nasiona marihuany

4xCritical Fast Version [led 234W +50w - żyrandole] [0,64m2]

Wyszukiwarka Forumowa:

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
39 dzień 11 dzień indukcji
Zaobiłem małego fryzjera, choć nie wiem czy nie przesadziłem, anyway wszystkie topy doświetlone i dorzuciłem dodatkowe oświetlenie na flo 4panele po 50W full spectrum, dołożyłem własne chłodzenie ale okazało się że realnie mają troszkę powyżej 100W wszystkie, tak czy inaczej na brak światła nie mogą narzekać, realne zużycie 335W mija się to trochę z opisem ale eksperymentuje....
Nie za dużo wyciołem?





 

Papryczka chili

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2015
Postów
62
Buchów
73
Odznaki
2
Ładnie idą do przodu. Niby można jeszcze parę listków uciąć ale jest git
 

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
44 dzień życia, zakładam że pierwszy kwitnienia bo już się coś na prawie wszystkich topkach pokazało, czyli wg producenta to dokładnie połowa przygody.
Z powodu mojego elementarnego braku wiedzy i obawami przed przelaniem musiałem zastreczować donice bo z uporem maniaka na wierciłem mnóstwo dziór po bokach... ale coś tam na pewno napowietrzały... chyba..
Z bólem serca wyciołem masę liści kierując się zasadą że jak zasłaniają topy to ciach,przesuszyłem je troszkę i z dolnymi nie było problemów bo pousychały troszkę,zzostawiłem trochę liści żeby coś tam urosły i dokonałem kilkunastu łamań łodyg żeby mi się poziomy wyrównały a miejsca się sporo zrobiło zobaczymy jak się będzie goić...
Po wycince udało mi się obniżyć wilgotność o kilka procent mimo że solidnie podlałem.
Jestem ciekaw jakich czujników używacie bo z ciekawości testowałem kilka wskazówkowych, bardzo zaniżają przy wysokich wartościach te od stacji pogodowych są zdecydowanie dokładniejsze zarówno wewnętrzne jak i bazowe ale wilgotność w stosunku do tych najnowszych potrafią zakłamać nawet powyżej 10%, może przetestuję też co2.
Sorry za offtop, pytanie do fachowców, czy dużo jeszcze będą rosnąć i czy będzie jeszcze potrzeba wycinania liści bo nie wiem czy nie za mało wykarczowałem.. .
warunki w boxie 19-29stopni i 70-90%
Cały czas na gnojówie pokrzywowej i bananowej, jak dotąd żadnej chemii nie stosowałem, może się uda do końca uda i ciekawe jak makumba bio smakuje...
komentarze i bluzgi wskazane






 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Nie mów, że chcesz robić makumbe z tych wiatraków co wyciąłeś? ^^
 

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
Pij mleko będziesz wielki...
Możesz być za młody żeby pamiętać tę kampanie... obadaj na YouTube.
Kopać to pewnie nie będzie, ale spróbuj faceta po 40przekonać żeby walnoł liter mleka na raz... a zdrowe to jest napewno.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,071
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Pij mleko będziesz wielki...

fu*k, pamiętam tę kampanie.. Nie wiedzieć czemu równocześnie przyszła mi myśl o programie 5, 10, 15.. Zaraz potem Muzyczna Jedynka (... Kto sie tam pokazuje tego ja nie szanuję! - cytując utwór 12 groszy)...

Makumba z takich liści nie klepnie i sama w sobie do najsmaczniejszych nie należy.. Nawet z organiki. Jednak!... KAKAO! Polecam tak dla zdrowotności.
Pozdro!
 

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
50 dzień życia 6 dzień flo
Dziś zauważyłem że liście robią się żółte od spodu krzaków, wstępna diagnoza to braki w Azocie, sporo wyciołem ostatnio i mogło im braknąć paliwa do odbudowy.. .
roślinki dostały solidną dawkę gnojówy pokrzywowej ale rozumiem że te pożółkłe zielone już nie będą???
A może to jakiś inny deficyt?
Dzięki za pomoc :)








A może to jakieś inne niedobory?
Temp 19-25,60-90%
A może coś przedawkowałem???
 

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
69dzien życia, 26flo
Po walce z początkami chloriozy pomidorki puchną w oczach, choć sporo liści pożółkłych zostało pachną zacnie i bardzo dużo piją:)









Warunki dzień ok 24-28st noc ok 19-21
Podlewane rozcieńczoną gnojówą ze skórki bananowej na przemian z wodą.
Sporadycznie oprysk z siarczanu magnezu 2-3%.
Pytanie do wachowców, czy jest jakiś magiczny sposób na maksymalizację plonu, czytałem o niepodlewaniu na koniec ale to po flushu i przy uprawach z chemią tu oprucz siarczanu full bio, liczę na cenne rady.
Pozdro i najlepszego w Nowym Roku:)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,071
87_4u_28

Pytanie do wachowców, czy jest jakiś magiczny sposób na maksymalizację plonu

Ja jako typowy wachowiec powiedziałbym więcej papu. Choć jakaś kropla NPK

DIE ANTWOORD - BANANA BRAIN
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,071
87_4u_28

Salsa,kropelka??powiedz to pandom pod żabką.��

Trzeba było wrzucić jeśli jest taka. ;) Jak ja lubię chemiczne nawozy _ ostrożnie dawkowane oczywiście.
 
Ostatnia edycja:

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
Ciężko się czyta te niesformatowane posty, mam jakiś bio granulat na kwitniące pomodory dosypałem planton K, zobaczymy czy będzie efekt, podleje potem wodą, zobaczymy.
PS.Plan z dopałem tymi płytkami poza poborem energii i wzrostem masy lampy i temperatury bez sensu ale materiał na jakieś coś jest, faza nowego projektu :)
 

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
Szybki up 74dzień od pestki 31flo.
W dalszym ciągu podlewane rozcieńczoną gnojówą ze skórek bananowych, wg założeń full bio oprócz oprysku z siarczanu magnezu, podpowie ktoś ile jeszcze te topki popuchną?
Fotki na wieczną pamiątkę:)




Dobre rady i bluzgi mile widziane.
Pozdro miłego weekenda ?
 

Jbravo

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2020
Postów
87
Buchów
23
86dzień życia, 43 dzień flo
Dziewczyny podrosły liście żółkną, pora ścinać chyba...
Warto przed harvesterem trzymać je w ciemni?
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] dzięki za support bez Ciebie by się nie udało albo kosztowało dwadzieścia razy tyle.


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół