemi przez przypadek jak kopałem dołek na AK>





Northern Light





Devil Cream









:)



P.s: jutro jeszcze leci coś AF do wody + prawdopodobnie 2x Orane Bud bo nasiona stare miałem, więc 2 mają potencjał, zaś drugie 2 mulą.

Pozdro!
 

stefan.zonk

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
155
Buchów
0
Piękny ten Devil Cream, mam nadzieję że Black Creamy twoje tez są w stanie złapać taki kolor na ciemnym pheno :D
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
a no pogoda nie rozpieszcza.

a orange budy uwaga ja fem miałem od DP i 10fem miałem 7 facetów i se wk***iłem ale zwrot za pechy dostałem/
 

mrD

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
29
Buchów
0
Kozak geny bardzo dobrze ze pestki trafia do obiegu :)
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
a no pogoda nie rozpieszcza.

a orange budy uwaga ja fem miałem od DP i 10fem miałem 7 facetów i se wk***iłem ale zwrot za pechy dostałem/

No ładnie, planuje 4 regi, więc nie zdziwię się, jak trafi się 4 chłopów i cały misterny plan w.... ;)
Kiedy Ci się na flo przestawiały ITSA?
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Z racji 100 postu w fotorelce, czas do***ać konkretniejszego upa :)



Wszystko git, na jednego spota wpadł dzik, poprzewracał planty, ale wszystko zostało naprawione i roślinki już kierują się w stronę słońca)

Nepal x Hindu Kush x Easy Sativa x C99 (roślina na flo, obecnie ponad 1.90cm)



Durban Poison x Easy Sativa x C99 (reweg...totalnie zmarnowałem roślinę z wielkim potencjałem - przestroga dla tych, którzy lubią wrzucać planty 1 kwietnia na outa...)



Warr (pierwsza sezonówka, którą zetnę najszybciej w tym roku)



(Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant) x Congolese Double Gold x Andalusian Dog (ten mniejszy jest taki, jaki był, siostra wigor i korzenie ma o niebo lepsze)



Maroc



Maroc (rośnie typowo na dziko, jest lipiec a odwiedziłem go dopiero drugi raz)



Nepal x Hindu Kush x3 (zasrany reweg + jak wspominałem wyżej, poprzewracane, a następnie podparte nepale po wizycie dzika)







Orange Bud



Early Skunk x Andalusian dog



AK47 AF



Jamaican Haze





Northern Light





Devil Cream







W sumie zły przestałem być z tego względu, że większość outów już kwitnie, lipcowe i sierpniowe słonko ładnie zbije topy, uniknę pleśni i ogólnie wszystko wyjdzie spoko : )

Pozdro!
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,115
Odznaki
2
thefekt napisał:
lipcowe i sierpniowe słonko ładnie zbije topy, uniknę pleśni i ogólnie wszystko wyjdzie spoko : )

I tego życzę Tobie oraz nam wszystkim :) Bardzo ładnie. Devil Cream piękny!
 
D

DIABLO

Guest
ładne krzuny a co do devil cream mam ich 6, jeden pokazuje już kolorek jak będzie jak twój to będzie ozdoba ogródka.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Ja mam 1x Devil Cream, niestety karzeł ale ładnie się prezentuje :)


EDIT: Dzisiaj ściąłem devil cream i muszę powiedzieć, że pachnie cudnie, orzeźwiający zapach cytrusów, oby za rok był w sprzedaży.
 
Ostatnia edycja:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
dobrze idzie oby dotrwać do końca wrosną to najważniejsze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół