nasiona marihuany

[+50][femi i regi misz masz] BBxESxFD, ES, C-99, Maroc ,Passion, i wiele innych odmian ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cwelucio

Guest
Mnie zastanawiam gdzie taką ilośc suszyc ja mam trzy krzaki i juz bede miał z tym kłopot za rok chce miec 15 nie mam pojęcia gdzie to suszyc :D
 
G

Guest

Guest
Mnie zastanawiam gdzie taką ilośc suszyc ja mam trzy krzaki i juz bede miał z tym kłopot za rok chce miec 15 nie mam pojęcia gdzie to suszyc :D
spokojnie Gustw szuszyc to nie problem wpierw trza to wychodowac i przetrzymac do konca , a potem będe sie martwił suszeniem , co i tak mnie nie rusza bo mam miejsca do zaj,,,,,a ;]
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
spokojnie Gustw szuszyc to nie problem wpierw trza to wychodowac i przetrzymac do konca , a potem będe sie martwił suszeniem , co i tak mnie nie rusza bo mam miejsca do zaj,,,,,a ;]

Dokładnie tak samo uważam, dlatego poleciałem z ponad 100 szt. :D, mamy podobne odmiany, tylko u mnie pod odmuleniu w 2 tygodnie wskoczyły na poziom z średniego na zadowalający - pogoda się poprawi i przed flo się rozwiną :).


Btw, od kogo masz pestki ?
 
S

Statysta

Guest
Ładnie ładnie, nie bawisz się tylko jedziesz do przodu. Też olałem podlewanie bo nie mam takiej potrzeby. Gęsto sadzisz, podpie****ę sobie ten pomysł na przyszły rok, tak jak nazwy kilka specyfików z pierwszego posta :freak:
 
G

Guest

Guest
Witam;
przez przypadek byłem na spocie wiec zrobiłem kilka fotek , roślinki poszły po dużej dawce Foltronu i ruszyły pipe z miejsca ;]
moze byc narazie czekam na deszcz bo podsypka nadal czeka pod krzakami ;) wtedy nastąpi gwałtowny wzrost i rozrost krzaków , to dopiero początek zabawy ;)
foto to to ..



















krzaki mają od 80 cm do 1,70 cm całkiem ładne ;]
pzdr Green.

 
E

Eszterebeszte

Guest
No zobaczymy kiedy ten deszczyk spadnie, przynajmniej u mnie ma coraz bardziej przygrzewać a tylko dziś było pochmurno. Ogólnie piękne masz te rośliny Zielony, klasa sama w sobie - tak trzymaj.
 
G

Guest

Guest
baja bongo i do pszodu ;] , co tu pisac rośnie coś tam rośnie szału nie ma w tym roku ale bedzie z czego sklepac Blanta ;)
standartowo oprysk Tytanit + florovit oraz podlałem resztaki z ina Terra Grow , o boże może pomoże ;]

alles macht klick ,











chyba pszedzior się wpie****ił na pare plantów musze gnoja potraktowac Karate ;]
biorądz pod uwage nie podlewanie plantów to całkiem fajnie sobie poradziły , ale te podlewane sa dwa ray wieksze i grubsze ;)

pzdr Green.
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
Witam;
wczoraj odwiedziłem spoty i powiem że sie wszystko poprawiło ;] krzaczki poszły nawet połowa zaczeła kwitnąc ;)
poszedł oprysk z Foltronu , chyba ostatni raz + Florovit , podsypka z Plantonu-k pod krzaczek jakas łyżeczka i oprysk z Karate bo przędziorek zaczoł wpie****c planty ;]
ładnie popadało to nawozy zaczeły działac i to mnie cieszy ;]
pstrykłem też pare fotek .

za dwa tygodnie ide na całośc ze środkami na flow ;]







a tu ku**a hit sezonu :lol3:



















następne fotki za 10 dni ;] może ;)

pzdr Green.

 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
zielony, łajdaku ;] i tak masz lepiej niz nie jeden na forum ;) moje warrowe zobaczysz na jego temacie w dziale brederzy ;) jest 3 razy tyle ale niema szału przez ta długą ***aną zime ;/
 
D

delete

Guest
Ladne zdrowe rosliny Zielony co tu wypisywac wszystko za***iscie tylko czekac asz porzadnie beda kwitly, Oj bedzie sie dzialo

Zycze dobrej pogody!!!

Pzdr :spalony:Babys
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
pieknie cycku :D z fartem do kosy wariat :yeahh:
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
zielony, łajdaku ;] i tak masz lepiej niz nie jeden na forum ;) moje warrowe zobaczysz na jego temacie w dziale brederzy ;) jest 3 razy tyle ale niema szału przez ta długą ***aną zime ;/

Każdy miał jednakowe warunki więc nie można zasłaniać się długą zimą.

Gratuluje ładnych plantów oby z fartem do końca :)

<peace>
 
G

Guest

Guest
Witam wszystkich ;)

wczoraj byłem na spocie owym ;] pstrykłem kilka fotek oraz dałem papu standardowo Florovit+Tytanit+Hydrovit czyli max flo nawozy bo wszystko zaczeło ładnie kwitnąć ( prawie ) bo na innym spocie jeszcze nawet sie nic nie okresliło :freak: chyba zbiory bedą na listopad :sunny: ale mniejsza o to , tu jest ładnie ;) co tu dużo pisac daje fotki ;)









a to bardzo wczesne geny zaczął kwitnąć już pod koniec LIPCA !! wcześniej niż moje ES ładnie pachnie owocowo-sosnowo : mam co do niego plany mianowicie zapylic go Pyłkiem FEMI , jeśli ktoś jest zainteresowany i ma pył to na PW walic :) dogadamy sie prywatnie .




























to by było na tyle FLO się zaczęło i to mnie cieszy , a pod koniec sierpnia znowu podsypie Plantonu-k i może czegoś jeszcze ;)

pzdr Green.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół