nasiona marihuany

[90+] na jednym spocie ! GGS Outdoor 2018 by ArmaniGrass

Wyszukiwarka Forumowa:

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Witam Wszystkich !

W tym roku do sezonu 2018 przygotowałem sie znacznie solidniej niż w zeszłym roku , zagościła umnie spora ilość odmian GGS . Wielkie podziękowania dla Grzesia za super gratis i pesteczki z OpeenSeed , również podziękowania dla czarnuchthc oraz panpestka wasze pestki bardzo wsparły ten projekt i podbiły motywacje ;)

łączna ilość krzewów na tym spocie to 90szt !

krótka lista odmian znajdujących sie na spocie :

-Serious 6 x Green Crack
-Easy Shaman x Hindu Kush
-Train Wreck x Nepal Hindu Kush
-Guerill Gold x Auto Mazar
-White Russian x Green Crack
- Hindu Kush x Nepal x Hindu Kusk
- Auto Amnesia x G13
- Purple Maroc x Girl Scout
- Auto AK47
- Maroc
- Cristal
- Syrup
- White Widow
-Jack Herrer
i wiele innych .

Nawozy :

- Biohumus
- Hesi BOOS
- Organic Bloom BAC































 
U

Usunięty 66767

Guest
Fajnie ten ogródek wygląda,będę obserwował.Pozdrawiam<peace>
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Ja juz sie nie moge doczekac az to wszystko ***nie w gore :D w koncu doczekalem sie solidnych opadow deszczu ostatnie tygodnie nic nie padalo . A dostarczyc wody pod tyle roslin to juz nie lada wyczyn . W kazde odwiedziny staram sie zabrac 50L wody
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Harkorowo lecisz :) Farta bo na pewno się przyda :)Nie boisz się że ktoś przyczai ogrodzenie ?
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Fajne ogrodzenie. Myślę ,że większość ludzi nawet jeśliby to dostrzegli nie sczają że chodzi o śmiertelne narkotyki <shiza>
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
pokaż co tam u ciebie w ogródku już to musi fajnie wyglądać przy tej ilości na takim metrażu :thumright:
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Siemanko ;) mała aktualizacja ;) zaczne od tematu ogrodzenia . na moim spocie jest ona bardzo konieczna strasznie duzo dzikiej zwierzyny wszystko zostało by zjedzone wczoraj byłem na spocie juz zauwazyłem uszkodzoną siatke z dwóch stron jest naderwana ..najwidoczniej rozpędzona zwierzyna w nia w padło . siatka jest juz nie widoczna tak wszystko w terenie zaroslo trzciną trawa pokrzywami i innymi hebziami ..

wczoraj byłem na spoccie dorzucic 4 Automaty .zauwazyłem u kilku roslin brak azotu . znacie jakis sprawdzony nwóz ktory uaktywnia sie wraz z spadającym deszczem ?moze azofoska tylko czy ona mi ich nie spali ?













a tutaj te z ktore mają jakies braki ;/



 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
ku**a, coraz nardziej myslę o takim ogrodzeniu a nie jakies anti bissany. Jestem stratny -20 ale już nie płaczę, tylko lecę dalej.
Dodaję do obserwowanych :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Wygląda to przypałowo w ch*j, powodzenia życzę ;)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Fajne poletko,przypałowo z ogrodzeniem jak zdejmiez to bedzie lepiej pozdro
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
oczywiscie powodzenia ale to 'ogrodzenie' nic nie zatrzyma ,na razie to tylko fart ze nie przeszly tamtedy sarny,losie czy dziki itp...jak przejda to nawet nie zauwarza a jak sie zainteresuja to pozamiatane

jesli masz tam sporo zwierzyny to jakis smrodow (rozne i naprzemiennie) bym nie odpuszczal
 
C

Convictus

Guest
To samo sobie pomyślałem :D, że chyba tylko zające by się na tym zatrzymały. Na dzika to trzeba kołkó konkret jak ręka nawbijać i mocną siatkę i do tego mocno do tych słupków przymocowaną :D a tutaj to komar się dobrze rozpędzi i to rozerwie :D
Tam już wygląd to ch*j, bo z powietrza się nie dopatrzą takiego czegoś jak jest blisko krzaków (a jest) moim zdaniem a jak ktoś by tak nisko latał to i planty by było widać z tym ogrodzeniem :p a z boku jak ktoś wejdzie to żeby to obczaić to znajdzie też planty :D
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Panowie lepiej miec jakies zabezpieczenie jak nie miec go wogole . Smrody uzywalem w zeszlym sezone i ponad wieksza polowe zniszczyly mi te gadziny . Przy nastepnych odwiedzinach leci druga warstwa siatki :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół