nasiona marihuany

69 dzień automatu a trichomy nadal przeźroczyste, ścinać ?? Pomocy !

Wyszukiwarka Forumowa:

Wienio

Member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
8
Buchów
0
Witam wszystkich:) jestem w trakcie uprawy 5 roślinek Auto fem. AK47, dziś już 69 dzień życia roślin, a topy nadal małe i trichomy na liściach przytopowych w kolorze przeźroczystym. Konopie rosną indoor. Box, wentylacja i oświetlenie na pewno są ok :) Jedyny mój błąd podczas tej hodowli to zbyt mała ilość wody w pierwszym miesiącu i w połowie drugiego ( lałem ok 100 ml na roślinę co 4 dni bo bałem się przelać, teraz dostają po ok 300 co 4 dni). Czy to może być powodem jej opóźnionego rozwoju? Według producenta ścinka powinna być najpóźniej jutro.

Poniżej wrzucam zdjęcie trichomów pod powiększeniem x25 , liczę na Waszą pomoc bo już na prawdę nie wiem co robić :(
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

korbolo

Member
Rejestracja
Lut 23, 2016
Postów
5
Buchów
0
wedle mnie to jeszcze poczekaj. z 2 tyg i kosa. nigdy tak nie jest jak pisze producent na opakowaniu :spalony:
 

duzytop

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
120
Buchów
2
Fotki to do galerii sie wstawia, ja tam widze same bursztyny prawie a przezroczyste bo nowe się robią a stare degradują. Ścinaj już teraz. Donica ma dziurki? jak roślina większa to wlewaj więcej żeby całą ziemie zasilić a nie tylko część która nawet nie przeniknie do dołu rośliny. Pokaż topy lepiej.
 
Ostatnia edycja:

duzytop

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
120
Buchów
2
To ma 69 dni? współczuje naprawde tu nie ma co ścinać :/
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
100ml na 4 dni? :D kozacko polewales im po secie hehe to i zaduze nie urosly jak pic sie chcialo doniczka ile l? Topduzy ma racje nie ma co scinac w takim tempie to jeszcze 80dni :D
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Witam wszystkich:) jestem w trakcie uprawy 5 roślinek Auto fem. AK47, dziś już 69 dzień życia roślin, a topy nadal małe i trichomy na liściach przytopowych w kolorze przeźroczystym. Konopie rosną indoor. Box, wentylacja i oświetlenie na pewno są ok :) Jedyny mój błąd podczas tej hodowli to zbyt mała ilość wody w pierwszym miesiącu i w połowie drugiego ( lałem ok 100 ml na roślinę co 4 dni bo bałem się przelać, teraz dostają po ok 300 co 4 dni). Czy to może być powodem jej opóźnionego rozwoju? Według producenta ścinka powinna być najpóźniej jutro.

Poniżej wrzucam zdjęcie trichomów pod powiększeniem x25 , liczę na Waszą pomoc bo już na prawdę nie wiem co robić :(

Link do zdjęcia: http://imageshack.com/a/img923/3769/2OtZWz.jpg

---------- Post Zaktualizowany 20:07 ---------- Data pierwszego postu 17:44 ----------

clear.gif

To przyżydzileś im wody kolego... Ja leje swoim po 1.5 litra co 3-4 dni... Na dwa gibony moze będziesz miał, poza tym tam jeszcze nie ma czego ciąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół