nasiona marihuany

[8m2][LED][1660W] 40 x MAZAR

Wyszukiwarka Forumowa:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
ale wypas.. dużo czasu poświęcasz w skali tygodnia na ogarnięcie takiej ilości kwiatków?

Bardzo dużo czasu poświęciłem na etapie przygotowania projektu. Dlatego teraz to wygląda elegancko. Lampy połączone są szeregowo po dwie, kable polutowane, zróżnicowanie użytych gniazdek w pokoju, tak żeby na żadnym nie było za dużo [W]. Bardzo dużo miałem rozkmin z wentylacją i ustawianiem tych ***anych rur, wywalaniem ich poza pokój żeby osiągnąć idealną temperaturę w boxie etc.

Odpowiadając na pytanie, poświęcam zazwyczaj od godziny do dwóch dziennie na tzw. obchód, kontrolę wysokości lamp etc. Samo podlewanie zazwyczaj wychodzi około 1,5h (włączając przygotowanie pożywki). w skali tygodnia daje nam to ok 15-20h. Ciężko powiedzieć precyzyjnie.

Jak znasz swój box, warunki jakie w nim panują i dużo czasu poświęcisz na etapie projektowania i systematyzacji wszystkiego to potem działa już samo ;)
Zanim nasiona poszły do ziemi wszystko chodziło kilka dób na sucho żeby zobaczyć jak waha się temperatura, wilgotność itp.

---------- Post Zaktualizowany 04-12-2017 01:54 ---------- Data pierwszego postu 03-12-2017 23:10 ----------

Uwielbiam takie większe przedsięwzięcia <coolpalacz>
Jeśli jesteś na zakupie systemu podlewania to mogę polecić system TopSpin, u Ciebie idealnie spisał by się x72drip, po dwa drippery na donicę, pozostały by Ci 4 donice do ręcznego podlewania, można to w każdej chwili zainstalować, masz możliwość stworzenia runoffu w przeciwieństwie do autopotów, które też są dobre na swój sposób, ale teraz w trakcie projektu chyba ich nie zainstalujesz z taką łatwością..
Pozdro.

Chyba nie do kupienia w PL :/ A przynajmniej nie mogę znaleźć. A autopotów to już na pewno nie zainstaluję :p Myślę o nich na następny grow.
 

kuba13

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
58
Buchów
0
Za***isty projekt, czekam na efekty
Widać ze bardzo dużo Cie to kosztowało pracy :smokee:
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Joooł! Mały upik ;)

Kwitniemy !

Robi się coraz gęściej i gęściej. Wilgotność na poziomie 60%, wspaniały klimat się tam stworzył. Aż nie chce się wychodzić z namiotu. W każdym razie z wilgotnością będzie trzeba powalczyć tak coś czuję ;) Temperatura 25C dzień, 19-20C noc.

Podlewanie: 1,5-2L / plant z connoiseur A+B, Bud Ignitor, Sensiyzm, Bud Candy, Piranha, Tarantula, Voodo Juice, Carboload, Rhinoskin.

Fajne foty pod tymi LEDami wychodzą! Wesołych mikołajek :bongo4:













Z fartem!

---------- Post Zaktualizowany 16:48 ---------- Data pierwszego postu 16:46 ----------


Na następny cykl na pewno ! Teraz już trochę nie chce mi się szczerze powiedziawszy, a samo podlewanie ręczne też sprawia trochę radości ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Wrzuć normalne zdjęcia a nie takie fioletowe, gdzie nic nie widać, przynajmniej chociaż 2-4 rośliny wyjmij z namiotu i zrób zdjęcie.
Dlaczego niby? Za***isty klimacik mają, jak z sci-fi z kilkoma kropelkami kwasu. :p
Nie mogę się napatrzeć na te piękne, ultraszerokie liście. Musi tam niesamowicie pachnieć, wchodząc tam przenosiłbym się do jakiejś talibskiej groty do której prowadzi droga przez indikowe chaszcze. :D
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dlaczego niby? Za***isty klimacik mają, jak z sci-fi z kilkoma kropelkami kwasu. :p
Nie mogę się napatrzeć na te piękne, ultraszerokie liście. Musi tam niesamowicie pachnieć, wchodząc tam przenosiłbym się do jakiejś talibskiej groty do której prowadzi droga przez indikowe chaszcze. :D

W rzeczywistości to w środku nie wygląda to wcale różowo :p Ale pachnie coraz ładniej. Na szczęście filtr robi robotę ;) .

Mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, którzy mieli już styczność z LED. Jak wysoko w fazie FLO trzymacie swoje lampy nad szczytami? Czy jest to raczej 30-40 czy raczej raptem kilka centymetrów od roślin? W tych LuckyGrowach są 90 stopniowe soczewki, więc domyślam się, że nie może być nad samymi szczytami - światło się musi przemieszać przecież. Czy się mylę?
Wskazówki mile widziane ;) A na dniach upik!
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Myślę, że 40-50 cm. Przynajmniej u siebie tak miałem pod panelami mono :)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Jooł ! Poniedziałkowy upik.

Mamy 12 dzień grudnia, czyli 15 dzień od przełączenia 12/12. Indukowały ok 8 dni. Możemy zatem przyjąć, że to koniec pierwszego tygodnia FLO.

Wszystko idzie elegancko. Temperatura 25-26 stopni, wilgotność 55-60%. 4 się powyciągały jak brzozy i mają mniej więcj 1,5m wysokości :p

To co mnie martwi to, że jedna z roślin albo jest męska albo jest hermą. Proszę o pomoc w identyfikacji ;)

Fotosiki sci-fi z krainy starożytnych kosmitów talibów pokropione kilka kropelkami LSD:





















A tu ten chłopiec lub herma:









Dajcie znać co myślicie ;)

Pozdro z fartem!
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
ładnie lecisz, mam parę pytań

- czemu wziąłeś akurat MAZARa?
- światło na zdjęciach jest fioletowo? masz same LEDy czerwone + niebieskie i stąd taki efekt?

 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Herma, sa kwiaty meskie i zenskie.Zdjecia spod ledow fajne, ale optymalnie by bylo, gdybys wrzucal tez troche normalnych zdjec z fazy nocnej robionych z lampa blyskowa.Na takich zdjeciach nie widac realnej barwy roslin i trudno cos podpowiedziec, jakby sie cos dzialo.Fotka nad ta z jajcami na przyklad, koncowki spalone od przenawozenia, albo robia sie jasne, bo plant jest glodny.Trudno na 100% stwierdzic z tych zdjec.Jeden ch***wy krzak na 40 i to jeszcze z DP, to calkiem niezle, ale lepiej bacznie obserwuj reszte.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół