nasiona marihuany

[4xCFL 125W] [HPS 400/600W] [4x amnesia haze x kf, 4x sannies jack x kf] [Dziewicza miedza]

Wyszukiwarka Forumowa:

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
hejka ziomus ;)

W ten weekend zrobie kilka fotek i upik tak więc cierpliwości - specjalnie lekko przeciągnąłem sprawe z upem ;)
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
:spalony::spalony: jak tam ziomus z tym upkiem bo sie wszyscy doczekac nie moga :spalony::spalony:
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
53 dzień od przełączenia 12/12
46 dzień flo

Mało czasu miałem ale coś tam popstrykalem :)
Papu dostają tak jak opisane wcześniej
Dokładniejsze fotki mikrosopem będe robił na dniach to na pewno tez zamieszcze ;)

SV201114.JPG


AHxKF
SV201115.JPG

SV201116.JPG

 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Ładnie Ci się to prezentuje. Ja mimo wielkich roślin nie będę miał dużych pałek niestety wszędzie:( Cóż trzeba więcej praktyki by dojść do perfekcji.:d
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Pisze żeby nie było :) czas ostatnio mi nie pozwala na focie, ale zapewniam ze Panienki mają sie znakomicie. Na dniach zrobie z bletkami jakieś fotki.

---------- Aktualizacja posta 14-07-2012 01:52 ---------- Czas poprzedniego posta 10-07-2012 03:07 ----------

73 dzień od przełączenia 12/12
66 dzień Flo

Na szybko zapodaje fotki po mojej nieobecności :) Jutro lub pojutrze zapodam całości focie.

SJ x KF
SV201117.JPG

SV201118.JPG


AH x KF - tu ładne mięsko sie pokazało :)
SV201119.JPG


Tak właśnie patrze i coś mi sie wydaje że za tydzień max 2 ten SJxKF pójdzie już pod kose, co myślicie?
SV201121.JPG

SV201120.JPG


 
Ostatnia edycja:

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
dajesz dajesz lucky...
ladne boby
szkoda ze zdjecia z HPSem ;)
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Tak sobie ekam Natural i dopiero sie skapłem że w sumie to w pięciu tylko zostaliśmy...szkoda

Dziś będe miał więcej czasu to focie jakieś zrobie.

Z fartem ;)
 
W

WarrSeeds

Guest
ale cię sponiewierają te strainy heheheh



piękny kwiat !!!!!!!!!



jak ci się zapach podoba ?
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
hehe tez tak mysle ;)

Co do zapachu to jest przyjemny, ogólnie to zrezygnowałem z filtra i wyprowadzenie jest na zewnątrz, ale jak sie otwiera box hmmmmm piknie :) Jakieś 4 dni temu patrzyłem przez mikroskop i ten na ostatniej fotce SJxKF już ma brązowe trichomy. Dzis jednak czas mi nie pozwolił, ale jutro zrobie focie i sprawdze jeszcze raz trichomy.
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Ahh cuda...:D Pogratulować. Wyglądają tak dorodnie. Ja tam w sumie mam pałki ale imponujące nie są...
Co do zapachu muszę się zgodzić. Uschnięta gałązka pachnie tak cudownie że ciągle wącham słoik, odstawiam, naciągnie i znów muszę poczuć tą woń...:D
Niezwykle aromatyczny topek SJ x KF.

Pozdrawiam! Mam nadzieję że niedługo i ja coś zaprezentuję.;)
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Ładne też masz Death nie gadaj ;)

81 dzień od przełączenia 12/12
74 dzień Flo
Na szybko dwie focie, tylko nie wiem dlaczego jedna całkiem zielona :freak: pewnie HPS ale jeszcze tak nie miałem hehe

SV201123.JPG

SV201122.JPG


 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
10 i pół tygodnia a pały od samego dołu grube... Kiedy ścinasz? I jak z twardością topów jak ściśniesz palcami?
Ja na dniach ścinach Xtreme Indicę bo nadszedł jej czas. La Lybellę zetnę razem z AH x KF i SJ x KF. U mnie 62 dzień flo... Prawie 9 tygodni.
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Topy są twarde jak pięty cyganki :D i baaaardzo mięsiste, tak jak na wcześniejszej fotce pokazane. Co do ścinki to 2x SJxKF idą max za tydzień pod kose, reszta pewnie coś po tygodniu bo troszke im jeszcze brakuje. Ja na dni nie patrze tak bardzo, a na kolor trichomów
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
siemasz Lucky, jak tam sciales cos?
wypada juz ponad 12tyg FLO u ciebie
ciekaw jestem jak topy wygladaja
walnij upka brachu

AVE <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół