nasiona marihuany

[7] pierwszy out w życiu.

Wyszukiwarka Forumowa:

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Nic nie da ładna pogoda. Ciąć ? ? Ma być teraz kilka dni słońca i 20 stopni.
 

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Pogoda ogólnie jest ładna właśnie teraz, możesz potrzymać do załamania pogody i kosa :D
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Była kosa jednego automata.
IMG_20221012_140314.jpg

Wrócę jeszcze podzielić się wynikiem końcowym.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Siemanko, dotarlismy do końca mojej fotorelacji.

Na moją pierwsze relke miałem przygotowane 7 dołków z ziemią sklepową i 7 pech od ganja farmer, 2 z nich nie wykiełkowały, a cztery zostały zjedzone czy też zniszczone przez zwierzynę. Mogę śmiało powiedzieć że snacol działal swietnie, na pewno użyje go w przyszłym roku. Z pech od gf na polu bitwy została i nie dotrwała do końca fast amnestia która domyślam się że za sprawą mojej nadgorliwości i zbyt częstym sypaniem azofoski przełączyła się na flo zbyt późno.

Pestki otrzymane od @GnomesGarden.pl otrzymałem późno, ale nie tak późno by nie zdarzyły oddać cokolwiek. Niecałe 4 tygodnie trwało jak miałem już je na flow, elegancko z pomocą burzy kwiatów ładnie nabrały masy, niestety z 3 które wykielkowalem pomimo starań i obrony dwie zostały zniszczone przez zwierzynę, jedna dotrwała do końca nie naruszona i udało mi się ją zabrać ze sobą. Oddala około 30/35g.

Ponieważ była to moja pierwsza relacja, wybaczam sobie błędy, i daje sobie pół roku na przemyślenia i przygotowania do przyszłego sezonu.

Dzięki wszystkim którzy wpadli do mnie i ratowali wiedzą, dawali buchy.
IMG_20221019_094425.jpg


KONIEC !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół