nasiona marihuany

[400W HPS][0,72m2][COCO] 8x Girl Scout Cookies by Fastbuds

Wyszukiwarka Forumowa:

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
7 tydzień
Oto 2 rośliny które było najłatwiej wydostać z namiotu. Nic ciekawego się tu nie dzieje i nie ma na co patrzeć <rotfl>. Panny rozwijają się prawidło mam nadzieje ze na święta będą gotowe do ścinki. Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z pestek od fastbuds i na 100% następny grow rozpocznę z tym breederem.

 

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
Witam!

Mam nadzieje ze nowy rok rozpoczęliście równie owocnie jak ja <coolpalacz>.
Panny poszły pod nóż w piątek 29.12 z wynikiem 402g suchego materiału czyli cel 1g z 1W osiągnięty.
Jestem bardzo zadowolony z tych pestek i przyszłości fastbuds na pewno zagości w mojej hodowli, topy pachną mieszanką pomarańczy i czegoś co na prawdę można porównać do ciastek. W następnym tygodniu po krótkim leżakowaniu zamierzam przerobić większość materiału na smakowity olej :sunny:. W następnej hodowli mam zamiar wypróbować double grape i 3 bears og od mephisto genetics + c4 od fastbuds które dostałem jako gratis, zamówiłem już nasiona i mam nadzieje ze będę mógł zacząć w tym tygodniu.
Fotki topów:
normal_IMG_20180102_111845.jpg
[/url]
a tu bubble hash z trimu(~2g)
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-940097]

i pierwszy olej (te ciemne sa z bubble jasne z topów):

Pozdro i owocnego 2018 <wodna>
 
Ostatnia edycja:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Gratki wyniku. Te pestki sa naprawde mega produktywne. W dobrych rękach potrafią zaskoczyć ;)
C4 tez mam od nich, ale na razie leżą na odpowiedni moment. Polecam Ci Gorilla Glue od nich!
Jak wyszly topy tego GSC? Zbite czy luźne? Mi został gdzies miesiac do kosy swoich, wpadaj do mnie sprawdzić!

Pozdro! ;)
 

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
Część topów która była na środku i miała najwięcej światła jest ładnie spuchnięta i twarda jak trawa z coffeshopu reszta jest dosyć luźna ale i tak wszystko jest dobrze oszronione.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół