nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Siema!zapraszam do śledzenia mojej 5 uprawy pod słoneczkiem 
1.gif
Podziekowania na wstępie lecą do Gandalfa,szfagra,Marcopolo oraz dla Al bundiego.Mile widziane sugestie byle bez zbędnego i głupiego gadania...oby bez lipy to najważniejsze
1.gif


NASIONA

sezony reg szfagier x19
pół auto reg szfagier x4
auto reg szfagier x6
sezony z mojego palenia reg x6
Serious 6 x green crack x2
Serious 6 x hindu kush x 2
Sezony mix ggs x 11
Auto black jack x1
Auto og kush x1
Auto mazar x1
Andromeda x durban poison x1
Guerilla Gold x ak47 x5
Purple maroc x hindu kush x2
Purple maroc x guerilla Gold x2
Guerilla Gold x hindu kush x2
Easy cheese x4
Outdoor skunk x2
Easy poison x5
Auto speed bud x2
Maroc x3
Auto passion x1
Auto Viking thor x3
Auto girl scout cookies x g13 x2

SPOT

Starym użytkownikom z innego forum dobrze znany.Za dużo podlewac nie trzeba bo woda gruntowa a w razie w obok źródło z wodą.Slonce w zależności od położenia od wschodu do zachodu oraz od 7 do 17 minimum...podzielony na poletko reg około 30 szt,drugie poletko 16 szt oraz około 40 wielkich dziur...

GLEBA

Ziemia przekopana z pod pokrzyw i dodane ok 50l dodatkowo do dołka wedle zeszłego roku.Zmieszana trzcina poszatkowana oraz dodany dolomit i trochę kupnej.Ogolnie dużo rasowek w podłożu tzw czarnoziem

NAWOZY

na weg biohomus i gnojowka z pokrzyw
na flo Burza kwiatów,pk 13/14,finisher oraz banany
Dodatkowo snacol,asahi sl oraz coś na pleśń

TRENING

sezony i pół auto FIM/TOPPING/HST/LST na auto brak treningu


Pierwsze nasionka kielkowalem szfagra regi sezony większość trochę auto i parę pół auto i kilka moich z palenia z zeszłego roku...Na ta chwile mają około 26 dni.Gdy miały około tydzień powędrowały na spota.Niektóre są po fim i lekkim lst...Wyrwalem tez kilka pedałów i na miejsce tych wyrwanych dosialem dziś kilka młodych 6xreg maroc...Rosnie ich tam około 30 w poletku.Drugi rzut juz same fem 39 sztuk mają około 13 dni...dziś dostały pierwsza dawkę biohomusa i lekko podlane bo ma padać przez kilka dni.Od tygodnia są juz na spocie i patrze ze się przyjęły elegancko oprócz jednej czy tam dwóch co po ślimaku i coś słaba jakaś...Wszystkie dostały oprysk asahi sl...1 i 2 rzut wszystkie roślinki rosły na dość dobrze oświetlonym parapecie.Trzeci rzut 9szt auto mają 1/2 dni aktualnie rośna w boxie a gdy wyjzy słonko to pójdą na parapet :D Jeszcze czekam na kilka pestek bo doły czekają :D

Kilka fotek z dzisiaj




regi 1 rzut





























2 rzut




































Takie tam :D





pozdRo 
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Yo, mamy podobne miejscówy, ciekawie się zapowiada , będę zaglądał, powodzenia :)
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
To samo chciałem napisać :D Teren podobny do mojego.
Ładnie ogarnięte, to mi się podoba, nic nie widać, że ktoś coś sadził.
Taki mały kamuflaż, a efekt bardzo dobry.
Powodzenia
 

SosnaPlant

Member
Rejestracja
Mar 4, 2018
Postów
17
Buchów
0
Widzę, że nie tylko ja zmieniłem "teren" <peace> Powodzenia special
 
U

Usunięty 59382

Guest
2/3/4 Dzień 3rzut

Yo yo

9 szt automatów 3xpunk devil które doszły,3szt viking thor,2szt girl scout cookies x g13 i 1xpassion.Rosna sobie w boxie lub na parapecie






Tutaj pakiety pestek od szfagra...coś się posieje na 4 rzut :D dodatkowo czekam na kilka auto z konkursu i będę kielkowal kolejna partie





pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Jedziesz, obczailes te holy punche żeby rozpoznać?
Z rozwagą i bezpiecznie oby do ścinki
GF
 
U

Usunięty 59382

Guest
Jedziesz, obczailes te holy punche żeby rozpoznać?
Z rozwagą i bezpiecznie oby do ścinki
GF

Zobaczymy daj Boże na końcu jak poletko będzie wyglądać bo tam jest ich 16 w tym jeden uszkodzony dość mocno przez ślimaka...dawaj zakładaj fr :D
 
U

Usunięty 59382

Guest
32 DZIEŃ 1-rzut
19 DZIEŃ 2-rzut


Siema...3 rzut poszedł do kosza niestety bo z***alo mi się wszystko z drewnianej tacki...taki byłem wk***iony ze nawet nie próbowałem tego ratować...Teraz juz kielkuje 3xauto kalashikov 6xggs i około 40 sztuk auto regow...porobilem z kartonu małe skrzyneczki takie by uniknąć wypadków...Na spocie miałem wizytę jelonka małego który mi w***al lub rozkopal cała sadzonke z 2 rzutu i majstrowal przy kilku innych.Na szczęście tylko jedna strata...dzis chu*a małego przegonilem ale wkurzył się na mnie bo ryczal i ryczal..
Chyba starego wolał...nie bał się bo za którymś razem uciekł dopiero :D te z 2 rzutu dostały druga dawkę biohomusa i oprysk asahi sl...Na plantach z 1 rzutu poprawiłem LST bo kupiłem kilka metrów drutu i tez poszedł oprysk i podlanie biohomusem oraz dwie co kwitną afy regi dostały burze kwiatów...jeden karzel będzie ale zawsze coś a drugi trochę większy bo dopiero co włosy wypuścił...na ślimaki tez posypalem wokół spota...ogólnie w miarę zdrowo to leci jest kilka pogryzien od mszyc lub przedziorkow...na nastepnej wizycie zrobię LST na 2 rzucie może jakieś cięcie na kilku sezonach i zrobię ten oprysk...regom będę powoli lał gnojowke bo prawie gotowa...


Kilka fotek

1 rzut


























2 rzut


































Całość








Po lewej stronie jest jeszcze zrobione 11 wielkich dziur.Tego nie widać na zdjeciu bo zarośnięte i bez sensu wrzucać fotki dziur.Tam rośnie tylko jedno auto a dołącza kolejne po kilka w dołek.Femki po dwie a regi po 4 lub 5 zależy ile będzie dobrych...w głębi jest jeszcze tez kilka dolow to tam pójdą ggs



Dziś na tyle...pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Jak bym ja miał w takim miejscu sadzić to na drugi dzień bym siedział na dołku ja nie wiem gdzie wy kur** mieszkacie u mnie same janki jak się wybieram na spota to mam wrażenie że wszyscy wiedzą po co tam idę, a chodzę w poniedziałki o 9. Będę zaglądał oby do :harvest:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Jak bym ja miał w takim miejscu sadzić to na drugi dzień bym siedział na dołku ja nie wiem gdzie wy kur** mieszkacie u mnie same janki jak się wybieram na spota to mam wrażenie że wszyscy wiedzą po co tam idę, a chodzę w poniedziałki o 9. Będę zaglądał oby do :harvest:

Ja to jeżdżę na spota a później ze 2km z buta lecę :D na tym spocie juz czwarty raz cisne... staram się nie jarać przed wyjazdem bo wtedy zaczynają się schizy :D wole po robocie.Tak czy siak adrenalina rozpie****a żyły i na oriencie!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Co to się będzie działo !!! Te po lst to pewnie będą jak te pana simpsona albo cervantesa , czego Ci życzę !! Powodzenia pomyśl nad jakąś fotopułapką , bo na takiej farmie z pewnością byś sie czuł bezpieczniejszy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół