nasiona marihuany

8X Passion #1, 2X Red Purps, 2X [AF] AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
BONUS
Ta relacja dotyczy innych roslinek, ale to wcale nie oznacza ze to wszystko co sie dzieje podczas tegorocznego OUT-a, pokaże wam tu sporo młodsze od Passionów, trzy damy (przynajmniej tak mi sie wydaje, sami zobaczcie), które miałem mozliwosc wysadzic. Mianowicie są to 2X White Widow oraz 1X White Widow x Passion #1 sezonowe. Rosną sobie w miejscu delikatnie bagiennym, dlatego jak zobaczycie niżej zostały zasadzone w kopcach. Z racji troche złego wyboru co do spotów pod względem nasłonecznienia, chodzi mi tu o miejsce w którym znajdują sie Passiony, postanowiłem znależc spot gdzie tego słoneczka im nie bedzie brakowało. byłem tam dopiero 2 razy z racji tego ze nie moge sie tam częsciej pokazywac szczególnie ze względu na łatwosc zrobienia sciezki (trzcina i tym podobne w takich miejscach rosliny). tyle z ogólnych informacji. Po wczorajszej wizycie pojawił sie dosc powazny problem mi sie wydaje, ale o tym niżej.

ZDJECIA:
Fotki poniżej są z dnia 17.06
White Widow:



White Widow x Passion#1:


Teraz fotki z wczoraj tj. 27.06 ukazujące 10 dniowy progress podczas kiepskiej pogody:

White Widow:



White Widow x Passion #1
Zdecydowanie widac róznice w genach, ten mix jest wyraznie mocniejszy, o wiele lepiej rozwiniete odrosty oraz ładniej sie krzaczy niz kolezanki obok.


W trakcie wizyty przeprowadziłem na wszystkich FIM, podlałem lekko zwiekszoną dawką biohumusa oraz dostały na dowidzenia oprysk z Asahi SL :)<joint>

Kilka pytan do was
1. Czy na widocznym poniżej zdjęciu to jest nalot mszyc czy jakiegos innego paskudztwa ?? Dodam że kolonią tych owadów opiekuja sie mrówki(czerwone) co by pasowało do mszyc


2. Nasion miałem 10 w wersji regularnej (reszta nie przetrwała do tego okresu niestety) Ale moje pytanie dotyczy płci roslinek. Na moje oko to wszystkie okresliły sie jako panny ale zerknijcie okiem na to zdjęcie powyzej na którym według mnie widac włoski odchodzące od głownej łodygi:

Poza tymi 3 z początkowych 10 jest jeszcze jedna roslinka która przetrwała i wyleguje sie na spocie wraz z Red Purpsem ale z tego co widziałem podczas ostatniej wizyty tam to sobie kiepsko radzi.

We wtorek opuszczam na jakis czas kraj i wybieram sie do kolepki tego sportu czyli Holandi <joint>, w związku z tym przez czas wyzej nieokreslony będe musiał zawiesic fotorelacje

PEACE <peace>
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Dorzucam fotorelacje AK47 :)
Z nim była fajna historia :) rósł on w różnych warunkach, troche na balkonie, troche w boxie, a na koncu do chwili obecnej idzie do góry na dachu pod chmurka :) w sumie bardzo dobry pomysł i polecam wszystkim ;d
Na AK zrobiłem FIM'a i na początku LST bo chciałem żeby była jak najniższa, ale nie było mnie troche na dachu i roślina pokazała, że chce iść do góry więc tak zostawiłem :)
Teraz FOTO:
Teraz juz wiem jak je wstawiac, dzieki :)















 
Ostatnia edycja:

stefan.zonk

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
155
Buchów
0
Hehe wędrówki szalonego akacza :D Co tam się z nim jeszcze ciekawego działo? Dożył grubych szczęśliwych dni i wykończyłeś go własnoręcznie :D?
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Niestety musiałem ratować krzaka (przypał itp) i stąd takie pomysły były ;d Obecnie to zaczął kwitnąć jakieś pare dni temu więc spokojnie bede dawał jakieś foto, tak wyglądał 3 dni temu:
Zdjęcia wklejamy do forumowej galerii - https://www.forum.haszysz.com/solar...na dach teraz jak bede mial taka mozliwosc ;d
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Fajnie mordzio, że nareszcie udało Ci sie ogarnac dodawanie tych postów i uzupełniłes fotorelacje o tego AK-acza :D Od samego poczatku ta roslinka miała ciekawe przeżycia ale na szczescie do tej pory leci sobie dalej :D Zrób z nim wszystko co trzeba i zobaczymy jaką ten kałach ma siłe rażenia :D
 

Strażak Sam

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
434
Buchów
1
Dokładnie suomynona. Zdjęcia powinny być wstawiane do galerii, a nie za pomocą imageshack'a
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Nie wiem jak to się robi dokładnie i dlatego zrobiłem tak jak umiałem z tymi zdjęciami, a chodziło mi tylko o to żeby nie było jakiś problemow z tym że jest w temacie AK, a nie ma jego fotorelacji...
To tyle z mojej strony
 

Mordziaty

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
9
Buchów
0
a co do tych "włosków odchodzących od głównej łodygi", to na moje oko są to listki :)
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Może ktos polecic jakis domowy srodek na te owady. Dodam ze sie rozprzestrzeniają na inne rośliny i najchętniej urządzaja sobie gniazda na odrostach robiąc sobie w nich tunele. Jak macie jakies sprawdzone patenty byłbym wdzięczny za podzielenie sie wiedzą :D:jaraczz:
PEACE <peace>
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP Kolejna Fotorelacja AK :)
Na moje oko idzie bardzo ładnie :) Tylko nie jestem pewien ile z niego wyciągne, licze chociaż na jakieś 25g:)
Mam takie jeszcze jedno pytanko ile do ścinki zostało ? Coś koło miesiąca tak myśle max.
Eddy Passiony i Reda odwiedze w tym tygodniu :>







 
Ostatnia edycja:

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Na drugim zdjęciu jest ładne jezioro w doniczce i ta doniczka jest sporo za mała.
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Na drugim zdjęciu jest ładne jezioro w doniczce i ta doniczka jest sporo za mała.
Woda jest dlatego, bo na dachu nie moge sobie zrobic przypalu i podlalem wszystko na szybkosci zeby jak najszybciej zejsc z niego...
To, że jest za mala doniczka to tez wiem... powiedziales wielka nowinke mi, brawo :) jest dlatego mala, bo duza zajmuje duzo miejsca i jest wysoka i ktos by mogl mi przyczaic, ze na dachu cos sobie rosnie.

PS prosze mi odpowiadac tylko na moje lub Dr Eddy pytania, nie chce miec tu smietnika...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół