nasiona marihuany

425W LED | 1,44m2 | Trzech Muszkieterów OS | Pan Japa x Pan Pestka x Bruce Banner F1

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema Załoga!
Zaczynam z fotorelacją na bazie nasionek od @panpestka.pl, pod tytułem Trzech Muszkieterów!
Ci mili Państwo zaopatrzyli mnie w 10szt. Bruce Banner F1 Fast Version. Wyselekcjonowane zostanie 9 sztuk, najlepszych sztuk. Jade po raz pierwszy na BioTabs co mam nadzieje pozwoli mi uniknąć trudności związanych z zapanowaniem nad pH.

Oświetlenie startowe 142W*(2-3 pierwsze tygodnie):
2 x Luminus CXM-22 GEN4 3500K 90CRI
Zasilacz: HLG-120H-C1400B

Oświetlenie uzupełniające 285W:
4 x Citizen CLU058-1825C4 3500K 90CRI
Zasilacz: HLG-320H-C1400B

Trening: Wujek Benek

Namiot: 120x120x200
Nawilżacz: Obecny 6L
Wiatrak mieszący: obecny
Wentylacja wlot+wylot: 2x Dospel 125mm z regulacją
* wylot jest podłączony do centrali wentylacyjnej która pracuje nawet nocą na małych obrotach, w namiocie trwa ciągła wymiana powierza.
Filtr węglowy: obecny CAN Lite

Donice: 14 L
Medium: Plagron Lightmix
Nawozy: BioTabs + Asahi SL + CalMag

Pestki: Bruce Banner F1 Fast Version - 10szt. - Pan Pestka

Punkt zero. Ledwo wychodzące.
20210501_100124_HDR.jpg


Wyskoczyły na dobre w dniu 2 maja. Zdjęcie w wieku 2 dni. Wyciągło je, ponieważ były na parapecie na początku.
20210505_123333_HDR.jpg


Pozdro Mordeczki!
 
Ostatnia edycja:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Trzymam kciuki, z fartem pozdro
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema!

Sztuki mają 10 dni. Podlewane tak mniej więcej co 2 dzień 50ml wody. 2 dni temu dostały mikoryzę wraz wodą.

20210511_172639-kopia.jpg


W następnym tygodniu przesadzam rośliny do docelowych doniczek.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema!

Stan na dzień 17-05-21. Przecholowałem moje podopieczne w małych doniczkach. Nietety przez zawirowania w życiu zadodowym oraz prywatnym nie było czasu zrobić tego wczesniej.

Trafiły już do docelowych donic. Wleciały BioTabs wg. zaleceń w ulotce. Wzieły sobie również prysznic w Asahi SL. W późniejszym etapie będe jeszcze będe im dodawał mikrozye z Bioponu lub White Great Premium.

Zastanwiam się czy kupować Comopost Thee i PK od BioTabs. Może ktoś doradzić? Bom Bom Spray napewno jest niepotrzebny bo mam Ashai SL.

15335c9cf9090040e.jpg


Pozdro!
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Witajcie!

Dzień 31

1 Czerwca - 2 tygodnie po ostatnim wpisie rośliny naprawde nieźle przy***ały. Jak narazie to BioTabs robi świetną robote. Jestem pod mega wrażeniem. Z roślinami nie ma żadnych problemów, podelwane samą wodą robią sobie mase. Liście są ciemno zielone, azotu mają pod dostatkiem.

@panpestka.pl - Ładne sobie leci ta odmiana, równomiernie rosną prócz 1 szt. ale to żaden problem.

Przez ostatnie 8 dni byłem poza domem a roślinami zajmowała się moja przyjaciółka, więc troche późno zrobiłem dziewczyną dekapitację. Stało sie to dopiero dzisiaj. Zdecydowałem, że nie będzie to stricte Wujek Ben, zostawiłem od 3 do 4 poziomów. Finalnie da mi to od 6 do 8 głównych strzałów. Może w późniejszym etapie będą jeszcze jakieś modyfikacje np. obetne dolne odnogi. Zobaczymy jak sprawa się rozwinie.

Lampy poleciały w górę aby teraz troszkę dziewczyny wyciągnać bo są bardzo zwarte. Pociągne WEG jeszcze z tydzień i zaczynamy indukcję. Wleciał oprysk z Asahi SL + profilaktycznie TraceMix oraz CalMag.

Przed dekapitacją.

1.jpg


Po dekapitacji.

254f294e336d6414a.jpg



Pozdro Mordeczki
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Na jakiej wysokości Leda trzymasz?
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Witajcie!

Dzień 35
Zdecydowałem jeszcze podciąć niektóre rośliny, były by za gęsto a nie chce przesadnej walki o światło. Lecą sobie na wodzie. Za 5 dni wrzucam filter i lampy 12/12. Zaczynamy indukcję!

1.jpg


Pozdro!
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Coś trochę więcej chyba bym podlewał, ale mało widac w sumie.
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema!

Dzień 39 - Jutro przełączam dziewczyny na indukcje. Koło soboty wleci oprysk z Tytanitu aby dodać im nieco animuszu do kwitnięcia. Ładnie się rozrosły w ciągu tych 4 dni. Wleciało podlewanie po 2lL na sztukę. Temperatura pomiędzy 26 a 34 stopnie. Wilgotność 55/77%. W weekend zakładam filter i wylatuje nawilżacz.

BioTabs - rewelacja. Żadnych cyrków. A wrzuciłem 2 tabsy na 11,5L ziemi. Startrexu dałem tylko połowe dawki, bo mi brakło. Nie dokońca jak z ulotki, a efekty są bardzo budujące.

1.jpg

2.jpg


Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
No ładnie wygląda. Wcześniej też miałeś tak ukryty nawilżacz? Wiesz w tym miejscu będzie się nadmiernie skraplać przez co możesz mieć ognisko plechy lepiej jak by ten nawilżacz był nad i wiatrak rozdmuchiwał po całości.
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Tak, wcześniej też tak był. Dbam o to by dysza miała niezablokowany wyrzut pary ponad rośliny. Dzieki!
 
U

Usunięty 79633

Guest
BioTabs - rewelacja. Żadnych cyrków. A wrzuciłem 2 tabsy na 11,5L ziemi. Startrexu dałem tylko połowe dawki, bo mi brakło. Nie dokońca jak z ulotki, a efekty są bardzo budujące.
Najlepszą robotę robią bakterie, utrzymują Ci pH w normie i nie wnikasz jaką wodą podlewasz.
Będziesz czymś doprawiał na kwitnieniu?
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Najlepszą robotę robią bakterie, utrzymują Ci pH w normie i nie wnikasz jaką wodą podlewasz.
Będziesz czymś doprawiał na kwitnieniu?
Zastanawiam się czy kupować Compost Thee czy PK z Bio Tabs. Doradzisz coś? Zamiast Bom Bom Speayu mam Tytanit.

Na roślinach na tarasie to poleci Green Sensation. Zotało mi trochę a czytałem gdzieś że pomimo tego iż nie jest produtkem organicznymi to nie zabija kultur bakterii w ziemie. Sprawdze na swojej dupie :)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja używałem herbatki, nawet mam końcówkę i za***ista jest, tylko musisz 24-48h przed podlaniem włączyć ją. Ja najszybciej przygotowalem po około 28-30h, krócej ciężko było mi dobry produkt zrobić. Co za tym idzie musisz planować podlewanie i nawożenie wcześniej.
Dla mnie najlepszą opcją jest właśnie nawozu do wody i podlanie zwłaszcza że mam wodę ze studni i jej nie odstawiam.
Teraz kupiłem BatBoost z guanokalong. Na razie nie testowałem za dużo.
Ktoś może kiedyś już to łączył, nie wiem.

Boom boom spray jest również na stres, ale posiada dużo azotu, więc trzeba się z tym liczyć, 2-3 opryski i roślina nabiera ciemnych kolorów.
Dlatego wolę używać czasem Asahi, a przynajmniej mieć wybór.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół