nasiona marihuany

[4x Auto Jacky Herer] Pierwszy elegancki GROW 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

ELEBLUNT

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
15
Buchów
0
Witam wszystkich w moim pierwszym growlogu jak i uprawie 8)


Pestki zakupione od holenderskiskun. Za co dziękuję ponieważ wszystkie ładnie wystartowały w równym tępie :D
Odmiana to Auto Jacky Herer 4szt.
Loża dla pań bardzo nasłoneczniona od strony północno wschodniej, oczywiście nie brakuje im światła po południu. Odwiedziny tylko o świcie.



Podłoże w jakich rosną panie JanecoLightmix (50l) plus donniczki 10L

Nawozy jakie stosuje
zestaw od ATAMI MICRO KIT_ATA ORGANICS, plus do tego BioTabs BOOM BOOM SPRAY. Oraz podstawowy w proszku regulator pH od GHE down ponieważ u mnie woda zawiera wysokie pH.

Wiek pań mi do końca nie wiadomy w końcu o wiek się nie pyta Na pewno leci 1.5 miesiąc.

Podlewałem 2 razy w tygodniu, potem zmniejszyłem podlewanie o połowę ze względu na to iż opady deszczu dały się we znaki i podczas kontrolnych odwiedzin ziemia była jeszcze wilgotna.



Proszę szanowne grono o opinie co mogę jeszcze poprawić kiedy ścinka i czy zastosować jakiś oprysk od pleśni ze względu na kapryśną pogodę. Myślałem teraz nad opryskaniem pań BioTabs BOOM BOOM SPRAY.







Roślina 1






Roślina 2


Roślina 3



Roślina 4
Czy to oznaka niedoboru ?



Jak na pierwszy raz uda się dojść do końca ze zdrowymi paniami ?



 

ELEBLUNT

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
15
Buchów
0
Dzisiaj z samego świtu poszedłem sprawdzić jak tam żyje czwórka pań

Okazało się że wszystko w porządku, bałem się że może ja pobrać przez te dni deszczowe szara pleśń lecz posprawdzałem z grubsza i wszystko na dzień dzisiejszy w porządku. 8)


Pani 1​


Pani 2




Pani 3​





Pani 4



Plus bonus



Jak myślicie ile jeszcze tyg. do ścinki ? Czy mam powycinać te największe liście wiatrakowe ?
 

ELEBLUNT

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
15
Buchów
0
Sezon uznaje za zakończony, jak na pierwszy raz outdoor myślę że się udało w miarę pogody i moich możliwości :bounce::harvest:

Trochę musiałem powycinać na oko plus minus 10g zainfekowanych przez plechę kwiatu i resztę skrupulatnie przejrzałem co zajęło mi czasu razem z kosmetyką 2dni, gdzie w ramach nagrody na koniec udało mi się utulić kulkę żywicy wielkości 7mm. Moc konkretna i co najważniejsze dość długo trzyma <joint> Wynik podam po niedzieli jako podsumowanie growloga.
Na koniec kilka zdjęć z suszarni po pudełku od krajzegi :flower:




I jeszcze jedno do was pytanie czy liście mogą się suszyć na papierowym ręczniku ? Ponieważ zostawiłem sobie te najlepsze do wywaru i nie chciałbym żeby się zle ususzyły. Temp. wew. suszarni max 26*C min. 10*C w nocy, przewiew bardzo dobry dorobiłem jeszcze 2 otwory wentylacyjne. Wilgotność w dzień max 60-70%.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół