nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
piękne kolorki :)
zawsze tak trymujez ? choc widac ze tu waga musi się zgadzać :D

Te listki odpadają po czasie jak podeschna i lecą na kif itd...nie ma co się spuszczac :D całościowo smak jest za***isty...jedne odmiany są zbite innej mniej wiec nie każda dokładnie otrymujesz :D

---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 19:25 ----------

158 DZIEŃ 1 rzut
145 DZIEŃ 2 rzut
135 DZIEŃ 3 rzut
74/85 DZIEŃ 4/5 rzut


Coś się ścielo :D Up wyżej...cos się polalmalo na szczęście to był wodorost który raczej nie dojdzie...niektóre trochę podparlem bo wiatr szaleje..dziś podlanie oraz oprysk previcurem.Na następny tydzień poleci finisher :D podobno pogoda ma się poprawić.Dzis wcześnie z rana był szron na samochodach...oby to było lekkie załamanie i wróciła do normy temperatura :D


Kilka fotek

Regi




















Poletko oriona i kilka sztuk dla przykładu














































Kilka ggs















































Takie tam


















:spalony:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Nikt by się chyba nie kapnął z rodziny jak byś wziął tego bydlaka z tyłu na choinkę co? <joint>
 
U

Usunięty 59382

Guest
Nikt by się chyba nie kapnął z rodziny jak byś wziął tego bydlaka z tyłu na choinkę co?


Z rodziny jak z rodziny gorzej gdyby obcy tym się zainteresował :D szybko pokazała płeć i gdybym wiedział że kilku krotnie podrosnie to bym ją naginal...w pewnym momencie kilka puscilem wolno w tym poletku regow bo nie wiadomo czy to facet czy baba ta szybciej flo inna później...ciężko było to ogarnąć :D


Wiesz może co to za odmiana tej najwyżesz sztuki?

Regularne nasiona a z tego co mi wiadomo to odmiany warra dominują kilka ggs chyba tez może być


Ladnie oby pogoda poprawila sie.

Z fartem

Z pogoda nie ma tragedii jeszcze...raz lepiej raz gorzej...oby mrozu nie było :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Regi smakuja jak mazenie i mocne ciezki sezon obfity sezon!!!

Smacznego
!!!
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Takie szczyty motywują żeby co roku nak***iać coraz ambitniej! No i wciągać pestki od GGS'a bo widzę same konkrety na forum. :bounce:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Z przed ostatniej kosy wyszło około 500g...kolejna scinka juz prawie sucha...za kilka dni podam wagę.Ogolnie palonko za***iste kolorowe :D


Foty z przed ostatniej kosy


250g około na fotce jedne luźne inne kamyczki





Ggs










Reg






Kolorowy kubełek :D






Ostatnia kosa




















Za kilka dni z tej ścinki wrzucę kilka fotek suszu i podam wynik...to co pokazuje na zdjęciach jak się suszy to zawsze jest połowa plonu...tak dla jasności...

Teraz robie up ze spota
 
U

Usunięty 59382

Guest
164 DZIEŃ 1 rzut
151 DZIEŃ 2 rzut
141 DZIEŃ 3 rzut
91 DZIEŃ 4 rzut


Dzisiaj poszła kosa kilku sztuk ggs i 3 regi...niestety zamulilem foty zrobić z przed ścinki...jak otrymuje to pokaże co tam scislem :D pogoda nie jest zła :D oby trochę jeszcze potrzymalo bez mrozów chociaż te już się u mnie pojawiły delikatnie bo ze dwie dostały po dupie lekko...te rośliny co planowane są do skoszenia zostały podlane woda a reszta Burza/pk 13/14 plus finisher...

Foty tego co zostało...kilka pojedynczych gdzieś tam jeszcze sobie rośnie :D w następnym tygodniu szykuje się kolejne cięcie :D























































































































Tego wariata wrzucę do konkursu monstera :D może szans za wielkich na zwycięstwo nie ma ale mi się podoba i chciałbym go uwiecznić w innym wątku :D










Po zdjęciach na sam koniec jeszcze z godzinkę poświęciłem na żółte liście i przemarzniete niektóre i co nie co się podparło.Życzę mocy i farta outdoorowcom na końcówkę!yo
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Witam. Jestem pod wrażeniem - Gratuluję! Dosłownie choinki jak to ktoś napisał... Mówisz, że pomroziło trochę - duży mróz był? A jak długo flushujesz przed ścinką rośliny?

Pozdro i farta z ta pogodą!
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Piekne widoki masz, duzo robory jeszcze przed tobą :zombi:
Z ciekawosci zapytam,
Ile roslin okolo przetrwalo do kosy lub jeszcze rosnie?
W 1 poscie naliczylem 72 roslinki??
 
U

Usunięty 59382

Guest
Witam. Jestem pod wrażeniem - Gratuluję! Dosłownie choinki jak to ktoś napisał... Mówisz, że pomroziło trochę - duży mróz był? A jak długo flushujesz przed ścinką rośliny?

Pozdro i farta z ta pogodą!

Jak jarania nie było to chociaż ten tydzień starałem się nie dawać nawozów by ***ać sampla itd...Teraz gdy już czasy się polepszyly to wychodzi ze 3 tygodnie na samej wodzie :D były ze dwie nocki w okolicach zera bo szyby skrobane były...



Piekne widoki masz, duzo robory jeszcze przed tobą :zombi:
Z ciekawosci zapytam,
Ile roslin okolo przetrwalo do kosy lub jeszcze rosnie?
W 1 poscie naliczylem 72 roslinki??

W up z 17.05 na 1 str są odmiany które dosiewalem plus doszły jeszcze automaty 4/5 rzut na lipiec W kulminacyjnym monemencie było ponad 100...Teraz zostało około 30...kilka mniejszych ze 20 większych
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Przeszlo 100 roslinek, czyli ile ile przetrwalo do kosy, plus te co rosną?
Czy zle zrozumialem i ze 100 zostalo tylko 30



Mod nie chcialem zasmiecac mu wątku, potem czyli jak mi odpisze
Dzieki wielkie
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół