nasiona marihuany

[4xCFL 125W] [HPS 400/600W] [4x amnesia haze x kf, 4x sannies jack x kf] [Dziewicza miedza]

Wyszukiwarka Forumowa:

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Mówisz i masz ;)

92 dzień od przełączenia 12/12
85 dzień flo

Zdjęcia z 30.07.2012 .Już jakieś 4-5 dni na głodzie są tak więc do niedzieli będzie :harvest: trichomy będą idealne <wodna>

SJxKF
SV201274.JPG


AHxKF
SV201279.JPG


Całość
SV201277.JPG



P.S. pewnie przez kilka dni wysokich temperatur podczas kwitnienia (łącznie może nawet i 2tyg by sie zebrały) miały wpływ na czas
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
no przecie pisze ze czekam :crazy: w sobote zaczynam ścinke aha i 70-80% to ja nie chce, ja chce tak 50/50 i w ten desen celuje
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
lucky daj jakies bez HPS'a bo w tym swietle to nic nie widac....
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
w weekend jak pojdzie kosa dopiero bez hps'a zrobie, mam ograniczony czas ostatnio i dlatego zdjecia sa w biegu co uniemozliwia mi wystawienie dziewczynek czy tez wylaczenie na chwile hps'ow

---------- Aktualizacja posta 07-08-2012 01:16 ---------- Czas poprzedniego posta 02-08-2012 14:15 ----------

W piątek nastąpiła ścinka :jaraczz:
w sobote listki które widać zostały usunięte - w piątek czas nie pozwolił na dokładne trymowanie
SV201280.JPG

SV201281.JPG

SV201282.JPG


Co by dać obraz wielkości, to jest to szafa 140x60x60 :)

---------- Aktualizacja posta 10-08-2012 21:04 ---------- Czas poprzedniego posta 07-08-2012 01:16 ----------

Po tygodniu suszenia przyszedł czas na ważenie i curring

3x SJxKF = 2 słoiki 44,4g + 41,3g = 85,7
3x AHxKF = 3 słoiki 37,4g + 36,3g + 22,2g = 95,9g

Co daje mi łącznie 181,6g palonka :spalony:
Wynik całkiem całkie zważywszy na to że poszło troszke już na palenie :D Na moje oko padło ponad 200g ale liczy sie to co ostało tak więc 181,6g. Dodam jeszcze że z czarnego koszyka (co widac na zdjęciach z suszenia) nie liczyłem, gdyż to jest na bieżące palenie, bobki z niższych partii

SV201283.JPG
 
Ostatnia edycja:

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
a to musisz jeszcze tak z tydzień dać :) wtedy będzie można powiedzieć coś więcej, póki co:
SJxKF zapach delikatny, moc waląca w dynie i to porządnie, bardzo dobrze sie gra hehe
AHxKF za dużo nie wypaliłem, ale podobnie wyżej z tą różnicą że np. siedze przy kompie i mam zajawke gdzie zostawiłem zapalniczke, szukam w całym pokoju i szukam....tak po 2-5min zrezygnowany wracam do kompa z myślą że zapałki albo z dwóch jedną zrobie aż tu nagle....zapalniczka którą szukałem znaleziona przy klawiaturze :D :D

Tak więc ogólnie pozytywnie oceniam, aż boje sie co będzie tak po tygodniu curringu :D Ogólnie to jeszcze raz dzięki Jim za pestki i Warr za pomoc ;) Jeśli coś tam wygram to pewnie poleci na jesień, a to już po okresie letnim więc duuuużo czasu będe miał tak więc zapewne następna fotorelacja (+pestki z konkursu Photo of the Month)

Za 7-10 dni opisze jeszcze jak po curringu działanie ;)
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
no i jak tam lucky po curringu bo i ja niedlugo bede mogl w koncu to stestowac <wodna>
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Hejka Natural ;-) Ja kończe okres wakacyjny więc chooolernie dużo roboty mi sie zwaliło i dzieki Bogu już powoli koniec :D Ale testowałem, ba testuje codziennie hehehe i powiem Ci że na mocy ładnie przybrały, tak po ponad tygodniu są już moim zdaniem doskonałe. Działanie podobne jak wczesniej tylko że przybrało na mocy :D teraz starczy mi pół blancika SJxKF i jest miodzio :D Ktoś pisał o posmaku cytryny (chyba Death) i faktycznie, ale bardziej zapach niż smak. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, towarzystwo które mialo okazje spróbować mniej więcej tak kwitowało palenie:
"AAaaaa to z tej Twojej "plantacji"?? Doooobre" :D

Mi takie jak jest pasuje, dopiero zaczynam w sumie zabawe z odmianami i to jest może piąta którą próbuje tak więc wiele nie moge powiedzieć, ale z tego co już miałem to bardzo ładnie wypadły te dwie odmiany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół