nasiona marihuany

[90+] na jednym spocie ! GGS Outdoor 2018 by ArmaniGrass

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Z towarem ;) taka kulka jak zuczka gnojowniczka heheh. Nikt by taka kulka nie zgardzil ;)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Pany moje probki nawozow na flo sie skonczyly . Polecicie cos z polskiego rynku godnego polecenia i skutecznego ?
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Substral magiczna sila interwencyjny na pomidory(36 potas) a potem substral start (fosfor52)jak masa kielkow bedzie. Na wega dobry substral do rododendronow npk20.

Pozdro
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Zamówilem CANNA TERRA FLORES z tego co zsuwazylem najlepiej sie sprzedaje w srod nawozow na kwitnienie , powinien zrobic robote ;)
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
550
Buchów
112
Fajnie to wyglada juz bliziej niz dalej. Z daleka pewnie juz czuc to poletko powodzenia do konca
 
P

PolnaMiedza

Guest
Feste pole marysi. Od lewej strony coś słabo zamaskowana ta miejscowka. Oby rolnik patrzył się tylko przed siebie. Pozdraiwam
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Perfekcyjnie wyszło Ci to poletko! Pamiętam jak patrzyłem na to ze zdziwieniem, że takie ogrodzenie przypałowe, ale zapewniałeś, że zarośnie i rzeczywiście teraz go wręcz nie widać. Wysokie porosły, ale GGS tak mają... Nic roślinką nie zabrakło, więc się odwdzięczają. Pozdro!
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Mordo od lewej jest nieuzytek :) takze nie ma o co sie bac :) bardziej obawiam sie bo po prawej sa lasy zeby jakis grzybiarz nie wybral sie posadzic papierzaka . A rosliny wy***alo jak glupie na ponad 2.5metra :/
 
P

PolnaMiedza

Guest
Propsuje. Swoją drogą ładny spocik do robienia fotek, delikatny kontrast otoczenia + możliwość uchwycenia wszystkiego w całości i osobno robi robotę. Pozdrawiam
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Fajny spocik. Ja już obrabianie spota mam za sobą i już tylko relax <peace>
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Wcale ich nie widać, piekny spot z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół