nasiona marihuany

90/60/120 3xRP AF+3xGSCxRP AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Witam,moja 3FR i pierwsza z automatami więc życzcie szczęścia


Box 90/60/120h
Wyciągający 100mm 100m³/h
Wtłaczający 140mm 12v 2200obr/min
Mieszający 150mm 17watt 2biegi
Lampy 2chińskie panele LED 60watt każdy w środku 10watt 6400K,na flo wjedzie 6-8 vteców 15watt/2500l
Światło 18/6 do skutku
Nawadnianie automatyczne pod moją nieobecność z gniazdka wifi,dokupiłem pajączka na 20wężyków także są po 3 drippery na donice,
Donice 6x10l
Ziemia lightmix+allmix 50/50,4cm od góry doniczki ziemia do sadzonek,
Biogrow+biobloom+compost boost tea pk i jak będzie potrzeba to coś dorzucimy,
Ziemia 24g przed wsadzeniem kiełków podlana wodą+ MIKORYZA W PŁYNIE, ORCA LIQUID MYCORRHIZAE 100ml, PLANT SUCCESS 1ml/2lwody,na kiełki poszło po 2krople,
Nasiona 3xGSCxRp AF
3xRP AF od kolegi Rumcajz któremu jeszcze raz Dziękuję.
Nasiona moczone w szklance 12g potem na chusteczki 12g i do ziemi poszły 7go,
Trening : lst
Temp
Dzień 24-26 rh80%
Noc 18-20 rh85-90%


Układ w boxie
Tył 3xRP
Przód 3xGSCxRP


Dziś rano wyszły 2 GSCxRP po południu jeszcze 3 i ostatnia się już przebija a więc
9.07 Dzień 1


Jeszcze pytanie do kolegi @Rumcajz,jutro w nocy wyjeżdżam na 2tyg bedę 24-25go i teraz mam zagwozdkę jak wysoko powiesić lampy??? Myślałem o jakichś 60 cm to nawet jak urosną 30cm przez te 14dni to do lampy zostanie też 30,pytanie ile mogą urosnąć?? zaraz po powrocie będzie lst jak rośliny pozwolą?
To na tyle w temacie jeszcze parę fotek
Pozdrawiam

 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,088
Odznaki
7
O tu będzie mi się podobało ? 60cm myślę, że spokojnie wystarczy. Zaczynam podsyłać trochę bonusowej mocy. Z fartem ?
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Bonusowej mocy przyjmę każdą ilość?
Zostawię na 60 i mam nadzieję że obejdzie się bez późniejszego łamania
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
DZIEŃ 16


Witam,właśnie "doleciałem" do boxa, podglądu nie było tym razem więc niepokój był czy wszystko gra ale na szczęście nima źle,
Panienki trochę małe jak na swój wiek wydaje mi się ale się nie dziwię bo kulwa w nocy miały 27 a w dzień pewnie lekko 35-36
ku**a szkoda myśleć że takie biedne były przez ostatnie 14dni
Ważne że sytuacja opanowana i teraz w nocy jest 21-22 to pewnie jak poświęcą lampy to nie powinno dobić do 30
RH utrzymywało się w okolicach 60dzień i 65-70noc i to je chyba tak naprawdę utrzymało przy życiu i nie mają się źle a teraz będzie tylko lepiej? bo miesiąc UR ??? więc się nimi zajmę najlepiej jak umiem
Przez 14dni szła sama woda około 340ml co drugi dzień od pon i w niedzielę też tak samo Może trochę mało na taką donice ale w nocy będzie podlanie ręczne także zobaczę ile trzeba na dziś,
Braków nie widzę więc sama woda z mikoryzą poleci


Myślałem również zrobić lst przed tym dzisiejszym podlaniem i tu pytanie do kolegi @Rumcajz czy to ta pora czy zaczekać jednak na pierwsze włosy???
Drut w oprawce przygotowany


Foty
Od góry RP na dole GSCxRP




Oklapnięte bo miały noc jak robiłem foty

Pozdrawiam i czekam na odzew
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,088
Odznaki
7
Zależy ile chcesz odrostów wyprowadzić na topki, ja bym poczekał jeszcze chwilę :)
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Więc czekamy cierpliwie z treningiem,
Myślę że jak będą po 4 zdrowe odrosty z krzaka to styknie,te które będą większe od pozostałych docisne na 2-3razy co by wyrównać
Temp w boxie po 4h święcenia 26?
RH 60% ale włączyłem mały nawilżacz to podskoczy o 5-10%
Podlane wodą po 0,6l na głowę
Jak się podniosły po nocy to stwierdzam że jest dobrze
2 foty z teraz po podlaniu
No i oczywiście 6 v-teców 15watt/2500l zamówione i będzie dokładka po 3 z przodu i trzy z tyłu,
90watt to w sumie będzie 220watt i powinno styknąć



 
Ostatnia edycja:

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Witam,dzisiaj podsypane ziemią do samej góry doniczek,
Panie idą na razie nieźle,myślę jutro z rańca zrobić lst tym dwóm po lewej góra i dół bo są największe potem kolejnym dwóm w środku np w środę a tym po prawej w piątek bo są najmniejsze co myślicie o takim planie???
@Rumcajz a ciąłeś kiedyś swoje af crossy na Bena?? Bo tym największym bym chętnie zrobił ale żebym ich nie zatrzymał na za długo bo mogę więcej stracić niż zyskać,
Fota z rana

 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,088
Odznaki
7
Nie ciąłem, jakoś nie jestem fanem cięcia automatów, złe wspomnienia raczej, można wygiąć odpowiednio i też będą race :D
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
To od jutra zacznę gimnastykę od lewej strony chyba że będzie jeszcze ziemia wilgotna to od środy
Do następnego
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Wentylacja została przełożona na tryb letni tzn. do tej pory zaciągał powietrze z góry boxa i odprowadzał dołem bo temp było łatwiej kontrolować w zimie kiedy było w piwnicy 14-15st
Teraz zaciąga z dołu boxa i odprowadza górą bo temp w piw 18-19st
Jest sam wentylator wyciągający 100m³/h, wtłaczający z peceta zlikwidowałem na razie niema potrzeby + są dwa mieszające z peceta 140mm na wysokości plantów po przeciwnych stronach boxa także wieje na wszystkie panienki,
Temp oscyluje
Dzień 27 rh 60%
Noc 22 rh 65%

Czekam na przesyłkę z growshopu z wentylatorem 2biegowym 220-280m³/h 125mm i filtrem węglowym prima klima 240-360m³/h plus kanał wentylacyjny PVC/alu 10mb 125mm więc za około 2tyg będzie zamiana
Sprzęt zamówiony i częściowo opłacony z bonu konkursowego na foto miesiąca
Dzięki Wam Głosujący Będę miał wreszcie wyciąg z prawdziwego zdarzenia za co DZIĘKUJE
BUCH Z WAMI
 
Ostatnia edycja:

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Właśnie dojechał wentyl z filtrem i przewodem
Będą czekać na montaż??
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Dzień 19

Witam,krótki up ze względu na wykonane lst,
Trening wykonany na 4 plantach 2xRP(góra)i 2xGSCxRP(dół) pozostałe dwie zostawiłem myślę że w piątek będą gotowe na gimnastykę,
Przy wyginaniu najpierw była troszkę gniecione łodyga i dociśnięcie do gleby,
Niestety jednej GSCxRP(dół po lewej,na niej robiłem pierwsze) łodyga się złamała nie cała może kapkę więcej jak pół,od razu zawinięta taśmą papierową w tym miejscu,myślę że się podniesie bo było by szkoda.
Lst robiłem po raz pierwszy więc wszelkie uwagi wskazane,dodam że na 2pannach pojawiły się dzisiaj włosy? także z treningiem się chyba wstrzeliłem
Podlane po 0,6l z 1ml mikoryzy i 2ml biogrow na 2l wody
Foty

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół