nasiona marihuany

[ 50 +] AutoFeminizowany Raj [ GGS] [Bulk]

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Ładnie się zapowiada,roślinki zdrowe z tego co widzę,będę zaglądał i życzę powodzenia do:harvest:pozdro<peace>
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Ładnie się zapowiada,roślinki zdrowe z tego co widzę,będę zaglądał i życzę powodzenia do:harvest:pozdro<peace>

3 automaty mają lekko żółte liście nie mam pojęcia od czego. Wczoraj podsyłam azofoska wszystkie rośliny i dobrze trafiłem bo wieczorem zaczęło intensywnie padać za kilka dni zobaczę czy coś pomogło. Pozdrawiam <peace>
 
U

Usunięty 66767

Guest
3 automaty mają lekko żółte liście nie mam pojęcia od czego
Najlepiej jak byś wrzucił jakieś fotki,bo tak ciężko stwierdzić co im dolega
 

maly918

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2009
Postów
210
Buchów
0
No to poobserwuje GGS jak to wygląda tak chwalicie jego pestki, że muszę poobserwować co tam się rodzi z nich :) powodzenia i upałów
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Byłem wczoraj na spocie ;) automaty od bulka juz zaczynaja flo jednak jakies giganty z nich niepowyrastały Black Mazar XL nie jest wcale XL jak mówi nazwa wyrasta z niego jakis mały karzelek przynajmniej fenotyp sie zgadza bo juz widac fioletowe cipeczki . ogolnie pogoda teraz nie była za ciekawa ale nie ma co narzekac ;) o i wrzucam kilka fotek z odwiedzin ;)












































no i tutaj juz wrzucam poletko z plantami od GGS wysadzane jako ostatnie po ulewie slimaki sie dobrały ale jest 13sztuk .



 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Oj muszę brać z Ciebie przykład ładne poletko :D tylko łopatę muszę większą ogarnąć :D Powodzenia! ;)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Pech jak ch*j :( prawie cały projekt poszedł się je**c przez jakieś stado jeleni. większa część zjedzona :(((((
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Przykra sprawa to pewnie sarny sobie pojadly!!!

Sarny nie za duże kopyta poodbijane na poletkach trawa bardzo gest i trzcina na 150 saren od dłuższego czasu nie widziałem tam, z pewnością mają problem żeby się tam przemieszczać. Z 14 szt GGS został tylko jeden :( 2 faworyty shaman i buble gum zostały nie tkniete. Ogólnie zostało 13 roślin. Niespodziewanej się takiej porażki :( pozostało czekać na następny rok zrobić konkretny projekt i założyć pastuch bo nie widzę innej opcji. Pie****ne godzina :zjarany:
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Witam po przerwie ;) mała aktualizacja fotorelacji z tego co zostało . wpadło 6 pesteczek Giga Bud od G13 4 panienki wyszły z ziemi maja 7 dni wiec ich zdjecia wrzuce przy nastepnej aktualizacji .



























 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
PYTANKO!! kiedy najpóźniej można odciąć główny szczyt? Chodzi mi o to żeby rosły dwa. Planuję na shaman i buble gum które są na drugim zdjęciu, już po treningu LST:)
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
jak nie kwitna to walisz po łbach. oderwany szczyt warto wsadzic w ziemie moze sie przyjmie u mnie na 3 dwa sie przyjely.
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Witam po przerwie ;) wrzucam pare foteczek z wczorajszej wizyty ;)
fiolecik został strącony przez zwierzyne wiec został juz puszczony z dymem ;0

AKTUALNY STAN 15 ROSLIN
















 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Fajne roślinki.
A ten fioletowy to co to za odmiana była?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół