nasiona marihuany

400w 6 klonów: Sensi star,Crytical cush,super skun,LSD

Wyszukiwarka Forumowa:

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
Witam wszystkich na mojej fotorelacji i zapraszam :)wiec lecimy z tym tematem...



Klony :
Critical kush (C.C)
Sensi Star (S.S)
Super skun
LSD


Box : 80x80x180


Lampa , odbłyśnik , zasilacz
VEG
lampa : CLF 125w
Odblysnik : standardowy


FLO:
Lampa: PHILIPS Master son-t PIA PLUS 400w
Odblysnik : GAVITA triple star
zasilacz : EVSA Lumatek 400w


Nawozy : BIOBIZZ
BIO grow
fish mix
Activera
heaven
alg-a-mic
Top Max
bio blom


Ziemia : CANNA profesional PLUS


WENTYLACJA :
1 wiatrak mieszający komputerowy
1 wiatrak łazienkowy wyciągający połączony z filtrem węglowym


Donice :
7,5L


czujnik temperatury i wilgoci


plan wyglada tak : trening LST nawozy będę chciał zacząć lac dopiero na flo ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu tak wiec zaczynamy POZDRO ;)


Klony od tygodnia mam już w docelowych donicach dzisiaj zrobiłem na nich małe LST

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
Dzisiaj poleciał oprysk z ashasi w proporcjach 1ml/ 0,5 L żeby dziewczynki dostaly trochę wigoru po LST. Następna dawkę Ashasi dostaną w dzień przełączenia 12/12 i wydaje mi się ze powinno im to wystarczyć . Chyba ze zdarzy się coś nie oczekiwanego i trzeba będzie roślinki czymś wzmocnic to zastosuje jeszcze ASHASI ale mam nadzieje ze nie będę musiał tego robić . Czytałem różne opinie na temat stosowania tego specyfiku i wydaje mi się ze częstsze stosowanie nic nie daje a jak coś nie daje nic ,to po co to stosować ��
 
Ostatnia edycja:
L

Lansky

Guest
Roślinki fajne i seria nawozow też spoko:) Mimo że początek to czekam końca : Ten LSD to od Barneysa?
 

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
Nie mam pojęcia w jakim seed banku znajomy kupował te pestki LSD ale podejrzewam ze w barneys farm bo tylko oni chyba maja oficjalnie ta odmianę .ale jak się dowiem to dam znać ��
 
Ostatnia edycja:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Nie mam pojęcia w jakim seed banku znajomy kupował te pestki LSD ale podejrzewam ze w barneys farm bo tylko oni chyba maja oficjalnie ta odmianę .ale jak się dowiem to dam znać ��

Tak jest. Tylko oni mają.

Bardzo silne, żywotne nasionka. U mnie szły (idą) jak burza.
 

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
LSD 25 auto masz u fastseeds


Ale fastseeds ma tylko automaty , tak ? Ja osobiście nie jestem fanem automatów nie czerpałem z nich tyle przyjemności co z normalnych roślinek. A dostalem tego LSD na próbę to muszę przyznać ze robi swoją robotę w bani :bounce:
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Tak, z tego co wiem to maja tylko auto. Sprawdź strone zamnesia, maja tam spory wybór dobrych pestek. Nie tylko AF
 

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
Witam wszystkich

mały UP z powodu problemów z ZIEMIÓRKA

pojawiło sie to małe kur***wo juz po raz drugi z rzędu w moim boxie nie wiem czy to wina złego posprzątania po ostatnim projekcie czy wina ziemi ze sklepu (ziemia kupiona drugi raz w tym samym sklepie). Teraz bedziemy walczyc z tym dziadostwem i to ostro!! na początek poszedł oprysk z NEEM OIL , PŁYN DO NACZYN I WODA (obficie spryskałem roslinki doniczki i podstawki )do tego dałem jeszcze do środka miseczke z octem wodą i kurkumą i dwiema kroplami płynu do naczyn (zeby te latające do tego wabic ) mam nadzieje ze to wystarczy na walke z tym scierwem ;)

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 12:56 ---------- Data pierwszego postu 12:28 ----------

Roślinki fajne i seria nawozow też spoko:) Mimo że początek to czekam końca : Ten LSD to od Barneysa?

Tak od BARNEYS FARM ;)
 

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
SZYBKI UP

Witam wszystko na początku chciałem sie pochwalić VICTORIĄ nad ziemiórkami ;)) dwa opryski z neem oil pomogły:)) jak na razie nie widać latającego ścierwa zobaczymy na jak długo sie tego pozbyłem ale mam nadzieję ze juz nie wrócą.

co do roślinek to wyglądają dobrze i zdrowo co mnie cieszy bardzo ;) trzy dni temu dostały troszkę papu w postaci Bio-grow , Fish mix i Haeven wszystkiego dałem po 2ml na litr wody do tego doszedł jeszcze jeden oprysk z Ashasi SL . jak wszytko dobrze pójdzie to juz za tydzień będę chciał przełączyć panienki na 12/12

To chyba było by na tyle teraz pare zdjęć :

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

a tyle nałapało sie ziemiórek do wody z octem i kurkumą

displayimage.php
[/url][/IMG]

pozdro ;))
 

zapp

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
62
Buchów
0
Slyszalem pozytywne opinie o tym LSD wiec bede podgladac. A klony zostale pobrane podczas vega czy flo z zalozeniem na monster cropping?
 

GramWzielonee

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2016
Postów
29
Buchów
1
UP

Witam wszystkich

Jak widać panny maja sie dobrze i zapełniają powoli wolną przestrzeni w boxie ;) ostatnio zauważyłem ze liście zaczęły sie robić lekko blade a łodygi czerwone . Postanowiłem roślinką zwiększyć trochę pokarmu bio grow 4ml fish mix 4ml activera 3ml do tego dałem juz 2ml alg-a-mix 2ml bloom i 2 heaven żeby wymusić na pannach kwitnienie jak pojawia sie topki to dostana top max . roślinki przełączyłem na 12h/12h 03.10.17 i do boxa dałem juz balast i żarówkę hps 250 teraz czekam aż panny zaczną indukować. Po pojawieniu sie topów wrzucę żarówkę 400w.

rosliny świetnie zareagowały na trening i wszystkie rosną bardzo równo i ładnie sie rozkrzyczały mam nadzieje ze odbije sie to później większym plonem .

Temperatura w boxie 26c w nocy a w dzien od 27c do 30c
wilgotność skacze od 50% do 75%
a teraz troche zdjęci z ogródka :))
Rośliny podlewam średnio co 3 dni
A teraz pare zdjęć :
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

pozdro
 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Nieźle idą w oczekiwaniu na topy :)
Pozdro i z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół