nasiona marihuany

[8m2][LED][1660W] 40 x MAZAR

Wyszukiwarka Forumowa:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Panie i Panowie,

Bez owijania w bawełnę. Wracam po dłuższej nieobecności. Przepraszam, że ostatnia fotorelka niedokończona ;)

CEL UPRAWY: minimum 2G/W :D

Box: 4x2x2.5 diamond room
Lights: 7x LuckyGrow 440, 2x LuckyGrow 220 - uniwersalne spektrum
Vents: wentylator wyciągający 250mm plus CanFilter 250mm
Medium: Plagron LightMix, donice 18L
Temp: Dzień 25 stopni, noc 20 stopni
Hum: Dzień 50-55%, noc 40-50%

Feed: AN wszystkie odżywki z podstawą connoisseur. 1,5L wody co 3 dni +/-. Ph pożywki 6.3-6.5

Plants: 40x Mazar Dutch Passion

Adds: co2 boost wiadro z pompą - w sumie to jest bez sensu bez zamkniętego obiegu przy tych temperaturach etc. Niepotrzebne, ale już niech chodzi :)

Rośliny poszły do docelowych doniczek 2.11, przełączone na 12/12 w dniu 27.11 co daje nam 25 dni wega. Dalej nie wiem czy nie było to trochę za długo. Pierwszy raz robię cokolwiek pod LED i generalnie ciekawa sprawa to jest. Wrzucam parę fotek z wega, i kilka już po przełączeniu. Mam problem z jakimiś brązowymi śladami na lekko żółknących liściach, które wyglądają trochę jak niedobór K, trochę nie wiem jak co. Myślałem, że za dużo odżywek, ale teraz mam takie przeczucie, że może być ich za mało, czytałem, że pod LED potrzebują trochę więcej. Treningu żadnego nie przewiduję, niech rosną jak je genetyka stworzyła. Mam 2,5m wysokości namiotu, więc powinienem się zmieścić ;)

Bardzo chętnie przyjmę porady od rolników, którzy mają już jakieś doświadczenie z LED. Jak to wygląda dokładnie z wysokością lamp i tym podobne uwagi ogólne.

edit:

Generalnie to już teraz widzę, że można było kilka rzeczy usprawnić:

1. system podlewania - że ja nie pomyślałem o tym wcześniej xD a przecież są autopoty i tyle innych opcji...
2. na luzie 48 plantów by weszło w dwóch alejkach po 24 rośliny z alejką po środku -> taki będzie następny set-up.
3. jest o jedną lampę za mało, po zamiast tych dwóch LG220 powinny być dwa LG440, ale miałem też limit energii, którego nie bardzo mogłem przekroczyć.

A teraz to co tygryski lubią najbardziej:





















I fotki z dzisiaj, 3 dni po przełączeniu:







Z fartem ziomeczki ;)
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
O ku**a, na grubo.
Tez kminilem nad kupnem tego modułu, takze bede bacznie obserwowal jak to wyglada.
 
Ostatnia edycja:

natural1410

Member
Rejestracja
Wrz 25, 2017
Postów
20
Buchów
0
Ooo Gruby projektu, będę obserwował
Przy takiej ilości roślin masz jakiś system nawadniania?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
bez treningu lecisz :)?

Ładny projekt, oby do końca bez problemów. Ile zainwestowałeś w LEDy?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Z tym 2 g z wata to żart oczywiście...

Nierealne z nasion.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Z tym 2G/W to ani żart ani mokry towar, tylko CEL. Oczywiście znam realia i możliwości, więc nie sądzę, że będzie aż tak kolorowo, ale nie szkodzi celować wysoko :)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Uwielbiam takie większe przedsięwzięcia <coolpalacz>
Jeśli jesteś na zakupie systemu podlewania to mogę polecić system TopSpin, u Ciebie idealnie spisał by się x72drip, po dwa drippery na donicę, pozostały by Ci 4 donice do ręcznego podlewania, można to w każdej chwili zainstalować, masz możliwość stworzenia runoffu w przeciwieństwie do autopotów, które też są dobre na swój sposób, ale teraz w trakcie projektu chyba ich nie zainstalujesz z taką łatwością..
Pozdro.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Gruby Projekt propsy !

Tak z ciekawości co tam masz z nawozów AN ??
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
bez treningu lecisz :)?

Ładny projekt, oby do końca bez problemów. Ile zainwestowałeś w LEDy?

Generalnie cały set-up kosztował 25k. same ledy ok 16-17.

---------- Post Zaktualizowany 17:43 ---------- Data pierwszego postu 17:40 ----------

Gruby Projekt propsy !

Tak z ciekawości co tam masz z nawozów AN ??

wszystkie, na podstawie connoisseur A+B.
 
Ostatnia edycja:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Mały upik.

1.Dziewczyny piją coraz więcej wody. Mniej więcej 2L co 3 dni.
2.Minął tydzień od przełączenia na 12/12 - preflowerów na razie brak, aczkolwiek poszły do góry. Co jest ciekawe nie tak bardzo jak w przypadku HPS, bardziej się dalej krzaczą niż rosną wzwyż.
3.Wszystko wygląda raczej zdrowo. Temperatura na poziomie 25-26 stopni w ciągu dnia, 20 w nocy.

I fotki :3











Czekamy na kwiatki.

Pozdrawiam :)
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
ale wypas.. dużo czasu poświęcasz w skali tygodnia na ogarnięcie takiej ilości kwiatków?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół