nasiona marihuany

[63 w LED] [ 0.16 m2] Haze 2.0 auto / CBD Blue Shark

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suszu w g ?

  • 1-5

    Głosów: 0 0.0%
  • 6-15

    Głosów: 0 0.0%
  • 16-22

    Głosów: 1 33.3%
  • 23-30

    Głosów: 2 66.7%
  • 31-36

    Głosów: 0 0.0%
  • 37-50

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    3

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Witam Was wszystkich :)


Będzie krótko i na temat !

Nasiona:
1 x Haze 2.0 auto od Dinafem
1 x CBD Blue Shark od Barneys farm


Growbox:
Szafka 39 cm x 39 cm x 66 cm
ściany mylar

Wentylacja:
1 wiatracze 80 mm wylotowy pro 8
1 mieszający


Oświetlenie:
własna konstrukcja panelu LED na diodach epistar i epiled
na weg: 24 diody w mixie - UV, zielone, niebieskie i czerwone
na flo: 36 diod- Full spectrum, białe 3200 K czerwone i niebieskie 1 szt. UV i 1 szt 850 nm
inicjator skonstruowany z 3 diod 730 nm
2 wiatraczki chłodzące radiatory

realny pobór prądu lampy 63W puszczone na 530 mA

Fotoperiod:
18/6h na weg
12/12h na flo

Nawozy:
Weg: Hesi SuperVit, TNT complex
Flo: jeszcze nie wiem


Warunki:
Temperatura 27-30 st.C dzień / 22-22st.C noc
Wilgotność
Weg: 50-80% dzień / 40-50% noc


Ziemia:
Biobizz Lightmix z dodatkiem perlitu, keramzyt na dno
Doniczka produkcyjna 5,7 L

Trening:
Haze - LST
Blue Shark - miał być FIM wyszedł topping, + LST
Dodatki:
Termometr/higrometr elektroniczny HTC-1
Tester pH




Haze podlane 2 razy TNT complex, zaczął już kwitnąć
Blue Shark raz TNT complex z FIMu wyszedł topping trudno :)

2 razy podlane super Vit

woda odstana 6,2 ph

aktualizacja co tydzień jak znajdę czas, bądź w razie problemów których mam nadzieje, że nie będzie ale w razie czego oczekuję waszego wsparcia :)


Aktualnie jest:
24 dzień haze 2.0
18 dzień Blue Shark






Haze 15 dzień po lewej
BS 9 dzień po prawej



lampa na weg






lampa na flo







Haze 2.0 i LST



BS i świeże LST




Próba FIM







Sprawa wygląda tak, po toppingu w 13 dnu BS ogarnął się w 16 dniu, a planuje przełączyć na flo w dniu 20 :)

Jakieś sugestie, pytania, rady ?
 
Ostatnia edycja:

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
rybka lubi pływać a tutaj widać ma w czym, ładny panel jak z akwarium, diody 3 V ? jak z temperaturą panelu ? myslałem o czyms takim
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
rybka lubi pływać a tutaj widać ma w czym, ładny panel jak z akwarium, diody 3 V ? jak z temperaturą panelu ? myslałem o czyms takim

hehe a jak, specjalizuje się w akwariach, rybki, krewetki, ślimaki i oczywiście rośliny <lol>

diody 3W
temperatura panelu lekko ciepła ale bez wiatraczków się grzeje, w boksie po dodaniu diod jest średnio 29-30 stopni
niedługo instaluje filtr bo zapaszki powoli wychodzą <coolpalacz>

powiem Ci, że pozytywnie mnie zaskoczył sprawdzimy na koniec czy było warto
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
ładnie, chociaz myslałem ze mniej sie to grzeje, a jaki zasilacz ?:weed-2:
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
zasielacze zwykłe do ledów też z alledrogo, przewiduje, że są hujowe i na następny grow będzie duża modernizacja.

Miałem 3 dni podsuszenia i w ostatni dzień padł mi mieszający a temperatura w boxie podskoczyła do 35 stopni....

czy martwić się liścmi które padły i skosiłem je ?

Haze



Blue Shark







Jakieś rady, sugestie czym to mogło być spowodowane ?

woda 6,3 ph

to co wyleciało z jednej i drugiej doniczki to 6,4 ph, więc wzrost tylko 0,1 stopnia.... pożywek brakuje czy to tylko temp namieszała ?
 
D

DarkMessiah

Guest
Doprowadz je do stanu opowidniego nawodnienia zeby znowu listki sterczaly i wtedy zrob ziecia. Masz calmag? Ten wiatraczek 80mm to malo jest jak dla mnie. Jak wysoko jest ten led ?
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Wygląda na braki p i k

dzięki za sugestie, ale czy możliwe są jeszcze jakieś opcje ?

Doprowadz je do stanu opowidniego nawodnienia zeby znowu listki sterczaly i wtedy zrob ziecia. Masz calmag? Ten wiatraczek 80mm to malo jest jak dla mnie. Jak wysoko jest ten led ?

Już odżyły calmagu nie mam. Jedynie TNT Complex, Canna Terra Flowers, SuperVit, Asahi SL, łacznie są 3 wiatraczki a teraz podłączony jest do reszty i ma większe obroty, jeszcze regulator muszę zainstalować i będzie gitara. Ledy są ok 8-10 cm nad szczytami

UP !

box: dzień 28-30 stopni wilgotność 40-50 %, noc 22-23 stopnie, wilgotność 50-72%, inicjator padł, czekam na nowy zasilacz.

Blue Shark - 28 dzień, 6 dzień inducji, 6,3 ph ziemi, woda 6,2 ph podlane 2 razy TNT Complex z SuperVitem, z 3 podleniami pomiędzy samą wodą albo z SuperVitem. 3 dni temu poprawione LST skasowałem kilka listków, spsikane Asahi SL.
Od pierwszej pożywki ma fioletowe łodygi jak kolor zbladł poszła drugi raz... poniżej fotki.

Haze - 33 dzień/ 14 flo, pożywka 6,2 ph podlane 2 razy TNT Complex z SuperVitem, 1 raz Canna Terra Flores. szybciej pije wodę i jest mocniejsza, bez przebarwień na łodygach i liściach ale to do teraz....



Czekam na wasze rady cóż tu mam uczynić by nie było problemów, ja bym odczekał i podlewał samą wodą.


Blue Shark










Haze 2.0









Razem






Driver:
 
M

mlodygru

Guest
E no wygląda dobrze. Jeden czy dwa listki lekko żółte to nie powód do paniki. Teraz roślina potrzebuje P i K więc dawaj nawozy na kwitnienie...
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
E no wygląda dobrze. Jeden czy dwa listki lekko żółte to nie powód do paniki. Teraz roślina potrzebuje P i K więc dawaj nawozy na kwitnienie...

Haze dostał pierwszą dawkę na flo, staram się nie używać nawozów, jest dopiero w 2 tygodniu flo, zakupie na pewno PK 13/14 i zacznę dawkować od 3 tyg, mam Canna terra flowers. Wyczytałem, że pod ledami zdarzają się niedobowy w czasie weg w postaci cal-mag, więc dokupie a czy coś jeszcze jest istotnego ?

Jeśli chodzi o Blue Sharka, 3 dni temu został podlany 100% dawki TNT Complex i spsikane Asahi SL i stracił fiolet z łodyg i żył, wszystko zieloniutkie :D czego to zasługa ?

Na koniec planuje podlewać wodą z melasą / miodem. Czy lepiej kupic Bud Candy ? Czy macie inne pomysły bądź doświadczenia ?
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
UP !!!

box: dzień: dochodziło do 35.4 C, średnia- 28.8 C wilgotność 34%-50 %, noc 22-23 stopnie, wilgotność 43-66,3% światło podniosłem na 15 cm i BS się troszkę wyciągnął i chyba pojawiły się pierwsze włoski ?

CBD Blue Shark - 35 dzień, 13 dzień indukcji, 1 dzień flo ?! 6,2 ph ziemi, woda 6,0 ph podlane 1 razy 200ml Canna Terra Flores z SuperVitem, poza tym cały czas woda o parametrach ph 6,0 - 6,1. Dziś złamałem jedną gałązkę dostała plasterek i psiknięty Asahi SL. Jak widać na zdjęciach szczyty mają jasny kolor przesadziłem z azotem ?


Haze - 41 dzień/ 22 dzień flo, pożywka 6,1 ph podlane wodą z SuperVitem, 1 raz Canna Terra Flores 120% na 1l, stosuję jedno podlanie z pożywką i 2 razy sama woda. Mija 3 tydzień od zakwitu i od kolejnego podlania dostanie PK 13/14 i niech dalej sobie kwitnie :) Czuć drewno i cytrusy :)

Co robić z tym Blue Sharkiem ?

Box





Haze 2.0









CBD Blue Shark












Razem




 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
O kurcze co ja tu widzę wg :D chwile się spoznilem ale zasiadam i patrzę co z tego bd. Z fartem do końca ;)
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Moze go cos przymuliło ale jak widac ruszył, teraz to juz z górki ;) lepiej przeplukc woda i cos na flo podac jak zajdzie potrzeba :queen: ciekawi mnie jak sr wypadnie
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
dzięki chłopaki za słowa otuchy ale co do Blue Sharka sądzę, że coś mu brakuje, AZOT albo z czymś przedawkowałem POTAS ? na łodygach i żyłach pojawił się fioletowy kolor..... wasze sugestie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół