nasiona marihuany

[90+] na jednym spocie ! GGS Outdoor 2018 by ArmaniGrass

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Niech pęknie kilo, ale tak szczerze to tą siatkę byś mógł już zabrać bo nic już nie pomoże a przypałowo wygląda. pozdro
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Niech pęknie kilo, ale tak szczerze to tą siatkę byś mógł już zabrać bo nic już nie pomoże a przypałowo wygląda. pozdro
I tu sie mylisz w zeszlym sezonie w tych terenach zasiedlaja sie dziki w tamtym roku zdemolowaly mi wszystko . Teraz tez jest bardzo duzo sladow dziczyzny . Teraz wziolem poprawke bo dokladnie z jesieni bylo ich najwiecej . Byl dzien gdzie nie moglem wejsc na spota tyle ich bylo i pomimo rzucania kamieniami kijami jaka czesc stada nie raczyla spie****ac .
Uda sie to sie uda nie to nie , sle najwiekszy bląd bym zrobil jak bym to teraz rozebral . Od poczatku idzie na farcie i oby do konca sie poszczescilo pęłny Orient :)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Witam . Byłem dzis nakarmic krzaczki poleciała mocna dawka canny . ogolnie na chwile obecną jest bardzo dobrze nie widac ani troszeczke ognisk plesni . dzis pojawił sie pochmurny dzien troche popadało przez nastepne dni ma byc bez opadów czyli na chwile obecą nie musze sie obawiac plesni . łapta kilka fotek



































 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
nigdy stary nie dopuszczaj do tego aby szczyty wystawały ponad otaczającą roślinność myśle że są widoczne nawet z daleka a pora taka że wszystko do okoła się kurczy i usycha
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Zgodze sie z tobą wariat , ale za gesto posadzilem nie ma sensu ich naginac bo bedzie za ciasno lece na farta .
Dzis zrobilem pierwsza wiekszą kose bawilem sie z tym od switu do 13 . Trymowanie najgorsza robota z tego wszystkiego .a gdzie tam koniec


 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Światło słoneczne degraduje THC. zasłoń to okno jak najszybciej, chyba że to tylko na potrzeby zdjęcia. Spocik przechuj <palacz>.
Zainspirowałeś mnie i posuwam do lasu na jesień szykować podobny "prostokąt". Piona!
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Naprawdę dobrze Ci to wyszło. Nie spodziewałem się, że aż tyle ładnych topów powstanie w tak gęstym kwadracie i na takim można powiedzieć przypale, jednak wiedziałeś co robisz... Gratulację!
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Światło słoneczne degraduje THC. zasłoń to okno jak najszybciej, chyba że to tylko na potrzeby zdjęcia. Spocik przechuj <palacz>.
Zainspirowałeś mnie i posuwam do lasu na jesień szykować podobny "prostokąt". Piona!

Bezposrednio na nie nie pada swiatlo, okno jest przyrosniete winogronami . Jakis wplyw ma napewno zobaczymy jak bedzie kopac ;) na drugi rzut przyslonie okno calkiem :)

---------- Post Zaktualizowany 11:16 ---------- Data pierwszego postu 11:14 ----------

Naprawdę dobrze Ci to wyszło. Nie spodziewałem się, że aż tyle ładnych topów powstanie w tak gęstym kwadracie i na takim można powiedzieć przypale, jednak wiedziałeś co robisz... Gratulację!

Dobra gleba prawie jak torf , druga sprawa nie przesusza sie ziemia trzyma dlogo wode . Dzieki ;)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Z takim trymem wygląda to jak pakiety do gotowania masła, albo haszu robienia ;)
mówisz, że grunt żeby waga się zgadzała :)

Mordo czas goni mam tylko weekend na ogarniecie bo tylko weekendy jestem w terenie , zreszta i tak juz tego nie ma :D waga to podstawa :D lisci oszronionych nie bede podcinal bo i tak z nich nic nie zrobie :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
No trymem sie nie popisales ale spokojnie po 7 latach bedziesz jak maszynka ;)

Smacznego z fartem
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
trym trymem
siedz i trymuj tyle korzów cały tydzień zejdzie
ppoważniue zastanawiam się nad jakąś maszyną do tego
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Wrzucam kilka fotek z drugiej wiekszej scinki zeszlego tygodnia , zobilem scinke bo juz gdzie nie gdzie plecha sie dobierala . Pogoda w tym tygodni dopisuje piękna jesien nie ma co :)







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół