nasiona marihuany

[400W LED CXB 3590][1.44m2][COCO + easy2grow ][7xSuper Skunk, 1xCalifornia Kush, 1xRené, 2xCream Candy AF ]

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
23 dzień

Witam ekipę :) Aktualizuję growloga w poprzednim tygodniu nie dodawałem fotek bo wyjechałem na urlop i czasu nie było...
Jeszcze raz mogę polecić easy2grow bo zostawiłem krzaki bez opieki i ładnie urosły bałem się o automaty, które znajdują się w butelkach, lecz fest je zalałem wodą i też dały radę. Dzisiaj przełączyłem je na flo i zrobiłem trening FIM.

IMG_20170923_135044.jpg


IMG_20170923_135053.jpg


IMG_20170923_135106.jpg


Po treningu....

IMG_20170923_140100.jpg
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Od dawna mówiłem, że autopoty to super sprawa. Żadnych timerów, driperów i innych gówien :D
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ja ***ie ale progres :)
U mnie to 1/3 tego co u ciebie.
Za***isty jest autopot, bo mi teraz tak naprawdę się nudzi i zaglądam z przyzwyczajenia.
Pozdrawiam
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Ładnie idzie, jak na 22 dzień to dobrze już wyglądają :) idealny czas na przełączenie. Pozdro!
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
JOS napisał:
Za***isty jest autopot, bo mi teraz tak naprawdę się nudzi i zaglądam z przyzwyczajenia.

Mam to samo, uprawa jest taka nudna z autopotem i biotabsem. Zagladam z nudów bo się nic nie dzieje, dobrze, że mialem czasochłonny trening to zaglądałem do namiotu.

Może Greenfingers też się przekona do biotabsu to będzie miał nudne grow :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja ***ie ale progres :)
U mnie to 1/3 tego co u ciebie.
Za***isty jest autopot, bo mi teraz tak naprawdę się nudzi i zaglądam z przyzwyczajenia.
Pozdrawiam

Dlatego pisałem Tobie podłączaj tanka po 14 dniach bo to daję efekty :) Pamiętaj jakie masz korzenie taki masz plon :)

---------- Post Zaktualizowany 19:03 ---------- Data pierwszego postu 19:02 ----------

Ładnie idzie, jak na 22 dzień to dobrze już wyglądają :) idealny czas na przełączenie. Pozdro!

Jak dla mnie 21-25 dni to idealny moment na przełączenie.
 

Lebowsky

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2012
Postów
233
Buchów
0
Oooooo no bardzo ladnie to wyglada ogien z pupy:) jakie wymiary sa tego zbiornika i doniczek na dwa planty bo naprawde robi wrazenie piorunujace:) pozdro i z fartem;))
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Mam to samo, uprawa jest taka nudna z autopotem i biotabsem. Zagladam z nudów bo się nic nie dzieje, dobrze, że mialem czasochłonny trening to zaglądałem do namiotu.

Może Greenfingers też się przekona do biotabsu to będzie miał nudne grow :)

Szczerzę ? Myślałem już fest o tym biotabsie tylko zdaje mi się, że u mnie to nie zadziała pozytywnie... Ponieważ mam twardą wodę i mocno chlorowaną, więc lipa chyba... plus mam jeszcze trochę tych odżywek mineralnych.

---------- Post Zaktualizowany 19:11 ---------- Data pierwszego postu 19:09 ----------

Oooooo no bardzo ladnie to wyglada ogien z pupy:) jakie wymiary sa tego zbiornika i doniczek na dwa planty bo naprawde robi wrazenie piorunujace:) pozdro i z fartem;))

Doniczki są 8.5L a dokładnych wymiarów nie znam (jak będę miał czas to sprawdzę)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Hehe Green ja też mam cały set Plargon coco , tera w 1L , Ghe micro i bloom w 5L bańkach , i kupa innych buteleczek , ale jak się na coś nakrece to jak mały chłopiec, nie ma zmiłuj , jeszcze kiedyś to zużyje w Hydro itp.
Teraz Biotabs i jak efekty koncowe będą zadowalające to przy nim zostanę.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Ponieważ mam twardą wodę i mocno chlorowaną, więc lipa chyba... plus mam jeszcze trochę tych odżywek mineralnych.

Z wodą nie powinno być kłopotów, wystarczy że odstoi swoje 24h. Twardość to też nie problem bo i tak nie mierzysz ph, nie przejmujesz się tym.

Pewnie, szkoda wywalać nawozy, zużyj a potem zdecyduj.

Oooooo no bardzo ladnie to wyglada ogien z pupy:) jakie wymiary sa tego zbiornika i doniczek na dwa planty bo naprawde robi wrazenie piorunujace:) pozdro i z fartem;))

Podstawka ma 575mm na 275mm a doniczka około 260mm podstawa i wysoka na 200mm, a i tak są włożone w podstawkę więc szykując miejsce licz jej rozmiar i wysokośc na 200mm.

47L zbiornik jest wysoki na około 620mm i szeroki na około 300mm przy podstwie i 380mm na górze.
 

Lebowsky

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2012
Postów
233
Buchów
0
Spoko dzieki wielkie ten zbiornik mowisz szeroki na 30cm a jaka jest jego glebokosc w sensie no wiesz o co mi chodzi:)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Ładnie idą, jestem ciekawa finiszu, może sobie sprawię autopoty na gwiazdkę :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół