nasiona marihuany

[8m2][LED][1660W] 40 x MAZAR

Wyszukiwarka Forumowa:

marian.travny

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
29
Buchów
0
Projekt naprawde robi wrażenie. Zasiadam na widowni.
Co do fioletowych zdjęć , spróbuj skombinować zielony filtr na obiektyw. Może zadziała
 

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Bardzo Ci zazdroszczę tego grow, taki klimat to coś co mi się naprawdę podoba.
Przycinałeś jakieś liście, bo wydaje mi się być tam dosyć gęsto...
Z farcikiem
 

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
To co mnie martwi to, że jedna z roślin albo jest męska albo jest hermą. Proszę o pomoc w identyfikacji
Dużo masz tych roślin, dlatego ja na twoim miejscu bym sie nie przejmował i ją wy***ał.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
ładnie lecisz, mam parę pytań

- czemu wziąłeś akurat MAZARa?
- światło na zdjęciach jest fioletowo? masz same LEDy czerwone + niebieskie i stąd taki efekt?


Mazar dlatego, że miałem kiedyś tę odmianę na oucie i pamiętam, że chociaż nie doszła, to było wyśmienite zioło. Chciałem też jakąś taką klasyczną indicę i zastanawiałem się jeszcze między blueberry, ale nie mieli pestek od ręki więc siadło na Mazara ;)

A co do diód to spektrum wygląda tak:



---------- Post Zaktualizowany 00:25 ---------- Data pierwszego postu 00:01 ----------

Herma, sa kwiaty meskie i zenskie.Zdjecia spod ledow fajne, ale optymalnie by bylo, gdybys wrzucal tez troche normalnych zdjec z fazy nocnej robionych z lampa blyskowa.Na takich zdjeciach nie widac realnej barwy roslin i trudno cos podpowiedziec, jakby sie cos dzialo.Fotka nad ta z jajcami na przyklad, koncowki spalone od przenawozenia, albo robia sie jasne, bo plant jest glodny.Trudno na 100% stwierdzic z tych zdjec.Jeden ch***wy krzak na 40 i to jeszcze z DP, to calkiem niezle, ale lepiej bacznie obserwuj reszte.

Herma usunięta.

Reszta wygląda w nocy tak. Generalnie chujóweczka bo musiałem robić to jakby po ciemku i praktycznie wszystko wychodzi nieostre gdyż nie może się wyostrzyć <coolpalacz>









A tu jeszcze korzonki, tejże hermy. Bryła do góry nogami.



Z fartem!
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Konkretne krzaki...dobrze wyglądają.Dobre planowanie-będzie tłusto...
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dzień dobry koleżanki i koledzy ;)

Nie ma nic lepszego niż poniedziałkowy upik. A jest co aktualizować. Warunki w namiocie zostają bez zmian. Temperatura w ciągu dnia 25 stopni, wilgotność 50-55%.

Minęło 21 dni od przełączenia na 12/12. Minus tydzień indukcji, czyli mamy końcówkę drugiego tygodnia flo. Jestem jak na razie bardzo zadowolony z całego setupu, jak i lamp, których się trochę bałem w odniesieniu do HPS, ale po tym co widzę mam wrażenie, że będzie tłusto i jakoś ten strach mi przechodzi.

To co jest nie okej to te 4 rośliny, które wy***ało tak, że dotykają lampy, której nie mogę już wyżej podnieść XD (przypomnę, namiot 2,5m wysokości). Także czeka je SC. Generalnie właśnie te 4 rośliny na wegu wykazywały duży niedobór K, co teraz jest skutkiem ich wyciągnięcia chociaż niedoborów już nie widać. Wniosek: więcej papu z potasem na weg przy LEDach.

Podlewanie: środy i niedziele, po 2L wody z A+B, B-52, Big Bud, Rhinoskin, Sensiyzm, Bud Candy, Carboload. Wrzucę do tego pewnie jeszcze Bud Factor X.

No i myyk:

















*****e jak outdoory porosły, 2m wzrostu:



nad zbliżeniami jeszcze popracuję, ale już się zaczynają oszraniać leciutko:



a ten kwiat to jest w ogóle po***any, ale uwielbiam go :3



i całoooość!





Dodam jeszcze, że w środku zapach już konkrecik, ale filtr robi elegancką robotę. Poza namiotem nie czuć absolutnie nic.

Następny upik pewnie w okolicach świąt ;) Postaram się w międzyczasie jeszcze zrobić foty z jakimś normalnym światłem.

Z fartem przyjaciele!
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
piękne choinki, akurat na święta, nic tylko przystroić łańcuchem i bombką, tylko nie zapomnij dać gwiazdy na górę xD

a tak serio to mega wy***ało te 4
 

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Za***iste krzaczory!
Ten zmutowany topek będzie gruuuubo nadziany coś tak czuje ?
Wrzuć fotki po SC jak możesz
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dzisiaj wy***ałem kolejne dwie hermy. Szkoda, bo jedna z nich była naprawdę okazałym krzaczorem (ta z tym takim po***anym topkiem)...



Generalnie kilka jajec puściło trochę pyłku więc możliwe, że ch*j mi w du*ę :/
Nigdy więcej nasion od DP.
Myślicie, że do odratowanie jeszcze czy wszystko zapylone?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Że DP ma hermiące krzaki, to była jedna z pierwszych rzeczy jakich się dowiedziałem jak przyszedłem no to forum blisko dekadę temu. Z doświadczonych growerów nikt tego nie sadzi.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Że DP ma hermiące krzaki, to była jedna z pierwszych rzeczy jakich się dowiedziałem jak przyszedłem no to forum blisko dekadę temu. Z doświadczonych growerów nikt tego nie sadzi.

Cóż, mam lekcję na przyszłość.
 
D

DIABLO

Guest
Skoro puściły pyłek to kilka nasion na 100% będzie, oby jak najmniej.Na przestrzeni lat przyglądałem się opinią growerów i nie były one zbyt pozytywne o Dutch Passion.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
No nic to, przykry prezent na święta. Przynajmniej się czegoś nauczyłem. Szkoda, że w ten sposób, ale zapewne było to nieuniknione. Zobaczymy co będzie się działo dalej.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Też mam jednego Mazara od DP.Z 5 pestek tylko jedna wyszła-w sumie tylko jedna nie zgniła.Dwie nawet dobrze nie zdążyły pęknąć.I bardzo możliwe,że też będzie pedał-ale to akurat zakładałem od początku.Bacznie pilnuje i obserwuje.Może nie będzie pedał...ale jakoś się nie nastawiam specjalnie.Jest to jest...będzie panna-będzie palona nie to kibel.Generalnie Tylko ją wysadziłem bo miejsce było i chciałbym spróbować.Z euforii od nich też pestek było -ze 30 a na krzaku tylko kilka bananów było...generalnie kicha.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół