nasiona marihuany

4x TheUltimateAuto, 2xGrandHeftAuto-600W MH/HPS-1.40m2-LightMix

Wyszukiwarka Forumowa:

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
niestety to, że maja mało żywicy i nie są bardzo zbite może być specyfiką tej odmiany... nie Ty pierwszy masz taka strukturę topów u tej odmiany. Dlatego lepiej sadzić sprawdzone sezonówki, żeby zebrać za***isty jakościowo towar a nie automatyczne siano

Chyba jest właśnie tak jak mówisz. GHA jest twardsze i bardziej żywiczne... a jakie sprawdzone sezonowki.. mają dobre geny?. Zbite i mają potencjał na dobry plon?... bo nie wiem co szykować na następny grow..
 
F

fazogastor

Guest
Jest dział na forum poświęcony odmianom. Ja miałem duże i dość zbite topynp. w Amnesia Original od Dinafem, Crimea Blue od Barneys Farm, albo Kong-47 od Dr Underground - wszystko sezonówki.
 
K

K2

Guest
weź się chłopie uspokój od kilku tygodni próbujemy sprawić, żebyś się ogarnął wreszcie - a Ty dalej się trzęsiesz jak pies na deszczu, toć będziesz tutaj miał z pół kilograma suszu - uspokój się !

bardzo ładnie To wszystko idzie - chciałem tylko powiedzieć

strzała !!!

kM
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,145
Buchów
1,135
Odznaki
3
canna master automaty wcale nie są takie złe sprawdź co konopnyMistrz wyprawia to się zdziwisz zdrów !
aj2ak szykuj niedługo nożyczki :)
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
weź się chłopie uspokój od kilku tygodni próbujemy sprawić, żebyś się ogarnął wreszcie - a Ty dalej się trzęsiesz jak pies na deszczu, toć będziesz tutaj miał z pół kilograma suszu - uspokój się !

bardzo ładnie To wszystko idzie - chciałem tylko powiedzieć

strzała !!!

kM

Jak najbardziej może i wygląda to jak bym panikowal ale zwyczajnie przypomnijcie sobie swoje pierwsze grow i emocje z nim związane...
W czasie wegu wszystko szło wręcz fantastycznie... rośliny szły jak burza.. ale później zaczęły się te różne "problemy".. zadaje tyle pytań bo nie chce jak donkey podążać za tabela i nie wiedzieć czemu co i jak. Próbuję zrozumieć to co robię i po co to robię... co znaczy gdy roślina to czy tamto... to jest jedyna droga aby minimalizować stress i wyciągać z rośliny ile się da... a wtedy jak najbardziej to zapewne ja będę uspokaja "panikujacych swierzakow". Puki co czytam, pytam, testuje... I jakoś to idzie.. jestem bogatszy o wiele rzeczy ale i wielu kompletnie ogarnąć nie mogę... wiem że to chwastów i wyrośnie nawet na pustyni... ale każdy dąży do tego żeby było jak najlepiej
 
K

K2

Guest
połowę z tych problemów zrobiłeś sam !

A teraz już jest ok, rośliny dojrzewają i jest ok :)
będzie dobrze stary nic sie nie przejmuj idzie naprawde ok !

pozdro

kM
 
K

Kana

Guest
ja od siebie mogę polecić nie tyle odmianę jak całego breedera Humboldt Seeds Organization nasiona dość drogie ale czego nie weźmiesz to będziesz zadowolony z jakości.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
To trochę tak jakby się zmagał z zółknącymi na jesień liściami na drzewach. To jest całkowicie normalne, zawsze Ci będą żółknąć liście pod koniec uprawy, a jeżeli nie, to oznacza, że rośliny mało dostają światła / mało puchną topy.

Masz za***iste tłuste topy i narzekasz, jprdl

dzieki wielkie.. doppiero zrozumialem ze w pewnym wieku kazda roslina przekwita i co bys nie robil to poprostu bedzie zolknac i tracic liscie... ja z tym walczylem i pewnie narobilem wiekrzych przez to problemow... z tym ze wiele mnie to nauczylo...
Za kulisami rosnie mi itak wybitny krzaczek... pokaze zdjecia jak juz sie "zbije"...
Musze napisac ze odzywki Advanced nutrients moze i sa drogie ale robia bardzo dobra robote.. i jako poczatkujacy grower (Z tym ze pojecie pocztkujacy mozna odbierac roznie.. ja jednak zjadlem zeby na czytaniu, obserwowwaniu i zadawaniu pytan zanim sie za to zabralem) mysle ze powinno peknac te 1G/W ...
 
K

K2

Guest
siema !!!

AN to super odżywki ! A Ty właśnie udowodniłeś, że uprawiać może KAŻDY, jeden lepiej inny gorzej.
Jak by na to nie spojrzeć, konopia to zwykły chwast i cieżko spie****ić coś.
Ci powiem chłopaku, że mnie tutaj nie lekko denerwowałeś tym spianiem się jak pilot w czasie bocznego wiatru...

pozdro
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam a czy jest moze jakas zaleznosc zmiany koloru trichomow?.. Bo te autoUltimate maja mleczne trichomy.. czy z przelewaniem woda mam czekac az pojawia sie pierwsze bursztynowe czy juz mam przelewac woda?.. kiedy wy zaczynacie podlewanie sama woda?..

Mniejsza GHA ktora przelewam juz woda pokazuje trochoche bursztynowych ale jest to dopiero moze ze 2 % i wychodza jeszcze białe wsloki?..
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam czy trichomy zawsze powinny przechodzić w bursztynowy kolor?... jedna roślinę przelewam już ponad tydzień a jeszcze bursztynowe trichomy się nie pojawiły.. tyczy się to każdej.. same mleczne.. czy prędzej czy później się pojawia??.
Ten GHA od nasiona do zbiorów powinno być około 80 dni.. u mnie już jest prawie 80 i nie ma bursztynowych trichomów... czekać jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
F

fazogastor

Guest
Na bursztynowe trichomy to mozesz i 2 miesiace jeszcze poczekac. Niektorzy tak lubia - dla mnie bez sensu.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Na bursztynowe trichomy to mozesz i 2 miesiace jeszcze poczekac. Niektorzy tak lubia - dla mnie bez sensu.

Czyli tym mam się nie sugerować??. Więc po czym mam poznać że to już?.. czy ona jeszcze będzie puchna do puki nie ma brązowych trichomów czy to bez znaczenia?.
 
F

fazogastor

Guest
Patrz na włoski nie trichomy. One brązowieją generanie tylko od dwóch rzeczy: przenawożenia lub dojrzałości. W momencie kiedy większość włosków na topach jest brązowa, roślina jest gotowa do zbioru. Można trzymać dłużej i czekać na brązowe trichomy, zioło będzie bardziej zamulające, a topy mogę jeszcze trochę podpuchnąć - ale już wolno, i w stosunku do straconego czasu to się nie opłaca.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Taka sytuacja...
roslina ma delikatnie ponad metr... najwolniej zaczela kwitnac ale za to z jakim rozmachem..

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół