nasiona marihuany

5x mix femek do rozdania - Indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema dzisiaj przeszukałem lodówe i miałem jakies luźne pestki w boksie , nie wiem dokładnie od kogo i jakie , ale napewno sezony, femki ,warte uwagi.
Nie jest to duży os , wiec wybiore tylko jedna osobe , ktora pokaze najlepsze foto , nie koniecznie z plantem , dowolność według autora.

Udział w zabawie mogą wziąść osoby uczestniczace w forum i majace staz minimum rok i 100 postow.

Os potrwa do 11.06.2021 / ogłoszenie zwycięscy tego samego dnia do północy.




Zapraszam do zabawy : )

Pozdrawiam.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Nie bardzo spełniasz warunki
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Czy to takie ważne? Przecież pierwszy się zgłosiłem
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
tu bardziej chodzi o staz i posty ktore cokolwiek powiedz ze po otrzymaniu pestek twoje konto nie zniknie tylko jednak zrobisz fr
on nie chce sie ich pozbyc tylko chce dac komus kto zrobi fotorelacje a wiadomo świeże konto to małe prawdopodobieństwo że ja zrobisz
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
tu bardziej chodzi o staz i posty ktore cokolwiek powiedz ze po otrzymaniu pestek twoje konto nie zniknie tylko jednak zrobisz fr
on nie chce sie ich pozbyc tylko chce dac komus kto zrobi fotorelacje a wiadomo świeże konto to małe prawdopodobieństwo że ja zrobisz
Dlaczego małe? Możesz mówić za siebie ale jak ja się czegoś podejmuje to robię tak dobrze jak sie da. Idąc twoim tokiem myślenia to po co mi by były te nasiona? Żebym popcorn zrobił? XD
 
U

Usunięty 29998

Guest
Dlaczego małe? Możesz mówić za siebie ale jak ja się czegoś podejmuje to robię tak dobrze jak sie da. Idąc twoim tokiem myślenia to po co mi by były te nasiona? Żebym popcorn zrobił? XD
Kolega Ci wytłumaczył prosto. Musisz spełniając wymogi. Każdy może zrobić drugie konto, zgłosić się a. Potem cisza.
Możesz Robić popcorn, możesz nawet zrobić schabowe jak chcesz.
Po To są wymogi. Sam bym przyjął Pechy, ale juz miejsce czeka. Na pechy rumcajza :D.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Mordeczko, nie wiadomo co to za sionka, nie wiadomo skąd się ich dorobiłeś... Wiadomo tyle, że feminizowane. Jest chętny na taką niespodziewajke, może i warunków nie spełnia ale przyfiluj se zioma. Coś tam sadzi sobie w pc boxie. ch*j mi do tego ale dajże chłopu szanse jak nikt poza nim się nie zgłosi do zakończenia OSa.

To dobry koleś się wydaje, mnie by kusiło co by go zweryfikować tymi pestkami. Nie od razu Rzym zbudowano i nikt od razu nie miał pięciu fotorelacji, tysiąca postów i talonu na k***e i balon zakładając konto tu na forum..

Sorki, że głos zabieram wnosząc nic do openseeda samego w sobie.

Pozdro Lukexik
:tiphat:
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Kolega Ci wytłumaczył prosto. Musisz spełniając wymogi. Każdy może zrobić drugie konto, zgłosić się a. Potem cisza.
Możesz Robić popcorn, możesz nawet zrobić schabowe jak chcesz.
Po To są wymogi. Sam bym przyjął Pechy, ale juz miejsce czeka. Na pechy rumcajza :D.
Nie widzę, żeby był autorem postu więc twoja odpowiedź jest dla mnie zbędna. Sąd sobie co chcesz, za innych się nie wypowiadaj.
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Mordeczko, nie wiadomo co to za sionka, nie wiadomo skąd się ich dorobiłeś... Wiadomo tyle, że feminizowane. Jest chętny na taką niespodziewajke, może i warunków nie spełnia ale przyfiluj se zioma. Coś tam sadzi sobie w pc boxie. ch*j mi do tego ale dajże chłopu szanse jak nikt poza nim się nie zgłosi do zakończenia OSa.

To dobry koleś się wydaje, mnie by kusiło co by go zweryfikować tymi pestkami. Nie od razu Rzym zbudowano i nikt od razu nie miał pięciu fotorelacji, tysiąca postów i talonu na k***e i balon zakładając konto tu na forum..

Sorki, że głos zabieram wnosząc nic do openseeda samego w sobie.

Pozdro Lukexik
:tiphat:
Dzięki, konkretny gość jesteś:) jak bym wygrał to zrobię co się da
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
P. S - i nawet nie robi płytkiej chamówki jak ktoś mu w paradę wchodzi... Mówię Ci Luke... Przemyśl se typka.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Czekamy do.zakonczenia osa
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Zmieniam zasady , konkurs dla wszytskich !!!
Kazdy moze zgarnać pestki , wystarczy od ich otrzymania zrobic skrupulatnie fotorelacje 2 miesiace od otrzymania pestek i mnie tam w niej oznaczyc . Yo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół