nasiona marihuany

8X Passion #1, 2X Red Purps, 2X [AF] AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Piękny las, gruba noga :D Udanego :harvest:
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Łodyga - masakra :D
 

Outdoor157

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2013
Postów
36
Buchów
0
u mnie tez juz dwa krzaczki kwitna tak jak u ciebe passiony ;d jeden cos sie ociaga;d . ale nie puchna topy bo zimno jest ok kilku dni;/. a u cb jak z pogoda? bo widze ze red sb spokojnie radzi ;)
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
u mnie tez juz dwa krzaczki kwitna tak jak u ciebe passiony ;d jeden cos sie ociaga;d . ale nie puchna topy bo zimno jest ok kilku dni;/. a u cb jak z pogoda? bo widze ze red sb spokojnie radzi ;)

No w moim regionie pogoda również nie rozpieszcza, może nie jest zimno ale chmury przez większą czesc dnia. Red poprostu wczesniej zaindukował. Czekam zresztą jak wszyscy tutaj pewnie na troche lepszej pogody i wiecej słoneczka, a patrzac na prognozy jestem dobrej mysli <joint>

Poszukuje sprawdzonego nawozu na flo!

---------- Post Zaktualizowany 08:29 ---------- Data pierwszego postu 07:28 ----------

BONUS
Pokaże wam spot na którym rosną 2X White Widow oraz 1X White Widow X Passion #1, rosliny znajdujace sie na tym spocie można powiedziec ze są samopasami, poniewaz byłem u nich trzeci raz dopiero wliczając wysadzanie. Podczas ostatniej wizyty czyli ponad 2 miesiące temu, rosliny miały problemy ze ślimakami oraz przedziorkami. Gdy je zobaczyłem zrobilo mi sie szkoda, bo na każdej od groma slimaków, duzo obumarłych lisci, tunele w łodygach zrobione przez jakies szkodniki, do połowy rosliny zero odrostów, wszystko co było nizej zostało zjedzone. Jedyne co mnie ucieszyło to że jedna z nich kwitnie i to własnie White Widow X Passion #1, reszta dopiero zaczeła indukowac zobaczyłem przy powiekszeniu, także jakis cien nadziei chociaz na tego jednego krzaka mam :D Wszystkie zostały podlane biohumusem forte, bo tylko to mi zostało, podsypane dolomitem i slimakolem i zakupiłem dla nich ze względu na teren bagienny srodek przeciw bakteriom i grzybom ale z racji ze dopiero zbieraja sie do kwitnienia nie zastosowałem oprysku.
Foto:
Cała roslina + jej szczyt
1.

2. Ta tutaj ledwo co trzymała sie w ziemi jak tam przyszedłęm. Na tej roślinie szkodniki zrobiły sobie uczte.

Tak wygląda łodyga aż do samego szczytu:



3. A tutaj kwitnąca panna, najładniejsza z całej trójki:



I fotka z fryzjera:


I standardowo pytanie do was czy ten srodek nadaje sie do oprysku, kupiłem go poniewaz nie mieli nic innego w ogrodniczym:

 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
na 3 zdjęciu widac piękny pokaz złego lst - powinienes ją nagiąc w przeciwną strone do ktorej jest teraz
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
na 3 zdjęciu widac piękny pokaz złego lst - powinienes ją nagiąc w przeciwną strone do ktorej jest teraz

Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze, przy LST roślinę najlepiej naginać w stronę północy, ew. wschodu lub zachodu. Ty pokazałeś jak tego nie robić :p Nagiałeś w stronę południa
 

Anasaer

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2012
Postów
130
Buchów
0
Gdzie wyczytaliście, że on robił LST?

rosliny znajdujace sie na tym spocie można powiedziec ze są samopasami, poniewaz byłem u nich trzeci raz dopiero wliczając wysadzanie. Podczas ostatniej wizyty czyli ponad 2 miesiące temu
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
NIe stosowałem LST jedynie we wczesnej fazie weg zrobiłem FIM-a a roslina najwyrazniej polozyla sie pod wplwem warunków atmosferycznych.
SZUKAM SPRAWDZONEGO NAWOZU NA FLO:jaraczz:
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
polifoska/azofoska o npk w stosunku 1/3/4 w granulacie i cannaPK, nie trzeba nic więcej na flo
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
naprawde nie zauważyłes białego sznurka?
Ale jestes spotrzegawczy Sherlocku i dojrzales sznurek to przybliz sobie jeszcze raz to zdjecie wtedy zauważysz ze wisi luzno zaczepiony o liscie, najwidoczniej podczas obrządzania przy nich zaczepil sie przypadkowo. Ale brawo za sokoli wzrok bo sam tego nie zauwazylem. :D <lol>
PS: dzięki za hejty :D
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
UP
Siemanko, mam chwile czasu to pokaze jak wygląda sytuacja. Zdjecia które zamieszcze są z dnia 10.09.
Zaczne moze od najwazniejszej informacji z tamtego dnia a mianowicie chodzi o swiętej pamięci Red Purpsa RIP. Zastalismy na spocie gołą łodyge..Mielismy juz wczesniej obawy , tego dnia poprostu te pbawy sie urzeczywistniły. Szkoda jedzie sie dalej, teraz stawiamy wszystko na spota z P#1.

Mielismy jeszcze miniaturke tych genów, która nadal żyje:


Passion#1.
Sytuacja wygląda nastepująco: po wejsciu na spota mialismy troche roboty. Dolne odrosty ostro sie powyciagały zeby łapac słoneczko, i kilka z nich potrzebowało podpory. Do ziemi dostały dolomit, Planton K, i granulat Bioopona Jesienny Uniwersalny NPK (3.5, 10, 20), do tego oprysk z Topsinu chociaz plessni zadnej niezauwazylem. Podwiązalismy co było mozna aby słoneczka dostały troche wiecej i wiatr zeby hulał w srodku rosliny. Zdjęcia niestety mam jedno i to na szybko zrobione bo zanim wszystko tam ogarnelismy zastal nas zachod.


Mam dylemat odnosnie tego karła Red Purps. przy wizycie dostał ten granulat a niedługo planowana jest jego scinka. Wystarczy standardowy flush z dodatkiem melasy przy granulacie??
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół