nasiona marihuany

7 PESTEK W DOLNYCH KWIATACH

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cezar2119

Guest
WLASNIE CZYSCILEM MOJA PODSUSZONA DAME I ZNALAZLEM W DOLNYCH CZESCIACH ROSLINY 7 PESTEK , ZADNEJ PESKI W GORNYCH KWIATACH I WSZYSTKIE SAMCE WYWALILEM JAK PAKI BYLY MALE-ZKAD TE PESTKI???
DZIEKUJE Z GORY
AHA I CO MYSLICIE O TYCH PESTKACH-NADAJA SIE?
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
jeśli jesteś w 100% pewien że męskie nie zdążyły zapylić to znaczy tylko jedno, że damulka była hermem, takie nasionka też będą hermami
 
S

sdfsdf

Guest
nie pisz na caps locku bo kiedys widzialem u kogos ostrzezenie ze tak pisal :p
cezar2119 napisał:
ZKAD TE PESTKI???
nie dopilnowales i masz pestki! nie placz z powodu 7 pestek :pr: plonu na tym nie straciles :p
cezar2119 napisał:
AHA I CO MYSLICIE O TYCH PESTKACH-NADAJA SIE?
no jesli dojzale sa to tak! czemu mialy by sie nie nadawac.
Enter napisał:
eśli jesteś w 100% pewien że męskie nie zdążyły zapylić to znaczy tylko jedno, że damulka była hermem, takie nasionka też będą hermami
ja jestem 100% pewien ze nie zdazyl wyciagnac meskiego osobnika :p a pozatym zhermione kwiaty sa na calej roslinie a nie tylko na jej czesci

tez bylem pewien ze mi sie plant nie zapylil i co? i sie zapylil...
pzdr!
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
Bielak napisał:
a pozatym zhermione kwiaty sa na calej roslinie a nie tylko na jej czesci
z tym się nie moge do końca zgodzić! w roślinach feminizowanych czasami występują pojedyńcze kwiaty męskie (zależnie od odmiany) które nie koniecznie muszą zapylić roślinke, ale jest to możliwe.
 
S

sdfsdf

Guest
no chyba ze. niewiem nie mialem hermy ale wydawalo mi sie ze jak herma to po calosci ;]
wydaje misie ze on na bank zobaczyl by meskiego kwiata na zenskim plancie ;]
wiec stawiam na niedopatrzenie i facetow za wolne wydalenie ;]
pzdr!
 
L

Lift

Guest
ja mnialem herme w zeszlym roku miala meskie jajka od gory do dolu wrecz wplontane w zenskie kwiaty
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
nieraz tak bywa z tymi nasionkami kiedys jak hodowalem Nothern Lights rowniez wywaliłem samce a itak mialem na jednej 5 nasionek nierazpo prostu mozesz pyłek przynieścz dworu niewiemjak to sie dzieje ale to nieraz normalne powinenes sie cieszyc masz 7 pestek na next hodowle ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół