nasiona marihuany

[4sez/13paf/11af] Krzysiu out 2k17

Wyszukiwarka Forumowa:
K

KrzysiuGrower

Guest
Witam wszystkich użytkowników!

Krótko mówiąc jest to moja pierwsza fotorelacja, out drugi (pierwszy był aby zdobyć nieco doświadczenia, ale średnio wyszło) więc proszę bardziej doświadczonych o pomoc i zapraszam do śledzenia moich poczynań :D

Odmiany:
sez:
3 x sugar black rose fast version (delicious seeds)
1 x easy polish (polish grow)
paf:
3 x ((maroc x BWC) x LH) x bebook special (bebook)
2 x hkxadb (ggs)
2 x nxhkxbc
(ggs)
1 x ggxak47
(ggs)
1 x ggxnl
(ggs)
1 x ggxcritical
(ggs)
1 x ak47 (f2seeds)
2 x ak47xmaroc
(f2seeds)
af:
4 x critical jack (triton seeds)
4 x blue cheese x diesel ryder (f2seeds)
1 x amnesia gold (pyramid seeds)
1 x sweet coffe haze cdb (f2seeds)
1 x big white amnesia (orion)

Ziemia:

athena ziemia kwiatowa + perlit, automaty wiadra/doniczki 10-15l, półauto/sez rosną po 3 w dołach +- 100l,
dwa pafy rosną w doniczkach 18/20l

Nawozy/stymulatory/środki ochrony:
narazie biohumus, try pack out(biobizz), asahi sl, dolomit, ogólnie lecimy organicznie żeby był fajny smaczek, ślimakol i
później się coś jeszcze dokupi

Trening:
planowo miał byś jakiś fim/toping, ale chyba będzie samo lst

Większość roślinek na spocie, kiełkowane w pierwszej połowie maja(1 rzut) i pod koniec maja (2 rzut) , parę automatów teraz kiełkuje i na dzień dzisiejszy wygląda to tak:


1 poletko: od lewej ggxnl, ggxcritical, ak47
jak na moje oko wszystkie ładnie idą


2 poletko: 3 x sugar black rose
te niestety najbiedniejsze. Zostały skatowane przez sk***ysyna dzika, który przeorał całe poletko. Rośliny były zasypane pod ziemią(nie wiem jak długo tam leżały) i spisywałem je na straty, ale szybkie ratowanie, oprysk asahi i nawet coś żyją, tylko teraz sk***ysyńskie mrówki robią sobie gniazda w ziemi.
[/IMG]

3 poletko:
3 x ((maroc x BWC) x LH) x bebook special
jakoś nie zapisało mi sie ich zdjęcie ale podobnie jak te na 1 poletku ładnie sobie rosną, co ciekawe na początku jedną sztunię ślimak trochę ogolił wraz ze stożkiem wzrostu dzięki czemu wykonał topping XD

4 poletko
:
2 x nxhkxbc, 1 x ak47xmaroc
też na spokojnie sobie rosną


5 poletko: 1 x easy polish, 2 x hkxadb
na razie bezproblemowo, ale wypowiem się tu o easy polish których początkowo miałem 4 sztuki, z których wykiełkowały tylko dwie, a jedna to konkretny mutant. No cóż może ta jedna się jakoś odwdzięczy


pafy w donicach: 1 x ggxak47, 1 x marocxak47


automaty: 2 x critical jack, 2 x blue cheese x diesel ryder
z tymi też trochę problemów, bo na jednej mrówki zrobiły sobie plantacje mszyc, a co do jednej mam podejrzenia, że jest męska(na wszelki wypadek wyniosłem ją 50m od spota)

tak wyglądały na początku


tak teraz


*****e mszyce


czy to są jajka ?


Kiełkuje jeszcze reszta automatów(7), a tak wygląda całość


Najgorsze chyba za mną, teraz niech tylko roślinki pną się w górę.
I co polecicie na mrówki oraz jakiś oprysk na mszyce i inne.
Pozdro i DO NASTĘPNEGO! :spalony:
 
Ostatnia edycja:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
No ładnie ci to wszystko idzie,ale wrzucaj duże zdjecia a co do twojego pytania to tak to są jaja wyrwij go jak najszybciej!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Tak to są jajka ogólnie fajnie się zapowiada ale te fotki mógłbyś wrzucać w innej formie a nie miniaturki tak na przyszłość<lol>Powodzenia i pozdro<peace>
 
K

KrzysiuGrower

Guest
Zdjęcia już poprawione i dzięki za upewnienie mnie. Dziwne bo miały być af. Da rade z NIEGO jakieś soki wycisnąć(haszyk, makumba)?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
makumbe czy jakieś masełko możesz zrobić z tego jajcarza
 
K

KrzysiuGrower

Guest
NOWY UP !!!
Dawno nic nie wrzucałem, to cykłem parę fotek. Roślinki rosną jak na drożdżach, problemy powoli się rozwiązują. Mszyc już nie widać, mrówek coraz mniej i śladów innej zwierzyny nie ma. Wszystkie dostają regularnie nawozy(biohumus+fish mix, a automaty bio bloom i top max), do tego co jakiś czas oprysk na mszyce i 2 razy psiknięte asahi. Pogoda dopisuje, więc na razie nie ma co narzekać.

automaty fajnie powoli kwitną, liczę, że koniec lipca/początek sierpnia już dojdą, kilka pożółkłych liści ale to chyba przez odstawienie biohumusa i nie ma sie czego bać

tutaj główny topek jednego z critical jacka

tutaj sugar black rose te z tratowane przez dzika jak widać ładnie odbiły

tutaj półauto od bebooka, dziwnie troche, że 2 już zaczeły kwitnąć a jeszcze dość mizerne, środkowa po ślimaczym toppingu jeszcze weguje



tutaj easy polish(po prawej) i dwie hkxadb po FIMie

tutaj od lewej ggxnl, ggxcrit od grzesia i ak47 od f2s (ten też już kwitnie)


To na tyle. Kilka autosów poszło już do donic, parę jeszcze kiełkuje. Dokładne odmiany i foto w następnym upie
Elo <coolpalacz>
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Masz pewnie sporo podlewania z tymi wiadrami - nie myślałeś zeby je w ziemię wkopać ??
 
K

KrzysiuGrower

Guest
Masz pewnie sporo podlewania z tymi wiadrami - nie myślałeś zeby je w ziemię wkopać ??

miejsce jest dość ograniczone i cieżko wkopać je tak żeby nic ich nie przysłaniało, a z donicami zawsze to łatwiej manewrować i troche wyżej. A co do podlewania zapomniałem dodać, że do ziemi poszło troche hydrożelu, choć podlewania i tak będzie sporo :pl: ale nie martwie sie na zapas.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Zawsze podziwiałem ludzi ,którzy zapierdzielają z wiadrami na spota - ja osobiście jestem zbyt leniwy więc sadze w ziemi a podlewam zawsze tylko symbolicznie woda z biohumusem .Nie ma to jak w glebie ale to tylko moje zdanie -fajnie lecisz oby tak dalej <peace>

Ps. ponaginaj je trochę a nie pożałujesz
 
K

KrzysiuGrower

Guest
Siema! Dzisiaj na szybko byłem na spocie zobaczyć jak wykiełkowały nowości (odmiany dokładnie w następnym poście) i coś czułem wcześniej, że z***ałem. Pomyliłem się i do jednego kubeczka wsadziłem dwa kiełki :freak2:
Proszę o jakieś rady jak przesadzić to żeby niczego nie uszkodzić i czy robić to jak najszybciej ? Ogólnie ogarnąłem jeszcze i zrobiłem lekki oprysk fish mixem.

 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Jak Ci się nie uda ich rozdzielić, a może to być trudne to wsadź tak jak widać w jedno miejsce i potem po prostu jedną dognij do gleby w lewo a drugą w prawo ;P
 
K

KrzysiuGrower

Guest
UPDATE !

Wszystko idzie zgodnie z planem. Roślinki pięknie rosną. Nie wyrosły jakieś wielkie, ale jestem zadowolony. Część jeszcze weguje,a część już kwitnie. Dużo nowych automatów to od nich zaczniemy.

te mają jakoś 3-4 tygodnie:
1 x big white amnesia
1 x sweet coffe haze cbd
2 x critical jack
1 x blue cheese x diesel ryder
1 x amnesia gold

mniejsze troche ponad tydzień:
1 x og kush
1 x moby dick xxl
1 x cbd dark devil
1 x hejzomatik x wh.russian x bebook special
1 x sugar haze x bebook special
1 x auto mazar x autoxtreme x bs
1 x auto northern light x amnesia
2 x critical x northern light


Tak się wszystkie prezentują


Dobra to nie był dobry pomysł zabierać się za upa o 2 w nocy :zjarany: Więc tyle na dziś reszta jutro.
Elo <peace>
 
Ostatnia edycja:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Podoba mi się ten glowlog :) z rozdzielaniem nie ma aż takiego problemu sam miałem troche podwujnych i o ile są kilku dniowe i system korzeniowy nie jest rozwinięty na tyle by mogły się splontać nie powinno się nic większego stać, ja rozdzielałem bliźniaki z powodzeniem i nie zauważyłem żeby się stresował tym jakoś mocniej, delikatnie jak z jajkiem i będzie dobrze :) :) :D
 
K

KrzysiuGrower

Guest
Ciąg dalszy...

To lecimy dalej. Najstarsze automaty wysadzane na początku maja już ładnie puchną. Trichomy praktycznie 100% mleczne, ale brązowych jeszcze nie widać. Planuje za 2 tygodnie kose (częściową) :harvest:

A tak sie prezentują










Dalej, sezonówki na wegu. SBR pomimo początkowych problemów ładnie sie krzaczą(jedna troche mizerna) i są jeszcze doginane. Z easy polish, też wszystko w porządku ma jakieś 1,2 metra.

Sugar black rose po ataku dzika i obecnie



Półautomaty w większości kwitną albo już indukują. Wegują jeszcze ggxak47, hkxadb, nxhkxbc od grzesia i jedna z bebooków

po lewej 2 x nxhkxbc a z prawej marocxak47


tutaj bebooki - ((maroc x BWC) x LH) x bebook special


2 x hindu kush x auto disel berry


i kolejno od lewej ggxnl, ggxcritical, ak47


tak prezentuje się całość


i reszta randomowych fotek













i jeszcze równolegle z najświeższymi automatami wsadziłem pesteke z jarania, raczej szanse że coś z tego wyjdzie małe ale zobaczymy



I na koniec pokazuje mutanta, który już rośnie dla ozdoby spota takie drzewko bonsai :D



To na tyle do zobaczenia <coolpalacz>

---------- Post Zaktualizowany 00:41 ---------- Data pierwszego postu 00:33 ----------

Podoba mi się ten glowlog :) z rozdzielaniem nie ma aż takiego problemu sam miałem troche podwujnych i o ile są kilku dniowe i system korzeniowy nie jest rozwinięty na tyle by mogły się splontać nie powinno się nic większego stać, ja rozdzielałem bliźniaki z powodzeniem i nie zauważyłem żeby się stresował tym jakoś mocniej, delikatnie jak z jajkiem i będzie dobrze :) :) :D

Próbowałem je rozdzielić, ale korzenie już były splątane, więc wolałem nie ryzykować utratą. Przesadziłem je razem do dużej donicy ~25l i zobaczymy co będzie

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół