nasiona marihuany

[6] Bigberry AF GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Witam wszystkich,
Przedstawiam Wam mój drugi outdoor, jednak pierwszy zakończony, ponieważ rok temu parę dni przed harvestem wszystkie krzaki poszły się je**ć. W tym roku posadziłem mniej więcej 18 krzaków, a wysadzone zostały niestety w czasie największych deszczy które trwały u mnie z dobre 2 tyg, po tym czasie one również poszły się pier***ić i byłem zmuszony kupić na szybko jakieś automaty wybór padł na Bigberry.

Nie wiem konkretnie kiedy wysadziłem planty, rośliny zostały posadzone w polu kukurydzy w ziemi z biedronki w 10 litrowych wiadrach, były podlewane wyłącznie wodą, żadnych nawozów nie używałem.

Foty:


30 lipiec






Początek flo - 18 sierpnia




Kolejne zdjęcia to już zaawansowane flo i są to ostatnie zdjęcia jakie im zrobiłem:












No i na koniec słabo otrymowany produkt końcowy ;)





Z najmniejszej rośliny palenia wyszło około 25g a z największej około 35g, ale z tej odmiany można wyciągnąć dużo więcej.
Topy były bardzo lepkie, miały intensywny aromat i były dobrze oszronione, palenie było mocne, a jak na AF to już w ogóle za***iście. Ogólnie bardzo polecam tę odmianę.

To by było na tyle, pozdrawiam!
 

Skowyrek

Active member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
27
Buchów
0
Sadziłeś na środku czy na brzegu pola ? I jak tam było ze słońcem ?
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Sadziłem na środku, ze słońcem było średnio ale nie najgorzej, dużo kukurydzy nie rozwaliłem, więc jak się zrobi więcej miejsca to powinno być dobrze.
 
T

TenCoCieTo

Guest
Fajny out tylko mogłeś pobrywać pierwsze gałązki one śą i tak słabo produktywne :) a moc by poszła w głownego topka :))
 
K

konrafal77

Guest
Spoko ,zawsze będzie coś na zimę, ale jak dla mnie za duży przypał lepiej ogarnąć normalnego spota , pozdro !
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Zanim zima przyszła to palenia już nie było ;) A co do spota to masz rację, ale dla paru automatów nie chciało mi się tyle jeździć bo kawałek drogi mam do normalnego spota a kukurydze miałem dość blisko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół