nasiona marihuany

[4xCFL 125W] [HPS 400/600W] [4x amnesia haze x kf, 4x sannies jack x kf] [Dziewicza miedza]

Wyszukiwarka Forumowa:

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
20 dzień od przełączenia na Flo 12/12
Co do wysokości to ostatnie zdjęcie ukazuje najwyższą niunie 66cm AHxKF - na ogólnym zdjęciu w lewym górnym rogu.
Papu podawane co drugie podlanie, a dostały już:
Canna Flo, Canna Boost, Canna Cannzym, AN Nirvana (dawkowanie takie jak na opakowaniu)
SV201095.JPG

SV201096.JPG

SV201097.JPG


P.S. Co do automatów to odpadają (dla mnie to one jakieś takie "bez jajowe" - przeznaczenie dla początkujących lub na out w pewnych regionach świata np. PL :) ja tam wole fem ;) ), w kolejce już jest Bubble Gumm i Pure Kush więc spoko, miejsce będzie zapełnione :)
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Fajna ta prosta pała na ostatnim zdjęciu. Pamiętam ja z podobnej ale niskiej na ok 30cm ściągnąłem 24g z jednej "prostej":D
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
hehe mam nadzieje DeathAdder że też dobrze wyjde ;) Mam takie pytanko co do produktów Advanced Nutrients, czytam na forum i ludzie używali Sensi Bloom, CrazyCaramba BigBud'a miał, jednak zawsze raczej było to połączenie z Canna Flo i tym podobnymi. Teraz pytanko jak to sie ma do całego zestawu od AN? Na stronie producenta jest kalkulator ale do hydro więc....Z tego co producent pisze to praktycznie to są produkty do hydro, ale przeglądając informacje w necie ludzie pod glebe też używaja, to jak to jest z nimi? No i najważniejsza kwestia jak je dobierać? Czy też może onr bardziej nadają się dla osób doświadczonych, które w glebie używają ich jako uzupełniaczy? Dlaczego pytam? Mam dość sporo tych produktów i na części dawkowanie jest opisane (aczkolwiek zawsze podawana dawka na 1L), natomiast część z nich nie ma takich informacji albo są strikto pod hydro....Znaczy sie mam tak stosować jak w hydro zalecają? np. 400ml/100L = 4ml/1L ? Jeśli ktoś miał do czynienia z tymi produktami proszę o podpowiedzi co do moich wątpliwości.
 
W

WarrSeeds

Guest
hehe mam nadzieje DeathAdder że też dobrze wyjde ;) Mam takie pytanko co do produktów Advanced Nutrients, czytam na forum i ludzie używali Sensi Bloom, CrazyCaramba BigBud'a miał, jednak zawsze raczej było to połączenie z Canna Flo i tym podobnymi. Teraz pytanko jak to sie ma do całego zestawu od AN? Na stronie producenta jest kalkulator ale do hydro więc....Z tego co producent pisze to praktycznie to są produkty do hydro, ale przeglądając informacje w necie ludzie pod glebe też używaja, to jak to jest z nimi? No i najważniejsza kwestia jak je dobierać? Czy też może onr bardziej nadają się dla osób doświadczonych, które w glebie używają ich jako uzupełniaczy? Dlaczego pytam? Mam dość sporo tych produktów i na części dawkowanie jest opisane (aczkolwiek zawsze podawana dawka na 1L), natomiast część z nich nie ma takich informacji albo są strikto pod hydro....Znaczy sie mam tak stosować jak w hydro zalecają? np. 400ml/100L = 4ml/1L ? Jeśli ktoś miał do czynienia z tymi produktami proszę o podpowiedzi co do moich wątpliwości.


co masz z produkty AN --- napisz a ci doradzę !!

dawaj jedzonko kolego plantom do zaczynają się tego domagać<lol><peace>
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Już pisze :)
Sensi Bloom Part A/B (PH Perfect)
Sensi Grow Part A/B (PH Perfect)
Micro (PH Perfect)
Overdrive
Liquid CarboLoad
Revive Phinal Phase (to zapewne na koniec, coś ala flush :) )
Nirvana

Jeśli potrzeba to dopisze co mam Canny, bo może jakieś kombinacje będą :D
Canna Veg
Canna Flo
Cannzym
Rhizotonic
Canna Boost
PK 13/14
Canna Mononutrients

Mam też Planton K, Ashahi SL i SuperVit

Bardzo dziękuje za wszelką pomoc :D
 
W

WarrSeeds

Guest
Już pisze :)
Sensi Bloom Part A/B (PH Perfect)
Sensi Grow Part A/B (PH Perfect)
Micro (PH Perfect)
Overdrive
Liquid CarboLoad
Revive Phinal Phase (to zapewne na koniec, coś ala flush :) )
Nirvana

Jeśli potrzeba to dopisze co mam Canny, bo może jakieś kombinacje będą :D
Canna Veg
Canna Flo
Cannzym
Rhizotonic
Canna Boost
PK 13/14
Canna Mononutrients

Mam też Planton K, Ashahi SL i SuperVit

Bardzo dziękuje za wszelką pomoc :D


hehehehehe<peace>

canna flo --- 50% dawki
sensi bloom - 50% dawki
cannazyme - 5ml /l co podlanie
canna boost - nie używam więc daj jak u producenta
nirvana - 5 ml/l - całe flo
carboload - 2 ml /l co podlanie
super vit - 3 krople na 10l


to baza na flo do tego masz pk i overdriva i to na czyszczenie


na wegu planty prawie same rosną więc każdy da rade z suplami
 
Ostatnia edycja:

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Huhu no nieźle :D wielkie dzieki ;) Jeszcze takie dwa pytania

Rozumiem że baza czyli jak będe nawoził, a jak będe robił przerwe czyli sama woda to tak jak napisałeś Cannzym i CarboLoad tylko dodawać do tej wody, a później następne podlanie znów całą liste?? :)

Drugie pytanko, Micro olać? Niby to dopełnienie Sensi Bloom i Sensi Grow...nie kłócę sie tylko pytam ;)

p.s. aha i jeszcze odnośnie tego Canna mononut, rozumiem że chodzi o tą butelke co ma wszystkie składniki po troszku? Bo też mam osobno Azot, Żelazo, Magnez....itd :)

p.s.2. tak sie zakręciłem że nie napisałem o BigBud :D też jest, podejrzewam że też do listy dopisać :D
 
Ostatnia edycja:
W

WarrSeeds

Guest
Huhu no nieźle :D wielkie dzieki ;) Jeszcze takie dwa pytania

Rozumiem że baza czyli jak będe nawoził, a jak będe robił przerwe czyli sama woda to tak jak napisałeś Cannzym i CarboLoad tylko dodawać do tej wody, a później następne podlanie znów całą liste?? :)

Drugie pytanko, Micro olać? Niby to dopełnienie Sensi Bloom i Sensi Grow...nie kłócę sie tylko pytam ;)

p.s. aha i jeszcze odnośnie tego Canna mononut, rozumiem że chodzi o tą butelke co ma wszystkie składniki po troszku? Bo też mam osobno Azot, Żelazo, Magnez....itd :)

p.s.2. tak sie zakręciłem że nie napisałem o BigBud :D też jest, podejrzewam że też do listy dopisać :D



sorry ***łem się z canna mon --tego nie używałem ---myślałem ze to te witaminy od canny

big bud obowiązkowo - jak zalecany


jeżeli dajesz wode to trzymasz sie ph i dajesz enzymy i cukry
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
30 dzień od przełączenia 12/12
Co do pożywki to tak jak wyżej WARR doradził, jedynie zwiększyłem ostatnio Canna Flo i Sensi Bloom o 25% zalecanej dawki czyli zamiast 2ml/L podaje 3ml/L (zalecana przez producenta to 4ml/L w obu przypadkach). Jak będzie widać poniżej już od kilku dni zaczyna się robić coraz ciekawiej :) Wkrótce fotki Micro :jaraczz:


SV201098.JPG


Makro AHxKF
SV201099.JPG


i kolejna AHxKF
SV201101.JPG

 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Dzięki Death ;)

Dodaje troszke fotek Big Bang'a robionych micro, powiększenia x120, x80, x60

12060301433734736212.jpg

12060301415734635903.jpg

12060301412934608260.jpg

12060301381034419280.jpg


Miłego oglądania, następny UP 7-10dni ;) <wodna>
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
40 dzień od przełączenia 12/12
33 dzień FLO

Nastąpiła zmiana ustawień odbłyśnika i odpalenie 600W, czyli obecnie 400W+600W. Temperatura skoczyła do 30 :crazy:

Co do nawozów to bez zmian, wyżej opisane. Co dwa dni podlewam, ostatnio lekko je wygłodniałem ale jutro już z nawozami papu poleci.

SV201102.JPG


SJxKF
SV201103.JPG

SV201106.JPG

SV201107.JPG

 

-OM-

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
292
Buchów
0
jak na 33 dzien FLO to bardzo ladnie... moglbys opisac ktore to AH a ktore SJ?? 1000W... ladne paly sie tam szykuja :smokee:
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
dokładne opisy co jest co zapodam następnym razem, troszke pisania jest :) Tak teraz to moge powiedzieć że te najwyższe, na końcu zdjęcia to AHxKF i 1 albo max 2 SJxKF. Natomiast te całkiem z brzegu, świeżutkie to po 30dni Veg'a Bubble Gumm i Pure Kush, po środku pałęta się reszta SJxKF razem z Big Bang'ami i AK :D
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
siemasz lucky jak tam u ciebie leci?

widze beda dobre palki <wodna>



ciekaw jestem amnezji, u mnie rokuja one bardzo ladnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół