nasiona marihuany

[600W MH/HPS][1.44m2][COCO + easy2grow + Biotabs ][5xBRUCE BANNER #3,4xSUPER SKUNK,1xPower Flower][OS-Pestkomania]

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie, wygląda jak by totalnie zawilgotniał. Powinien być jasnoszary, proszkowato-pylisty. Zdarzyło mi się mieć tak zbrylony, ale dalej jasno szary. W tym to już się kwasy humusowe zaczęły rozpuszczać od wilgoci. Jestem ciekawy na ile dalej działa jak należy...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Masakra jakaś... cała paczka leżała jakiś czas, lecz w pokoju gdzie jest sucho.

EDIT:

Próbowałem to rozpuścić w wodzie lecz ciężka sprawa z tym jest.
No, ale krzaki przesadzone i podlane...
Ogólnie pierwszy raz spotkałem się, że kolejny nawóz (orgatrex) jest tak gęsty jak żaden inny.
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Cześć! Football z tym bactrexem to masz niefarta niezłego. Jak mówi Śmieszek- kolor popielaty i sypki, dziś nawet zaglądałem do opakowania. Jeśli leżał w suchym pokoju to może wcześniej już było z nim coś nie tak... a wcześniej jak się bawiłeś saszetą to było w proszku czy nie zwróciłeś uwagi?
Też jak za pierwszym razem robiłem to chyba zbyt grube te łyżeczki waliłem to raz... a dwa - trochę się porobiłem i zapodałem pod sadzonki taką ilość tego orgatrexa co jest w 5 tygodniu ;) mimo wszystko poszło gładko.
Jak się uprzesz koniecznie aby dać miko to zamiast mycotrexa możesz pójśc w stronę chwalonego great white sharka na przykład albo olać to skoro jest w glebie.

Orgatrex faktycznie jest bardzo gęsty, chyba nawet bardziej niż alga od plagronu ale to tez niezły ulep jest.

Ja osobiście też nie robię jak w instrukcji bo nie mieszam z glebą wcale, tylko pod korzeń sypię.

A startrexa używasz jak w instrukcji tj mieszasz z glebą? Z tym mycotrexem to dobry patent bo wtedy go trzeba o połowę mniej... w sumie to jest najdroższe, a na donicę zamiast 5g idzie Ci 2g... ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A startrexa używasz jak w instrukcji tj mieszasz z glebą? Z tym mycotrexem to dobry patent bo wtedy go trzeba o połowę mniej... w sumie to jest najdroższe, a na donicę zamiast 5g idzie Ci 2g... ;)

Na oko sypię więc nie wiem czy 2g :p Tak, startrex mieszam z glebą normalnie.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A moze po prostu trzymac sie instukcji? Ehh trzeba bedzie przetestowac ten biotabs. Zasiadam na widowni :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] caly kartonik leżał sobie w pokoju gdzie jest sucho i cieplo. Szczerze to Ci powiem, ze jak dostalem paczke to tylko spojrzalem co jest w środku i tyle... Nic nie dotykalem.
No cóż jestem teraz w pracy i nie wiem jak krzaki mam nadzieje, że jeszcze zyja po tej zupie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
nie wiem jak krzaki mam nadzieje, że jeszcze zyja po tej zupie.

Nic im nie będzie złego. Najgorsze co może się stać to może nie zadziałać na 100% ten bactrex, ale na moje powinien działać. Bakterie to wytrzymałe k***y są hehe
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jeszcze żyją :D

IMG_20190203_193017.jpg


IMG_20190204_200959.jpg
 
Ostatnia edycja:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Ciekaw jestem jak to wszystko w kokosie się rozwinie, kminiłem nad jakimiś bio nawozami np. od canny ale by drippery pozatykało, oraz taka urobiona zupa za długo też stać nie może.. Bio tabs wydaje się optymalnym rozwiązaniem w kokosie, chciałbym zobaczyć wielkie pałkery i się przekonać to tych supli w medium, więc nas nie ocygań i pokaż klasę na bio tabsie :D Powodzenia!
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Jak myślisz/myślicie , 15L doniczka z autopot może być używana do systemu easy2grow?
Wymiar podstawy ten sam tylko jest wyższa od 8,5L .
Rozmyślam coś na przyszłość i przyda mi się ta informacja .
Dzięki pozdrawiam
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Właśnie z ang jest ciężko i mało co rozumiem . Skumałem że pasuje i tyle .

Chciałbym poczytać na temat całego systemu ale w polskiej wersji, a nie idzie znaleść .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Kupiłem wszystko od flory&fauny zestaw dodatkowo dokupiłem 10 tabsów, żeby mi starczyło na 9 doniczek.
Oczywiście, można się z sklepem dogadać i jakiś ekstra rabacik Ci zrobi jak coś. Na pewno wychodzi taniej niż na ebayu.


poszukaj na yt albo na stronach polskich growshopow wszystko tam jest opisane.

https://youtu.be/Kc3kGHXq2Ps
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wielkie brawa dla [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] zgłosiłem problem z nawozem w niedziele wieczorem a dzisiaj paczka dotarła do UK.

IMG_20190206_182136.jpg
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Szary i sypki tym razem ? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół