nasiona marihuany

7 Tydzień. Kiedy ?

  • Autor wątku Usunięty 82478
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82478

Guest
Dziś mija 7 tydzień flo. Krzaki dwa dni temu dostały ostatni raz nawóz. Od tamtej pory sama woda. Ile im jeszcze zostało czasu ?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
potrzebuja jeszcze tydzień conajmniej , patrz i obserwuj .
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Kup mikroskop jubilerski i sprawdź trichomy
 
U

Usunięty 82478

Guest
Co myślicie teraz ? Na pierwszej roślinie wydaje mi się że już jest sporo brązu.
Nie posiadam nic lepszego do obserwacji. Dodam że dolne topy są większości przeźroczyste.

1.

2.



3.



Całość.

 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Masz dwie opcje:

1 zainwestować 10 zł w mikroskop jubilerski i sprawdzić trichomy czy są mleczne.
2 nie kupować mikroskopu i ciąć na pałę nie wiedząc co będzie.
 
U

Usunięty 82478

Guest
Podlagadm lornetką jakby odwrotnie. Jest dość dużo powiększenie wtedy, ale moim zdaniem są i przeźroczyste, mleczne i brązowe na tym samym paku.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Mogą być zablokowane przez złe ph w ziemii i mleko nie wchodzi. Też tak kiedyś miałem ale kopały i tak bo nie tylko thc daje "banię"
 
U

Usunięty 82478

Guest
pH wody która podlewam to 6,5 więc raczej ok. Poczekam jeszcze tydzień i kosa. Albo w środę. Zobaczę.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Regulacja wody to nie wszystko. Nawozy potrafią narobić bałaganu w ziemii, zwłaszcza jak ktoś leje więcej niż potrzeba. Możesz sprawdzić co spływa dołem po podlaniu żeby mieć pewność.
 
U

Usunięty 82478

Guest
Wiem, ostatnio sprawdzalem to od 6-7 ale lałem większe pH. Teraz to już leje sama wodę od tygodnia 6.5ph więc raczej nic się nie zmienia w ziemi co do nawozów to raczej dawki normalne stosowałem wręcz mniejsze niż mógłbym
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
To czekaj spokojnie aż będzie więcej mleka. 7 tyg na flo to jeszcze mają czas
 
U

Usunięty 82478

Guest
Tak, tylko na flo zmagałem się z niedoborami na 2 krzakach. Od tygodnia leje sama wodę, nie zaszkodzi ok to ? Że będą 3tygosnie np bez nawozów ?
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Jak są głodne to daj im jeść jeśli chcesz jeszcze je trzymać dalej. Zaleca się lać wodę 1-2 tyg przed ścięciem. Czytałem różne opinie, że nawozy mineralne wypłukują się inaczej niż organiczne. Ja zrobiłem sobie raz eksperyment i na 4 krzaki każdy inaczej podlałem przed ścięciem. Jeden miał samą wodę od prawie 2 tyg, potem z nawozami jeden koło 1 tydz, jeden 3 albo 4 dni i ostatni dzień przed cięciem. Zapomniałem opisać który jest który ale okazało się że smakują tak samo ???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół