nasiona marihuany

[6xCFL 32W][box 47x50x120][3xWW]

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witka:jaraczz:

Jest to mój pierwszy grow, tak więc postanowiłem założyć fotorelkę co by forumowicze w razie problemów i błędów coś doradzili...:spalony:

No to jedziemy :D

rośliny - 3xWW od 2f

gleba - uniwersalna do pelargonii? + polistyren spieniony czyli styropian :p

donice - 7l dla każdej suki, na spodzi i na wierzchu kramzyt

box - 47x50x120h, wyklejony od środka srebrnym papierem :p (powlekanym więc nie zmoknie ;]) z braku funduszy dałem to co miałem.

oświetlenie - Klosz lampy typu "DIY" z zamontowanymi świetlówkami philips tornado pierwsze 3 tygodnie 4x32W = 9020 lm. Po tym czasie 6x32W = 13,500 lm

wentylacja - fany komputerowe, 2x12V 120mm (2x 64m3/h) - out, 2x12V 80mm mieszające, 1x24V 140mm - mieszający skierowany w strone lampy, załączany gdy temperatura na zewnątrz przekracza 30`C

nawozy - florwit, planton k

wilgotność - między 60 a 70% gdy zapalone światło, a gdy zgaszone 40 - 50%

temperatura - w dzień do 29`C noc do 26`C zależne od waruków atmosferycznych

trening LST

Pierwsze dwie Damy poszły w glebę 06.08.2012. Trzecia została wysadzona jakieś 3 tyg wcześniej i później przez jakieś 4 tyg stała jako ozdoba parapetowa przy świetle dziennym.

Dzień 0

Dzień 1 - 08.08.2012

Wstaje rano, otwieram szafę a tam taki widok :D

Pierwsza

Druga

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień 7 - 15.08.2012

mniejsza panna

a tutaj większa

za równo to one nie rosną, no ale cóż takie geny [chyba]

Dzień 9 - 17.08.2012

W tym dniu zaobserwowałem że listki zaczynają się marszczyć i wyginać,
przez pierwsze dni to olałem i poświęciem się lekturze wiki. Najprawdopodobniej chodziło o za wysoką temperaturę i za niską wilgotność, kilka dni później sobie z tym poradziłem, a czy pomogło to się okaże ;]

Dzień 11 - 20.08.2012

zdjęcia tylko większej panny, zostało wykonane na niej LST

przed treningiem

Po treningu

Tego dnia został doożony 2 wentyl wyciągający w celu zmiejszenia temperatury z racji tego że od kilku dni panują upały i temperatura dochodziła do 35`C
doszło też kilka namoczonych szmat i ręcznik bo wilgotność podczas świecenia nie przekraczała 30% teraz jak świeci dochodzi do 70% w ciemności około 40 - 50 %

do boxa zawitała również "PARAPECIARA" i od razu została zglebowana

całość

Na razie wystarczy :p kolejne apdejty będę robić w co tygodniowych odstępach, chyba że coś wypadnie lub będę mieć jakiś problem.

Trochę śmiesznie to wygląda z tą lampą na sznurku :p taka lekka prowizorka ale mam nadzieje że spłni oczekiwania :)

Wszelkie poradi i nie tylko mile widziane, a nawet potrzebne:zjarany:

****************************************************************************************************************

W boxie zaczęły frówać jakieś małe muszki, wyglądają jak owocówki.
na forum wyczytałem o wywarze z czosnku który przygotowałem i na razie musi odstać. Pryskać tym czy nie? czy kupować coś specjalistycznego?
dużo tego nie lata :p

Z FARTEM:yeahh: i je**ć polskie prawo<sex>

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół