nasiona marihuany

[600W HPS] TOTALNA PARTYZANTKA CZYLI FEMKI, KLONY I REWEGI POD SODOWKA [(GOJI X BLR) X SPECIAL OCCASION]

Wyszukiwarka Forumowa:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,952
Odznaki
11
55/15/54

Siemaneczko dzisiaj wszystko wycialem, jeden boks od jakiegos czasu juz jak wiece jest wylaczony a wiec w komorze zostal tylko jeden boks na 13 godzin ciemni takze w nocy zaczyna juz pizdzic. Wlasnie patrze ze od tych niedoborow to az zaczely liscie przytopowe usychac mysle ze jeszcze dwa dni w takich warunkach i mogla by ugryzc pleszka takze dobrze ze znalazlem dzis chwile i wycialem

Lapcie to co napstrykalem dzisiaj przy harvescie. Foty robione kalkulatorem na 14% baterii wybaczcie... Jak wyschnie to porobie lepsze foty.
A co tu powiedziec, 5 sztuk goji otrymowane a i materialu bedzie z tego oj bedzie, wszystko twarde i mega zbite ogolnie jestem zadowolony gdyby nie...

...gdyby nie to ze taka notka do @Ż**l i innych ktorzy beda uprawiali tego krosa, nie wiem moze to u mnie tylko tak hermilo ale w pierwszych dniach sypala kazda jedna i to w dwoch roznych boksach takze nie wiem czy to moja wina, w boksach bylo bodajze 8 tych goji, 5 klonow, jeden reweg i kolo 20 killer jagerkow i na nich nie znalazlem ani jajca takze nie wiem ale ostrzegam... Najciekawiej bylo dzisiaj przy trymie, tyle bananow co poznajdowalem... :D Byly otwarte, byly puste, byly tez widac ze swieze niektore, nie wiem moze moja w tym wina ale ostrzegam jakby co

W boksie zostalo jeszcze 5 albo 6 jagerkow i mysle ze z dwa tygodnie postoja, nie zrobilem zdjecia na dniach podrzuce takze bedzie jeszcze kilka upkow

/edit a co jeszcze chcialem dodac to myslalem ze z rewega wyrosl jakis kikut a tu przy trymie sie pozytywnie zaskoczylem bo 20 to tam na pewno pstryknie :)
Ostatnie zdjecie to doly z tych GOJIxBLR x Special Occasion
Przed ostatnie zdjecie to rewegetowany Lilac Cookies x Critical Hog (@Bortek)

Pozdrowka ziomale widzimy sie niebawem :)

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg
 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,952
Odznaki
11
@Ronin. haha prawda, troche poschly, ogolnie zapomnialem o nich na 5 dni dzisiaj zachodze a tam prawie dyntka to podlalem i wycinam... grow takie sobie w ogolnym rozrachunku...
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,952
Odznaki
11
Siemaneczko wszystko wysuszone, z tego co teraz dosychalo wrzucilem na wage i wyskoczylo 120g, ciezko mi powiedziec co z czego i ile bylo ale to chyba malo wazne tym bardziej ze w ostatecznym rozrachunku to nie ma tu zadnego och i ach... Najwazniejsze ze w zdrowiu i do konca. Jedyne co moge powiedziec dla Ciekawskich to to ze tego siana wyszlo mi lekko ponad 5 stow plus tego lepszego z lilakow cos kolo 150-200g grow takie sobie ale jak mowie nie jest zle hehe :D Jezeli w nastepnej uprawie z dwoch boksow nie sciagne co najmniej kilograma to chyba czas bedzie sie przerzucic na ledy hehehe, pozdrawiam ekipe widzimy sie w nastepnych uprawach, sprawdzajcie moj podpis. Siemanko ekipa 3majcie sie :)


kj1.jpg


kj2.jpg


kj3.jpg


kj4.jpg


kj5.jpg


kj6.jpg


kj7.jpg


kj8.jpg


kj9.jpg



 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Przerzucilem sie w 2 boxach na ledy :) wlasnie startuje dzis . Zobaczymy czy sie zwiekszy koncowy wynik u mnie :)
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,952
Odznaki
11
Hehe wynik g/w na pewno sie zwiekszy a nawet jak sie nie to kilos z 800W ledow a 1200W HPS to dalej jest kilos i teoretycznie zapas 400W na trzecia lampke hehe :D
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Dokladnie tak jak mowisz . Zyskalem moc na 3 boxa :) tam tez sie zastanawiam nad ledami ale trzeba pare €$
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół